Health Labs Care, Pure On, Łagodny żel myjący

Health Labs Care, Pure On, Łagodny żel myjący

Łagodny żel myjący Pure On to połączenie delikatnych dla skóry substancji myjących ze składnikami aktywnie wspierającymi kondycję skóry już na etapie jej oczyszczania.

Nie zmienia pH powierzchni skóry i nie narusza bariery naskórkowej. Kompozycja ceramidów, emolientów (oleje roślinne) oraz humektantów dodatkowo wspiera jej funkcjonowanie, pozostawiając skórę nawilżoną i miękką. Formuła została też wzbogacona o łagodzącą podrażnienia ektoinę i prebiotyki: inulinę i alfa-glukan oligosacharydy oraz postbiotyk - ektoinę wspierające równowagę mikrobioty skóry.

Nie powoduje uczucia ściągnięcia i świetnie sprawdzi się jako odpowiednie przygotowanie do dalszych kroków pielęgnacji.

wrażliwa, normalna, sucha, alergiczna / atopowa, mieszana
oczyszczające, łagodzące, nawilżające
w butelce, z pompką
żel
oczyszczanie twarzy

Bardzo dobrze oczyszcza

Łagodny żel myjący, fajnie odświeża i oczyszcza skórę. Stosuję go codziennie rano i wieczorem. Dzięki niemu moja skóra jest dobrze oczyszczona i gotowa do dalszych etapów pielęgnacji, Przemiła konsystencja, lekko się pieni. Dzięki stosowaniu kosmetyków do twarzy z Health Labs Care, zauważyłam że stan mojej skóry znacznie się poprawił.

Żel ma ładną butelkę, szklaną. Bardzo wpasowuje się do mojego designu łazienki. Bardzo dobry skład produktu, żel jest łagodny dla skóry. Jestem bardzo zadowolona ze stosowania i polecam bardzo (najlepiej kupić na promocji) ;)

Miłość od pierwszego użycia

Boże... co to jest za produkt!
Zacznę od tego, że jest ponadprzeciętnie wydajny. Używam go trzeci miesiąc i nadal jest go prawie połowa.
Zapakowany w przepiękną, szklaną buteleczkę z pompką. Wygląda bardzo luksusowo.
Ma delikatny zapach, który nie drażni i nie nudzi się podczas używania kosmetyku. Świetnie oczyszcza, pozostawiając skórę miękką, nawilżoną i świetlistą. Dawno nie miałam tak doskonałego produktu w swojej pielęgnacji.

Bardzo dobry żel

Zachęcona dobrymi opiniami zakupiłam emulsję jako ostatni etap oczyszczania twarzy i jak najbardziej ją polecam. Podoba mi się proste, estetyczne szklane opakowanie. Jedynie pod kątem podróży warto odlać do mniejszego pojemnika, ponieważ jest ciężkie. Pompka jest bardzo wygodna i łatwo wycisnąć odpowiednią ilość produktu. Jest on bardzo wydajny, dobrze się rozprowadza po skórze i wystarczy niewielka ilość dla dokładnego oczyszczenia wcześniejszych olejków czy płynu micelarnego, przez co cena nie wydaje się bardzo wygórowana. Warto wypatrywać promocji, a te są często.

Zapach jest delikatny, co lubię w kosmetykach, nie posiada dziwnych substancji zapachowych i nie podrażnia. Moja mieszana skóra z tendencją do wyprysków bardzo dobrze reaguje na emulsję.

Bardzo przyjemna konsystencja

Bardzo przyjemna konsystencja. Niewielka ilość produktu wystarczy by umyć twarz, szyje i dekolt, po tym wnioskuje że produkt będzie wydajny. Zapach przyjemny, nie za mocny. Pomimo mojej normalnej/suchej cery nie wysusza

Średniaczek

Na zakup skusiłam się dzięki licznym, pozytywnym recenzjom internetowym. Niestety trochę się rozczarowałam. Produkt może być raczej stosowany, jako drugi etap oczyszczania. Ja za każdym razem najpierw musiałam oczyścić twarz płynem do demakijażu. Produkt dosyć wydajny. Sposób dozowania ok. Zapach nie jest przytłaczający. Ja jestem w trakcie jednej tubki, ale nie skuszę się na kolejną. Znam o wiele lepsze produkty za sporo niższą cenę.

Wszyscy piszą o cenie tego produktu , a przecież można trafić ten produkt na dobrej promocji? Dla mnie to najlepszy żel myjący jaki kiedykolwiek miałam!

Marka Health Labs Care już od dłuższego czasu wiedzie prym na naszej polskiej scenie kosmetycznej. I nie dziwię się! Teraz już nie ! Wcześniej, a i owszem - " czemu to takie drogie ?" . Odkąd użyłam pierwszy raz tego żelu myjącego na mojej twarzy nagle mnie oświeciło! Słodki jeżu ! Jakie to jest delikatne i dobre !:)
Samo opakowanie tego kosmetyku to już klasa sama w sobie! Buteleczka jest niezwykle efektowna, z grubego szkła, które ma barwę mleczną ( czasami buteleczka zachodzi aż takim lekkim szronem ;)). Widzimy zużycie produktu.
Formuła żelu.
Cały żel i cała jego formuła jest niezwykle lekka i przyjemna dla użytkownika. Żel ma dość bogatą konsystencję, jest ona dość treściwa I lekko "tłusta" w mojej opinii ( emolienty w składzie) . Zapach- moje pierwsze użycia - czułam się jakbym była w gabinecie dentystycznym ! Czy tylko mi ten zapach to przypomina ? No jest to identyczna niemalże woń jak w gabinetach dentystycznych. Po paru razach już się przyzwyczaiłam do zapachu i nie zwracam w ogóle na to uwagi .
W mojej opinii jest to niezwykle wydajny produkt- na prawdę już niewielka ilość wystarczy na dokładne oczyszczenie naszej buzi. Jako atomizer mamy tutaj pompeczkę.

Najlepszy jaki miałam

Kosmetyku używam od kilku tygodni, jest bardzo delikatny dla skóry, a zarazem idealnie myje moją twarz, bez potrzeby dodatkowego płynu czy toniku. To co lubię w tym kosmetyku to formułę, zapach, opakowanie i dozownik. Wszystko działa sprawnie i wygląda przepięknie. Z uwagi na moją cerę, mieszaną, najbardziej wymagającą w pielęgnacji, płyn sprawdza się idealnie. Nie wysusza skóry, po myciu jest aksamitna w dotyku, czysta i co najważniejsze, czuje się po nim dobrze, nie ściąga skóry i zawsze mam poczucie, ze ten kosmetyk idealnie koresponduje z moją cerą.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo łagodny żel, odpowiedni do skóry wrażliwej, ale cena jednak odstrasza

Żel myjący Health Labs Care jest produktem, którego byłam bardzo ciekawa. Jako posiadaczka cery suchej, wrażliwej, skłonnej do atopii zawsze będę zainteresowana kosmetykami oczyszczającymi, które działają na skórę w sposób delikatny. Tu Producent obiecuje nam łagodne, ale i skuteczne oczyszczenie. To świetnie się składa, bo o ile przez ostatni miesiąc nie mogłam narzekać na wygląd cery, tak w ostatnich kilku dniach pogoda bardzo się popsuła, często pada deszcz, wieje nieprzyjemny, zimny wiatr a temperatura spadła w okolice zera. Taka zmiana pogody odbiła się na mojej wrażliwej skórze, wystarczył krótki spacer i zła ocena warunków pogodowych a następnego dnia (pomimo wieczornej pielęgnacji) obudziłam się z piekącą, podrażnioną skórą. Taki stan leczę od 2 dni i na szczęście pierwsze efekty już widać a ten żel myjący bardzo mi w tym pomaga.

Zacznę może od przestawienia co nieco. Opakowanie jest jakby luksusowe: masywne, wykonane z matowego szkła, zawierające dobrze dobraną do konsystencji pompkę, którą przesuwając w bok można zablokować. Formuła żelu to przezroczysty, gęsty żel o delikatnym, świeżym zapachu. Zawiera delikatne składniki myjące, które nie drażnią skóry, nawet tej już dotkniętej problemem podrażnienia. Oczyszcza skórę łagodnie, ale daje poczucie dobrze umytej skóry bez wysuszenia dzięki zawartości oliwy z oliwek oraz oleju rycynowego. Ten drugi zapobiega odparowywaniu wody i zatrzymuje ją w skórze, co teraz jest mi niezwykle przydatne, bo czuje przesuszenie a sezon grzewczy na pewno w tym nie pomaga.

Do jednorazowego użycia zwykle aplikuję 3 pompki. Pod wpływem wody żel pozwala się nieco spienić i ładnie domywa resztki makijażu, którego mógł nie usunąć micel. Po osuszeniu skóry ręcznikiem nie odczuwałam przez dłuższy czas ściągnięcia czy dyskomfortu, do momentu mojego nieszczęsnego spaceru, bo przecież teraz cera jest przesuszona i takie ściągnięcie się zdarza. Ale biję się w pierś, bo złe zabezpieczenie skóry było wyłącznie moją winą, żel wpływa na nią bardzo łagodnie i sam z siebie jej nie ściąga. Udowodnił mi to przy wcześniejszym stosowaniu przez ostatnie tygodnie, nie musiałam panicznie sięgać po tonik i krem, wszystko przebiegało na spokojnie i w swoim tempie. Żel zawiera lekko kwaśne pH (5,5), czyli idealne dla skóry twarzy, bo nie wpływa na nią ani wysuszająco, ani nie spowoduje niedoskonałości (przy zbyt niskim pH miałoby to miejsce, bo występowałaby nadprodukcja sebum, zaskórniki, itd). Tu tego nie ma, całe szczęście.

Ogólnie z żelu jestem zadowolona i jako posiadaczka skóry wrażliwej i suchej potwierdzam, że mojej skórze krzywdy nie zrobił i traktuję go jako kosmetyk bezpieczny. Wydajność jest ok, po miesiącu używania 2x dziennie w ilości 3 pompek mam jeszcze pół opakowania. Jedyne co tu może zaboleć to cena, bo żel kosztuje 129zł za pojemność 200ml. Jak za myjadło do twarzy to naprawdę sporo i tylko przez to nie wiem czy ponowiłabym zakup. Na rynku jest wiele kosmetyków równie łagodnych a kosztujących dużo mniej, np Physiogel w cenie około 30zł. Jeśli komuś cena nie wadzi to polecam, ja w takiej cenie raczej powiem pass.

Bardzo dobry żel

Moja cer jest mieszana w kierunku do słuchaj. Przetestowałam ten żel na wszystke możliwe sposoby. Jest dla mnie idealny. Brak uczucia ściągnięcia skóry po jego zastosowaniu powodował, że nie musiałam spieszyć się z nakładaniem ekspresem pielęgnacji.
Krótki i bardzo dobry skład.
Czuje, że twarz po użyciu tego produktu jest bardzo dobrze przygotowana na przyjęcie pielęgnacji.
Żel się nie pieni, a mimo wszystko pięknie zmywa makijaż oraz pielęgnację dzienną (z zastosowaniem filtrów UV). Idealnie oczyszcza cerę.
Polecam ten produkt. Czuć, że to produkt z wyższej półki.
Szklane opakowanie oraz minimalne zastosowanie plastiku zdecydowanie na plus.
Kupię kolejny produkt.

To coś innego

Health Labs Care, Pure On, Łagodny żel myjący jest bardzo delikatny. Nie jest gęsty, nie pieni się mocno. Po umyciu buzi skóra nie szczypie ani nie ma ściągnięcia. Skóra po zastosowaniu tego żelu jest nawilżona, oczyszczona i nie robi się czerwona. Jest mięciutka w dotyku. To niespotykany produkt, ponieważ nie czuć działania gęstej piany i składników w trakcie mycia tylko niezwykle doznanie odczuwamy po umyciu.
Produkt jest wydajny i szczególnie polecam wymagającym cerom. Jako wspomaganie przy kuracjach kwasowych lub peelingach.
Da ukojenie i wystarczy na bardzo długo.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt na miarę kosmetyków dermatologicznych!

Żel Pure On jest ze mną od kliku tygodni, osobiście jestem posiadaczką cery mieszanej ze skłonnością do przesuszania co w ostatnich miesiącach niestety mocno się w moim przypadku uwidaczniało..
Moje pierwsze wrażenie było pozytywne ponieważ przy pierwszym użyciu zwróciłam uwagę na konsystencję oraz zapach produktu - konsystencją osobiście jestem bardzo mile zaskoczona ponieważ żel jest faktycznie żelem a nie jak to bywa z mocnym rozrzedzeniem. Tak więc konsystencja jak najbardziej na plus, fajnie że opakowanie ma pompkę - dzięki temu nie musimy się martwić o rozlewający się żel po zamknięciu tylko możemy dozować odpowiednią ilość.
Zapach nieco przypomina mi lekarstwa ale jest bardzo delikatny i dlatego też za pierwszym razem skojarzył mi się z produktami dermatologicznymi.
Po regularnym stosowaniu moja skóra pozostaje nawilżona, brak jakichkolwiek podrażnień czy też niedoskonałości. Żel w żaden sposób nie obciążył mojej skóry , delikatne a jednocześnie dokładne oczyszczanie także jest plusem.
Moja skóra jest odświeżona, odżywiona i zdecydowanie ten kosmetyk zostanie ze mną na dłużej!
Duuuży plus za wydajność ponieważ taka buteleczka podejrzewam że posłuży na długo :)
Dodam że samo opakowanie nawet nie spodziewałam się że będzie w sumie tak masywne ponieważ jest szklane - bardzo jestem z tego faktu zadowolona gdyż wiadomo, szkło jest zdecydowanie bardziej ekologicznym surowcem tak więc brawo Healh Labs za świetną jakość, super działanie produktu oraz stworzenie można powiedzieć kosmetyku luksusowego .

Rozczarowanie

Gdybym oceniała produkt po samym opakowaniu, zdecydowanie stwierdziłabym, że oto w moje ręce trafił produkt luksusowy. Został on zapakowany w białe eleganckie pudełko, natomiast sam żel wydobywa się z eleganckiej szklanej butelki z wygodną pompką i złotą nakrętką, która mogłaby być ozdobą niejednej łazienki.
Żel jest przezroczysty, bezbarwny o bardzo subtelnym, prawnie niewyczuwalnym zapachu. W połączeniu z wodą delikatnie się pieni.
Producent w wytłoczonych na butelce słowach chwali się skutecznym oczyszczającym działaniem produktu przy jego jednoczesnej łagodności dla skóry. Według opisu powinniśmy się nawet spodziewać nawilżenia. Tego ostatniego nie zauważyłam i ani przez chwilę się nie spodziewałam. Trudno oczekiwać nawilżenia od produktu, ktory ma kontakt ze skórą ledwie przez kilka sekund a następnie jest zmywany. W kwestii oczyszczania o ile trzeba przyznać, że całkiem dobrze radzi sobie ze zmywaniem pozostałości makijażu, to kompletnie nie daje sobie rady z moimi zatkanymi porami. Moja skóra po umyciu stawała się napięta i lekko przesuszona jak zawsze w kontakcie z kosmetykiem zasadowym. Czasami na policzkach pojawiały się nawet lekko piekące zaczerwienienia, choć szczególne uwrażliwienie mojej skóry w ostatnim czasie spowodowane jest stosowanien kutacji antytrądzikowej więc nie mogę tak zupełnie zrzucać winy na ten żel. Choć jedno jest pewne: na pewno tych podrażnień nie łagodził, a wręcz uwidaczniał.
Podsumowując, po tak drogim żelu spodziewałabym się bardziej spektakularnych efektów oczyszczających a przynajmniej tego, że nie będzie zaogniał podrażnień. Być może sprawdzi się u posiadaczek mniej wymagającej cery bez niedoskonałości i skłonności do powstawania piekących zaczerwienień.
Do plusów należy na pewno zaliczyć wydajność, skuteczność w zmywaniu resztek makijażu oraz piękne i wygodne w użyciu opakowanie