La Biosthetique, Fine Hair Shampoo Volume (Szampon zwiększający objętość)

La Biosthetique, Fine Hair Shampoo Volume (Szampon zwiększający objętość)

Szampon zwiększający objętość słabych i łamliwych włosów, wzmacnia i chroni wrażliwą strukturę włosów. Skóra głowy jest wzmocniona co sprawia, że włosy są grubsze , bardziej elastyczne i sprężyste.

Hydrolizat protein pszenicznych odgrywa znaczącą rolę w odbudowie włosów.

Mieszanka silikonów rozpuszczalnych w wodzie nadają elastyczności i chronią włosy przed elektryzowaniem.

Naturalne ceramidy wzmacniają włosy i skórę głowy.

Do cienkich włosów idealny

Fine Hair to ulubiona linia mojej siostry. Na pewno będą z niej zadowolone osoby posiadające cienkie włosy. Szampon ma bardzo fajną konsystencję, przyjemnie się pieni i na końcu daje efekt lekko wygładzonych i przyjemnie miękkich włosów.

Odkrycie roku

Jest to najlepszy szampon, jaki kiedykolwiek mialam, a probowalam juz naprawde wszystkiego. Przebija o glowe szampony Kerastase. Efekt jest widoczny od razu po umyciu wlosow. Sa puszyste, maja wieksza objetosc i wydaje sie jakby bylo ich o wiele wiecej. Rewelacja. Nie wysusza, regeneruje i odzywia wlosy. Nawet osoby, ktore maja przetluszczajace sie wlosy beda zadowolone. Ja do takich zdecydowanie naleze. Jedyny minus to cena, ale szampon starcza na dlugo. Troche trudniej go dostac, poniewaz jest dosteony tylko w wybranych salonach online, jak i stacjonarnych. Ale zdecydowanie warto sprobowac!