Head & Shoulders, 2 in 1 Citrus Fresh, Szampon z odżywką 2 w 1 o zapachu cytrusów

Szampon przeciwłupieżowy z odżywką o cytrusowym zapachu. Włosom przetłuszczającym się zapewnia lekkość, miękkość, pozbawiając je do 100% łupieżu. Wzbogacony o wyciąg z cytrusów dodaje włosom energii. Aromatyczna mieszanka wyciągów z cytryny i grejpfruta bardzo starannie i dokładnie myje włosy i skórę głowy, polecany szczególnie do włosów przetłuszczających się, które po użyciu stają się lekkie, odświeżone i do 100% pozbawione płatków łupieżu.

ta swiezosc.. :D

Lubie. Szampon ma kremowa konsystencje jest wzbogacony o odzywke ale ja i tak po nim uzywalam odzywki bo moje wlosy sa wymagajace. Zapach cytrusow piekny, budzacy. Szampon ktory doczysci wszystko przy czym nie wysuszy nam wlosow genialne prawda?

Przypadkowy ulubieniec - Nie obciąża - Nabłyszcza

Mam cienkie przetłuszczające się włosy ze skłonnością do łupieżu i podrażnień skóry głowy. Ten szampon rozwiązuje wszystkie moje problemy, nie dodając nowych.

Pożyczyłam od taty, kiedy zapomniałam kupić swojego, a szampon stał się moim ulubieńcem drogeryjnym, a może i w ogóle. Stosunek jakości do ceny jest nie do przebicia - w Biedronce 500ml-owa butla kosztowała niecałe 12 zł.

Kremowa konsystencja daje moment spa w łazience - przyjemność używania jest bardzo duża. Trzeba trochę więcej nałożyć, żeby spienić, bo to produkt 2w1. Samo rozprowadzenie na głowie jest bardzo łatwe.

Po myciu są uniesione u nasady, błyszczące i sypkie jak po wyjściu od fryzjera.