Lirene Dermoprogram, 100% hydrolat z róży

Średnia ocena: 4.90/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

100% hydrolat to naturalna woda różana, która powstała w procesie destylacji świeżych roślin parą wodną. Dzięki temu zawiera cenne substancje roślinne oraz olejek eteryczny, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają, przywracają skórze młody wygląd oraz wygładzają.

• Rosa Centifolia Flower Water

Hydrolat dostępny od ręki

To po prostu porządny hydrolat do kupienia od razu, jeśli nie chcę się zamawiać przez internet albo szukać sklepu zielarskiego. Ma wygodny atomizer, przyjemny zapach, dobrą cenę i dostępność. Cieszę się że marki zaczynają wypuszczać takie proste produkty bez ulepszaczy. Używam głównie jako mgiełka odświeżająca w ciągu dnia, na upały, na pobudzenie rano. Nie jest to produkt zmieniający życie ale na pewno jeszcze nie raz się spotkamy.

Róża w butelce

Zapach róży jest urzekający :)
Hydrolatu używam jako toniku do twarzy zaraz po oczyszczeniu skóry. Po zużyciu całej buteleczki nie zauważyłam jakiegoś szczególnego działania hydrolatu, jednak jego jedynym zadaniem dla mnie było tylko to, by przywracał skórze właściwe pH.

Bardzo przyjemny hydrolat

Spray pryska dość mocno, więc w niecałe 2 tygodnie zużyłam cały hydrolat, niestety jest to bardzo słaba wydajność w porównaniu do ceny.
Zapach róży delikatny, nie przytłacza…cudownie odświeża twarz. Nie zauważyłam rozjaśnienia, ale też zbyt krótko go używałam. Na pewno spray przynosi ukojenie po demakijażu i doskonale przygotowuje buzię pod dalszą pielęgnację.
Ogólnie polecam, bo spełnia swoje zadanie, ale tylko na promocji (ja kupiłam za około 12zł).

Przyjemny hydrolat

Hydrolat ma przepiękny, ale dosyć intensywny zapach różany. ładny, lawendowy zapach. Hydrolat niweluje uczucie ściągnięcia po piance/żelu do czyszczenia twarzy, dobrze koi skórę oraz daje uczucie dobrze nawilżonej skóry (przedłuża działanie nawilżające kremu, jaki nałożymy po spryskaniu twarzy hydrolatem). Nie podrażnia ani nie wysusza skóry. Moja mieszana cera na pewno nie wyświeca się po nim mocniej.

Świetny hydrolat na każdą porę dnia

Używam rano i wieczorem jako pierwszy krok pielęgnacji aby reszta kosmetyków mogła lepiej się wchłonąć. Jest bardzo orzeźwiająca w gorące, letnie dni. Ma naturalny skład, ślicznie pachnie i delikatnie nawilża. Używam też jako składnik własnoręcznie robionych maseczek. Faktycznie atomizer mógłby być delikatniejszy, ale obchodzę to przelewając produkt do innego, sprawdzonego opakowania. Plus często można dorwać ją na promocji za 13 złotych :)

Ulubiony

Używam go na codzień, rano i wieczorem, także na dekolt. Odświeża skórę, przyjemnie pachnie i jest wydajny. Jedno psiknięcie atomizerem wystarczy na całą twarz. Wracam do niego chętnie.

Odświeżający

Kupiłam ten hydrolat na promocji za ok 12 zł. Myślałam że będę go stosowała tylko na twarz jednak używam go również na ciało. On świetnie chłodzi i odświeża skórę po upalnych dniach. Ma piękny nienachalny zapach róży, dzięki czemu używanie to czysta przyjemność. Sprawia że skóra twarzy jest mega nawilżona i ukojona. Niestety atomizer pryska zbyt duża i zbyt szeroka ilość przez co dużo produktu ląduje gdzieś na włosach i na podłodze a na twarzy czasem aż spływa przez co spada wydajność. Lubię odświeżać nim ciało w ciągu dnia bo zmiękcza i koi skórę

Hydrolat z róży, Lirene

Hydrolat z róży kupiłam w Drogerii Natura
Opakowanie to butelka z atomizerem o pojemności 100 ml zapłaciłam około 17 zł.
Hydrolat ma śliczny relaksujący zapach róży przyjemnie nawilża i odświeżą.
Mam cerę mieszana z niewielkimi niedoskonałościami, hydrolatu używam do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, nie uczula nie podrażnia, idealnie sprawdza się do delikatniej i wrażliwej skóry.
Minus za atomizer zamiast drobnej przyjemnej mgiełki z atomizera wydobywaj się dość duże krople, plus za skład naturalny w 100%
Kosmetyk jak najbardziej warty polecenia.

Słaba róża

Nie wiem, co jest w tym produkcie, ale wysypało mnie po nim niemiłosiernie. Nie miałam nigdy problemów z wodą różaną ani z hydropatami z róży, ale ten zadziałał na moją cerę wyjątkowo źle. Na plus piękny zapach i ładne opakowanie z atomizerem (atomizer nie jest najlepszy, ale jest to lepszy sposób na dozowanie i np. nakładanie na wacik niż bez niego).

Małe oszustwo

Zakupiłam ten hydrolat w pełni świadomie, uwielbiam wodę różaną, ale akurat nie mogłam zamówić swojej ulubionej. Postanowiłam wypróbować coś łatwo dostępnego, czyli hydrolat różany z Lirene. Na opakowaniu jest napisane "Hydrolat z róży damasceńskiej to w 100% naturalny kosmetyk" i zgadzam się że skład jest w 100% naturalny, nie ma tam nic poza wodą różaną, ale... nie jest to woda z róży damasceńskiej. W składzie napisane jest "Rosa Centifolia Flower Water" czyli jest to zupełnie inny rodzaj róży. Tak jak już mówiłam, kupiłam ten produkt z pełną świadomością że nie jest to dokładnie to czego szukam, ale informacje na opakowaniu bardzo mocno wprowadzają konsumenta w błąd i za to ogromny minus. Byłam ciekawa jak sprawdzi się u mnie taki rodzaj wody różanej, no i niestety rosa centifolia różni się znacząco od damasceńskiej jeśli chodzi o działanie, a nawet zapach. Już po samym zapachu widać, a raczej czuć, że nie jest to róża damasceńska. Ale zapach jest bardzo ładny, po prostu nie jest zgodny z opisem na opakowaniu ;) Jeśli chodzi o działanie to zauważyłam, że hydrolat pięknie wygładzał cerę i nawadniał skórę, ale to czego ja oczekiwałam nie miało miejsca. Róża damasceńska ma właściwości nawilżające, antybakteryjne, łagodzące. Róża damasceńska pięknie goi rany potrądzikowe, zmniejsza niedoskonałości, delikatnie szczypie ale to tylko znak że działa. I tego w przypadku hydrolatu Lirene nie ma, bo nie jest to woda z róży damasceńskiej, a producent twierdzi że jest. Nie jest to zły kosmetyk, przyjemnie mi się go używało, stosując raz dziennie wystarczyło mi go na prawie 2 miesiące. Cena według mnie jest za wysoka, ale na promocji może być. Nie wiem czy kupię ten produkt ponownie bo nie jest to dokładnie to czego potrzebuję, do tego błędne informacje na opakowaniu odtrącają mnie bardzo. Jeśli ktoś szuka zwykłego hydrolatu do codziennego stosowania to będzie to dobry wybór, ale jeśli ktoś oczekuje cudownych właściwości i efektów jakie daje prawdziwa róża damasceńska to powinien ten produkt omijać!

Woda różana od Lirene

Od kilku miesięcy używam hydrolatów z róży. Do tej pory korzystałam z produktów innej firmy ale ponieważ akurat ta woda różana od Lirene była w Hebe w promocji więc zdecydowałam się na zmianę dotychczasowego. Fajnie, że używałam wcześniej innego hydrolatu z róży bo mam porównanie. Opakowanie tego hydrolatu od Lirene ładne, estetyczne i przezroczyste więc widać ile produktu pozostało, butelka z co ważne z długą rurką w środku także można do końca wydobyć płyn, w poprzednim moim Hydrolacie innej firmy rurka była króciutka i dość sporo produktu zostało na dnie trzeba było odkręcać i wylewać nie jest to jakiś wielki problem ale No fajnie ze tu w Lirene można produkt wypsikac aż do samego końca, No właśnie czy fajnie to jednak niekoniecznie haha bo atomizer w tej wodzie to istna tragedia bardzo ale to bardzo mocno psika proponuję przelać to od razu do innej butelki z nieco mniejszym rozpryskiem, przez ten nieszczęsny atomizer hydrolat jest też mniej wydajny bo nabiera się zbyt dużo produktu do psiknięcia. Pierwszy raz jak go używałam to w sumie byłam przerażona jak mocno on tryska na wszystkie strony. Hydrolat sam w sobie odświeża i jest dosyć przyjemny w użytkowaniu o wiele ładniejszy świeższy zapach niż w poprzednim używanym przeze mnie hydrolacie co uważam za bardzo duży plus zapach tu jest delikatniejszy. Hydrolat z róży którego poprzednio używałam miał o wiele bardziej intensywny zapach i i kojarzył mi się już z lekko stechłą tą Różą tutaj w Lirene zapach jest o wiele o wiele lepszy jak faktycznie świeża róża i nie jest tak mocny. Minus niestety bardzo szczypie w oczy nie nam pojęcia dlaczego tak jest bo poprzedni Hydrolat nie szczypał mnie w ogóle na szyji od razu po aplikacji mam swędzące czerwone plamy, które znikają po kilku minutach. Później nie mam podrażnień ani oczu ani cery więc to taki chwilowy dysmomfort. Reasumując gdyby wymienić agresywny haha atomizer i wyeliminować to szczypanie w oczy zaraz po użyciu to przyzwoita woda różana o łagodnym i nie duszącym jak to przy różach bywa zapachu.

Niezastąpiony!

Uwielbiam to uczucie, gdy po umyciu twarzy zroszę ją hydrolatem z róży! Delikatnie nawilża i ma za zadanie poprawić koloryt skóry. Idealnie nadaje się do zmieszania z glinką i tworzy świetną maseczkę dla problematycznej skóry. Super sprawdza się jako odświeżenie twarzy w ciągu dnia.