Ecocera, Rozświetlacz do twarzy

Średnia ocena: 0.00/5

douglas.pl
Średnia ocena: 2.88/5

zobacz więcej ofertzwiń

Prasowany, naturalny, wegański puder rozświetlający do twarzy o aksamitnej konsystencji.
Kosmetyk pozostawia efekt wilgotnej skóry i zdrowego blasku, rozprasza światło.
Wykazuje działanie pielęgnacyjne i nawilżające, w jego składzie znaleźć można dobroczynne minerały. Nie podrażnia i nie zatyka porów.
Może być stosowany na szczytach kości policzkowych, łuku kupidyna, grzbiecie nosa. Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.

Totalny MUST HAVE

Jeśli chodzi o rozświetlacze jestem prawdziwą sroczką. Uwielbiam mocny błysk. Testowałam już mnóstwo rozświetlaczy i w końcu trafiłam na swój ideał.
Zamówiłam rozświetlacz w kolorze Capri Shimmer. Jestem bladziochem, dlatego bardzo podpasował mi fakt, że rozświetlacz nie ma bazy kolorystycznej i nie robi na policzku ciemnej plamy. Ale najważniejsze. Błysk rozświetlacza jest po prostu niesamowity. Daje efekt mokrej skóry. Intensywność rozświetlacza można budować, ale przy drugiej warstwie błysk jest już chyba widoczny z kosmosu, czyli to co lubię. Trwałości też nie można niczego zarzucić. Rozświetlacz spokojnie utrzyma się na miejscu cały dzień, nawet bez użycia utrwalacza do makijażu.

jestem zakochana!

poszukiwania rozświetlacza są trudne — wiele z nich ma duże drobiny brokatu w sobie, następne zbyt mocną bazę, która przeważnie sama w sobie ma za zadanie rozświetlić cerę, ale przy okazji nadaje koloryt, a co za tym idzie — często gęsto tworzy również plamę na twarzy, która w odpowiednim ustawieniu buzi sprawia wrażenie jakby był siniak na niej. i tu z pomocą przyszła Ecocera, a dokładniej rozświetlacz w odcieniu „Ibiza”.

o ludzie, jak to po prostu pięknie światło odbija! cudeńko! efekt „mokrej skóry” gwarantowany i naprawdę niewiele go potrzeba, aby to osiągnąć, ba! wystarczy delikatnie musnąć pędzlem produkt i równie delikatnie dotknąć skóry i rozświetlenie samo się robi.

odcień ten jest dokładnie taki, jaki szukałam, czyli chłodny, wpadający nieco w opakowaniu w fiolet (?). jednak nie ma co się go bać, bo pięknie przeistacza się na skórze w chłodny kolor, nie ma w sobie absolutnie nic z sinego ani różowego, po prostu cudo!

ponadto nie przyciemnia miejsca, w którym się go nałoży, a tego się nieco obawiałam i utrzymuje się na przypudrowanym podkładzie idealnie.

cena i może nieco spora, bo niecałe 30pln kosztuje, ale ilość jaką się nakłada na twarz pozwala mi myśleć, że rozświetlacz ten będzie bardzo wydajny.

gooooorąco polecam :-)

OMG! Rozświetlacz robi furorę

Dostałam go ostatnio w paczce i zrobił na mnie ogromne wrażenie. Posiadam odcień Capri Shimmer i jestem z niego zadowolona! Przyjemna, aksamitna konsystencja. Kolor jak najbardziej okej. Produkt wegański. Zaczęłam zwracać na to ostatnio uwagę. Błysk jest fajny, można dobudować intensywność rozświetlenia. Nie mam żadnych zarzutów!

Magiczny!

Cudny rozświetlacz który wygląda naturalnie zdrowo i nadaje balsku cerze.
Bardzo dobrze napigmentowany wystarczy dosłownie odrobina aby efekt był dobrze widoczny.
Odcień capri piękny lekko złocisty idealny dla mojej jasnej karnacji.
Dobrze wtapia się w każdy mój podkład nie ciastkuje się nie podkreśla porów noe podrażnia i nie wysusza mi skóry.
Mega trwały nie osypuje się i nie znika w ciągu dnia z buzi.
Stosuję głównie na kości policzkowe.
Serdecznie polecam każdemu!

Intensywny blask

Wersja kolorystyczna, którą ja posiadam i używam to MAUI SHIMMER. Rozświetlacz jest bardzo intensywny i posiada bardzo mocną pigmentację. Cechy tego kosmetyku oznaczają, że trzeba nauczyć się pracy z taką formulacją. Po nałożeniu produktu na pędzel zawsze ściągam nadmiar rozświetlacza i dzięki temu uzyskuję efekt, który bardzo mi się podoba. Aplikacja prosto z pędzla w większej ilości daje bardzo widoczną żołto-złotą bazę kolorystyczną, co bardzo mocno rzuca się w oczy. W mojej opinii idealnym rozwiązaniem jest nałożenie produktu w minimalnych ilościach. Po aplikacji otrzymujemy efekt tafli na twarzy, konsystencja jest przyjemna i łatwo się rozprowadza po policzku. Kosmetyk ma sporą pojemność i jest wydajny, polecam go dla ciepłych typów urody. Produkt przez cały dzień utrzymuje się na skórze, a dodatkowym atutem jest fakt, że jest to kosmetyk wegański. Rozświetlacz jest produktem wysokiej jakości w dobrej cenie. Opakowanie jest plastikowe, co średnio mi się podoba, ale zawartość w pełni wynagradza wszystko.

Fajny

Na ten moment mój ulubiony rozświetlacz. Efekt wow trzeba nawet uważaj żeby nie przesadzić. Mega blask i piękny szampański kolor.
Dziwie się, ze nie jest tak popularny jak inne o wiele droższe.

Używa produktu od: próbka

Konkretny zawodnik

Ocena koloru Capri. Intensywny, błyszczący, widoczny (nawet z kosmosu) w postaci super błyszczącej tafli. Rozświetlacz całkowicie nie w moim guście aczkolwiek na tyle intensywny i niedrogi że warto o nim wspomnieć. Do tego mineralny. Śmiało można go porównywać do Mary Lou czy Fenty,choć Marylka jest bardziej szampańskim odcieniem a Fenty ma drobinki. Ja wolę delikatne gładkie półprzezroczyste rozświetlacze w typie Diora czy ND ale fanki ultra mega blasku będą zadowolone.

Efekt wow

Rozświetlacz ecocera różni się od rozświetlaczy, których wczesniej używałam. Pierwszy raz jak go użyłam ( odcień capri) pomyślałam "woow ", efekt bardzo mocny, dlatego jak dla mnie wystarczy dosłownie musnąć pędzlem kości policzkowe. Mocno napigmentowany, daje efekt mokrej skóry. Fajne w nim to , że nie widać brokatu ani żadnych drobinek. Pięknie pachnie i jest baaardzo wydajny. Przy tym, jak niewiele wystarczy go nałożyć, myślę, że wystarczy mi chyba na lata ;)

Maui i Aruba <3 Capri niekoniecznie

Mam ten rozświetlacz w 3 odcieniach: Capri - srebrzysty który kupiłam jako pierwszy i już go zużyłam. Maui - złocisty i Aruba - różowy z srebrzystym poblaskiem.

Na samym początku kiedy miałam Capri nie byłam w 100% przekonana co do tych rozświetlaczy ale to dlatego że nie trafiłam z kolorem. Capri którego tak wszyscy polecają robił mi ciemniejsze plamy patrząc na wprost jak nałożyłam go dosyć dużo. To co mi w nim przeszkadzało było to że dawał srebrzysty poblask mimo swojego dość ciemnego w opakowaniu koloru.

Capri wydaje mi się być najmocniejszym z tych trzech odcieni ale to może dlatego że daje srebrzysty jaśnieszy blask. Bardzo mocny rozświetlacz.

Maui - złocisty rozświetlacz nieprzyciemniający mojej karnacji i najlepiej do niej dopasowany dlatego że mam ciepłą urodę. Jest idealny.

Aruba - różowy. Nie jest tak ciemny jak w opakowaniu nie trzeba się go bać. Daje świetny jasnoróżowy blask. Jest po chłodniejszej stronie. Ale nie jest typowo srebrzysty nie odznacza się i też dobrze się dopasowuje do makijażu. Nie przyciemnia chyba że nałożony w mega ilości.

Na ten moment to zdecydowanie moje hity.

Cudowny produkt. Rozświetlenie przez duże R

Bez wątpienia jest to najlepszy rozświetlacz do twarzy i nie tylko z jakim miałam do czynienia. Produkt jest po prostu boski i mogę wypowiadać się o nim w samych superlatywach. Powiem szczerze, że bardzo spodobał mi się na filmikach w internecie ale jednocześnie widziałam jak bardzo jest intensywny więc miałam pewne obawy czy nie będzie dla mnie zbyt mocny i czy sobie poradzę z jego użyciem. Ciekawość wzięła jednak górę i zakupiłam dla siebie ten w odcieniu Capri. Opakowanie jest proste ale solidne. Natomiast odcień - jak marzenie po prostu coś cudownego. Nie srebrny, nie zloty lekko szampański idealnie wkomponował się w moją karnację. A ten błysk po prostu powala na kolana. Nie jest to jednak tandetny efekt brokatu z bazaru ale piękna tafla współpracująca ze światłem bez żadnych drobinek. Produkt wygląda na twarzy drogo i luksusowo. Nie jestem zwolenniczką mocnego błysku ale ten produkt nałożony w sposób umiarkowany lekkimi ruchami pędzla daje po prostu efekt wow. Skóra wygląda zdrowo i świeżo. Trwałość produktu również jest powalająca. Utrzymuje się na twarzy cały dzień i pod koniec wygląda równie dobrze jak na początku. W ofercie jest jeszcze pięć innych odcieni więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ten produkt mogę polecić z czystym sumieniem.

CUDO!!!!!!!!

Nie miałam jeszcze lepszego rozświetlacza. Po prostu cudeńko. Mam kolor Malta Shimmer, mocno złoty, pięknie się rozprowadza, lekko, konsystencja masłowa. Jedyny minusik to mogę powiedzieć jest to, że z pędzla się lekko osypuje. Pojemność kosmiczna, wydajność jeszcze lepsza. Wystarczy dwa razy przeciągnąć pędzlem wte i we wte a już mamy odpowiednią ilość na pędzlu.
Używam kilka miesięcy i dopiero zaczęły schodzić po środku napisy.
Opakowanie jest trochę kanciasto- plastikowe i obawiam się, że łatwo może się połamać lub wykruszyć przy zawiasie. Pożyjemy, zobaczymy.

Aruba Shimmer

Kolejny kosmetyk tej firmy, którym jestem zachwycona. Można go stopniować - od delikatnego rozświetlenia do mokrej tafli. Świetnie nadaje się też do podkreślania kącików oczu i łuków brwiowych. Jak ktoś już wcześniej pisał, odcień Aruba wcale nie ma różowego błysku - to piękny neutralny odcień szampański. Byłam ciut rozczarowana bo lubię różowe rozświetlacze ale musiałam przyznać, że efekt na skórze jest doskonały. Polecam bardzo.