Elgon, Sinsea, 7 Oils Blend (Mieszanka 7 olejków)

Elgon, Sinsea, 7 Oils Blend (Mieszanka 7 olejków)

Mieszanka 7 olejków jest odżywczym eliksirem dla każdego rodzaju włosów. Chroni i dyscyplinuje włosy na długości ułatwiając stylizację. Zawiera 7 olejków naturalnego pochodzenia. Unikalne właściwości każdego z nich zapewniają skórze głowy zrównoważone połączenie środków nawilżających skórę i włosy, ochronę oraz zdrowy wygląd.

1) olwia z oliwekjeden z najstarszych olejków świata o działaniu zmiękczającym
2) olej z kiełków pszenicy ma moc wzmacniającą
3) olej makdamia o właściwościach nawilżających i antyoksydacyjnych, utrzymuje elastyczność włókien włosowych
4) olej z pestek brzoskwini o właściwościach odżywiających i odbudowujących dla długotrwałego piękna
5) olejek z owoców dzikiej roży o słodkim zapachu, ma moc regenerującą
6)olejek ryżowy nazywany również „eliksirem życia” o właściwościach nawilżających i ochraniających
7) olejek jojoba pochodzi z Ameryki, jest znany ze swoich właściwości zmiękczających i restrukturyzujących.

nawilżające, odżywiające, wygładzające, ochrona końcówek, regenerujące / odbudowujące
bez silikonów
z pompką
olejek

Mega

Ten olejek to jest hit. Używam już chyba 20 buteleczkę. Zapach jest cudowny. Nakładam na wilgotne włosy lub po wysuszeniu na końcówki. Używam go też do ciała po depilacji i w ogóle mogłabym nim zastąpić wszelkie balsamy do ciała, gdyby był nieco tańszy ???? W każdym razie wart swojej ceny. Lekki, wydajny, spełnia swoje zadanie. Jest jak kropka nad i w pielęgnacji włosów. Polecam

Super nawilżenie!

Zakupiłam ten olejek z firmy Elgon. Jestem bardzo zadowolona z jego działania. Stosuje go zarówno do włosów jak i twarzy. Moje włosy są delikatne i lśniące i w dodatku pięknie pachną. Co do twarzy to nakładam go na twarz zawsze wieczorem po kąpieli. Bardzo się szybko wchłania i doskonale nawilża. Gorąco polecam!

Faworyt !

Mój ulubiony olejek, włosy są miękkie, błyszczące i nie puszą się.
Dodatkowo skutecznie chroni moje końcówki przy prostowaniu.
Cena wysoka, jednak produkt jest tego wart i często na sklepie internetowym elgonu można kupic go na fajnej promocji.
Polecam ! :)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

super olejek

olejek bardzo ładnie pachnie, nie obciąża włosów jest bardzo wydajny :)
nie trzeba go spłukiwać. Używam go nawet do skóry rąk twarzy bardzo fajnie
nawilża nawet skórę nie tylko włosy odżywia, polecam zdecydowanie

Najlepszy

Olejek w małej buteleczce 50ml, za cenę, przez którą wiele osób z niego rezygnuje. Ja muszę jednak powiedzieć, że jest zdecydowanie wart swojej ceny. Wbrew pozorom ta buteleczka starcza na dość długo (jak się oczywiście nie przesadza z ilością). Ja używam od ok. połowy długości włosów ze szczególnym uwględnieniem końcówek, które są dzięki temu świetnie nawilżone. Od kiedy używam 7 Oils zauważyłam, że moje włosy są mniej łamliwe i nie przesuszają się na końcach. Uczulam jednak, żeby nie nakładać za dużo, bo może obciążyć. Wystarczy niewielka ilość, przynajmniej na moich średnioporowatych włosach efekt jest świetny. Szukałam w drogeriach jakiegoś zastępstwa, które działałoby równie dobrze, ale niestety nie znalazłam. Na tę chwilę ten olejek jest według mnie niezastąpiony.