Mohani, Olej ze słodkich migdałów

Mohani, Olej ze słodkich migdałów

Olej ze słodkich migdałów długotrwale odżywia, zmiękcza i wygładza skórę przesuszoną i łuszczącą się. Polecany dla cery dojrzałej. Działa odmładzająco, zmniejsza zmarszczki i pomaga dłużej zachować jędrność skóry. Chroni przed rozstępami. Jest delikatny i bardzo dobrze tolerowany przez skórę, nie wywołuje alergii. Przynosi ukojenie wrażliwej cerze. Polecany także do pielęgnacji skóry dzieci od pierwszych dni życia. Łagodzi problemy dermatologiczne oraz przyspiesza regenerację uszkodzonej skóry. Polecany jako odżywka dla matowych, zniszczonych włosów oraz w funkcji ochronnej na końcówki.

Skład jest w trakcie moderacji.

• 100% olej z nasion owoców drzewa migdałowego (Prunus Amygdalus Dulcis Oil)

Super!

Bardzo fajny i wielofunkcyjny olej! Bezzapachowy, super się wchłania, fajnie zmiękcza itp. Używam go do wszystkiego - na ręce, do twarzy, na nogi, na włosy, do maseczek z glinek albo alg, nawet nawilżam nim dziurki w uszach w trakcie rozpychania ;)

Rewelacyjny

Zauważyłam, że moja skóra zimą zrobiła się bardzo sucha i odwodniona. Stwierdziłam, że zadbam o jej nawilżenie i natłuszczenie olejem. Ten jest super. Bardzo ładne opakowanie z wygodną w użyciu pipetą. Raczej nie ma zapachu. Jest bardzo wydajny (2 krople wystarczają na całą twarz), ma dużą pojemność i bardzo dobrą cenę. Odkąd go używam zniknęły suche skórki, podrażnienia i suchość skóry. Cera bardzo się poprawiła. Nie zatyka porów. Zdecydowanie polecam.

Dobry i tani olej

Przyznaję, że olejek ten kupiłam, bo był najtańszy z dostępnych w aptece. Co wcale nie oznacza, że gorszy. Zresztą olej to olej - nie widzę różnicy w jakości zależnie od firmy. Może mieć lepsze lub gorsze opakowanie i tyle. Ten akurat ma bardzo wygodną, zgrabną buteleczkę z pipetką, która niesamowicie ułatwia wydobycie produktu i jego późniejszą aplikację.

Olej Mohani kupiłam z myślą o moim nienarodzonym jeszcze dziecku, bo zamierzałam dodawać ten olej do każdej kąpieli. Sporadycznie używałam też na brzuszek, gdy nie mialam pod ręką oliwki czy kremu (jednak szkoda mi było używać go non stop, bo to jednak tylko 100 ml). Raz czy dwa użyłam do włosów. No i później jak już bobas pojawił się na świecie, używałam też jako warstwę ochronną na buzię przed wyjściem na dwór w chłodniejszy dzień. W każdym z tych zastosowań olej sprawdził sie znakomicie. Dobrze nawilża skórę, zabezpiecza przed wiatrem i mrozem, dodany do kąpieli zmiękcza skórę i sprawia, że nie trzeba używać dodatkowo oliwki czy balsamu.

Polecam wszystkim, którzy stawiają na naturalną pielęgnację. Naprawdę warto.

Cudo, musisz go mieć

Olejku migdałowego używam regularnie, właściwie do wszystkiego.
Firma Mohani skusiła mnie do zakupu ładnym opakowaniem z wygodną pipetką.
W ciąży stososowałam olejek do pielęgnacji brzuszka, dzieki temu nie mam rozstępów, a skóra jest miękka i gładka.
Regularnie stosuje olejek do włosów, nakładam 3-4 pipetki olejku na wilgotne włosy. Rano myje i się idealnie miękkie i pięknie się układają.
Gdy czuje, że twarz potrzebuje ukojenia to również nie obawiam się go zastowować.
Olejek idealnie nadaje się do masażu.
Gorąco polecam.

Wielofunkcyjne cudo :)

Olejek od Mohani kupiłam z myślą o mojej córce której pojawiła się na skórze głowy ciemieniucha. Buteleczka zamknięta w kartonowym opakowaniu. Pojemność oleju to 100 ml. Buteleczka szklana z ciemnobrazowego szkła, z pipetą. Etykieta duża, pokrywa prawie całą butelkę. Nie widać ile mamy oleju w butelce, dowiadujemy się jak jest już na samym dnie :). Olej jest bezzapachowy, raczej rzadki. Tak jak wspominałam kupiłam z myślą o córce ale nie byłabym sobą gdybym nie przetestowała na sobie ;)
Używałam na twarz,bardzo szybko się wchłania. Nawilża, skóra staje się widocznie odżywiona, pełna blasku. Nie zapycha. Dodawałam to również do żelu pod prysznic. Nawilżył całe ciało. Nie podrażnił, nie uczulił. Skóry głowy dziecka również nie podrażnił, uczulił. Pozbył się natomiast ciemieniuchy;). Świetny olejek za niewielkie pieniądze. Polecam.

Fajny

Olejek ze słodkich migdałów Mohani
Jest to produkt naturalny, idealny dla vegan.
Produkt ładnie się rozkłada na skórze i może stosować go do olejowania włosów.
Nadaje się idealnie do skóry suchej i wrażliwej oraz cery dojrzałej. Zaczynam przygodę dopiero z tym olejkiem i narazie jestem bardzo zadowolona

Fajny :)

Używam go zarówno do włosów jak i na skórę twarzy i sprawdza się bardzo dobrze. Skutecznie zabezpiecza końcówki, a nałożony na twarz wyraźnie ją rozświetla i odżywia. Nie zauważyłam żeby mnie zapchał. Fajne jest również to, że dobrze się wchłania, także po kilku minutach można bez obaw nałożyć na niego makijaż i jest ok. Dodatkowe plusy to niewątpliwie wydajność, cena i piękne opakowanie :)

Wielofuncyjne cudo

Kupiłam ten olej z myślą o olejowaniu moich włosów, jako kolejny do testowania. Jak sie okazało, moje srednioporowate włosy bardzo sie z nim polubily. Zarowno na sucho, na podklad z aloesu oraz żel lniany, olej ten spisywał sie cudownie. Włosy byly po myciu cudownie gładkie, miękkie i błyszczące. Dodatkowo stosowalam takze ten olej na koncowki wlosow w celu ich zabezpieczenia, co rowniez bardzo moim włosom spasowalo, ponieważ nie jest on bardzo tlusty i gesty, co pozwolilo łatwo aplikować go na moje pocieniowane wlosy. Dzieki temu włosy byly idealnie dociążone, nie przetluszczaly sie bardziej niz zwykle. Po czasie zaczęłam stosować ten olej również na twarz. Byłam zdumiona, ze produkt ten tak swietnie odżywil i zmiekczyl moja cere mieszana, przy czym nie zapchał jej. Polecam każdemu ten olej ze slodkich migdałów. Perełka za grosze.

Świetny!

Olejków firmy Mohani używam głównie do olejowania włosów. Zazwyczaj aplikuję go na sucho lub też na podkład z żelu aloesowego. Za każdym razem efekt jest taki sam. Włosy są wygładzone, nie puszą się, są dociążone i wyglądają na zadbane. Olejek niesamowicie dobrze się aplikuje dzięki pipetce, która umożliwia nałożenie dokładnie tyle produktu ile chcemy. Olej nie ulatnia się, jest bezzapachowy. Polecam serdecznie do odżywienia zniszczonych i cienkich włosów:)