Biotaniqe, Micro Purifying, Różany tonik oczyszczający

Różany Tonik Oczyszczający dogłębnie oczyszcza, odblokowuje i zwęża pory, usuwa nagromadzone na skórze zanieczyszczenia oraz przywraca jej odpowiednie pH po uprzednim etapie oczyszczania. Intensywnie wygładza i nawilża skórę oraz przygotowuje ją na przyjęcie składników aktywnych w dalszych krokach pielęgnacyjnych. Lekka, naturalna formuła daje skórze oddech, nie wymaga spłukiwania. Tonik swoje silne właściwości zawdzięcza połączeniu wysokiej zawartości naturalnej Wody Różanej i Kwasów Owocowych AHA. Woda Różana, bogata w olejki eteryczne z najcenniejszej na świecie róży damasceńskiej, głęboko nawilża, odżywia i tonizuje skórę. Naturalne Kwasy Owocowe AHA łagodnie złuszczają i wygładzają naskórek, dzięki czemu skóra staje się świeża i promienna.

łagodzące, nawilżające, oczyszczające, odświeżające
hipoalergiczna, bez parabenów
w sprayu
płyn
oczyszczanie twarzy, tonizowanie twarzy
mieszana, odwodniona, wrażliwa, normalna

Różana przyjemność

Tonik został zamknięty w butelce z atomizerem w formie psikacza o pojemności 150 ml. Początkowo myślałam, że to kosmetyk jest różowy, a to okazała się butelka być różowa ????. Atomizer działa bez zarzutu, dozuje tonik w formie naprawdę subtelnej mgiełki, która wręcz otula ciało. Produkt subtelnie oraz przyjemnie pachnie różą. Zaaplikowany na skórę twarzy zaczyna ładnie się wchłaniać oraz delikatnie odparowywać. Rano używam go samego, a wieczorami ściągam wacikiem ściągnąć również resztki ewentualnego makijażu ale i po takim stosowaniu czuje się czystsza. Tonik subtelnie nawilża cerę pozostawiając ją gładką oraz naturalnie matową, gotową do dalszych czynności pielęgnacyjnych. Kosmetyk w żaden sposób mnie nie uczula ani nie podrażnia.

Prawidłowy produkt

Tonik jest bardzo przyjemny. Od jakiegoś czasu polubiłam i kupuje toniki tylko z atomizerem. Ma on przyjemny różany zapach , który otula skórę. Odświeża, nawilża. Jest wydajny, przyjemny w użytkowaniu. Polecam warto spróbować !

Różany tonik Biotaniqe

????Różany tonik oczyszczający marki Biotaniqe to jeden z lepszych produktów jaki miałam okazję używać. Znajduje się w buteleczce o pojemności 150 ml i posiada fajny atomizer, który zdecydowanie ułatwia pielęgnację. Można wówczas bezpośrednio rozpylić produkt na skórze lub nałożyć na wacik. Dodatkowo buteleczka jest niewielkich rozmiarów więc można nosić go przy sobie i w każdej chwili odświeżyć i nawilżyć cerę. Ma bardzo przyjemny, delikatny, różny zapach. W składzie zawiera wodę różaną, kwasy owocowe AHA oraz wodę probiotyczną. Produkt fajnie oczyszcza skórę, odblokowuje pory, usuwa wszelkie zanieczyszczenia, fajnie radzi sobie nawet z usunięciem resztek makijażu, a dodatkowo przywraca skórze odpowiednie pH i ją nawilża. Dla mnie produkt świetny, który nie tylko oczyszcza ale pielęgnuje cerę.

Przyjemny

Tonik jest bardzo przyjemny w użyciu i przyjemnie koi. Zach jak z różanego ogrodu...

Spryskiwacz taki sobie, niby mgiełka, ale momentami bardziej skoncentrowane pryskanie. Ale po przelaniu sobie do butelki z moim ulubionym spryskiwaczem, mogłam się cieszyć tonikiem w pełni.

Nie bardzo potrafię ocenić czy coś oczyszcza, jeśli tak, to zupełnie tego nie zauważyłam.

Jako ukojenie, odświeżenie, baza przed serum, czy po prostu dla samego zapachu, warto.

Koi ale nie oczyszcza

Tonik ma ładny zapach wody różanej. Atomizer rozpyla delikatną mgiełkę która faktycznie łagodzi podrażnienia i koi skórę. Nie zauważyłam jednak żeby oczyszczał pory albo robił cokolwiek innego tak jak obiecuje producent.
Niemniej za tę cenę jest to bardzo przyzwoity produkt.

Biotaniqe, Micro Purifying, Różany tonik oczyszczający

Tonik kupiłam w Rossmannie, gdy potrzebowałam czegoś na już a on akurat był w promocji. Produkt jest w wygodnym opakowaniu z atomizerem (chociaż atomizer rozpyla produkt w jedno miejsce, więc można by było nad nim popracować) i ma delikatny, różany zapach. Jako tonik jest przeciętny - nie zauważyłam jakiegokolwiek działania. Nie odblokowuje porów ani ich nie zwęża. Dodatkowo zauważyłam, że zostawia na skórze taką delikatną, lepką warstewkę, która nie jest zbyt przyjemna, Co do wydajności, to jest naprawdę okej, wystarczył u mnie na jakieś 3 miesiące, a używałam go rano i wieczorem. Czy kupię go ponownie? Raczej nie, za bardzo nie przypadł mi do gustu.

Miłe zaskoczenie

Nie używałam pełnej wersji, a wersję podróżną. Natomiast z racji tego, że ten tonik jest wydajny i mogłam używać go aż przez miesiąc, mogę dużo o nim powiedzieć. I zdecydowanie to są same dobre rzeczy. Tonik delikatnie oczyszcza i tonizuje, nie podrażnił mojej skóry. Cenę też ma przystępną.
Zdecydowanie zachęcił mnie do kupienia większej wersji.

Całkiem przyjemny.

Tonik przyjemnie i dość skutecznie doczyszcza cerę. Bardzo cenię sobie lekkie działanie nawilżające, moja skóra chętnie przyjmuje każde ilości :). Cera pozostaje zadbana i napięta. Nie jest to produkt z efektem WOW, ale daje radę. To,co mi nie odpowiada i przez co nie kupię go ponownie:
1. Nie jest wydajny.
2. Nie radzi sobie z domyciem tuszu do rzęs.
3. Okropny stęchły zapach!! Stara przeterminowana pudernica mojej babci.

Przyjemny

Trochę nadziei sobie zrobiłam na ten kosmetyk. Finalnie był po prostu poprawny.
Jako etap pielęgnacji widziałam jego działanie.
Minimalnie nawilżający i łagodzący. Miałam mniej niespodzianek na twarzy. Ale zmiany w samym wyglądzie porów brak.
Mało różany. Zauważyłam, bo akurat lubię.
Opakowanie z atomizerem fajne. Zdarzało mu się pluć, szczególnie pod koniec.

Biotaniqe, Micro Purifying, Różany tonik oczyszczający

To jeden z tych produktów, który miał być tym "na zmianę" i wzięty z braku czasu w Rossmannie, bo był na promocji. Co mogę o nim powiedzieć ? Przede wszystkim charakteryzuje go piękny różany zapach. Co do składu - nie powala na kolana, ale tragedii również nie ma. W moim przypadku tonik całkiem fajnie odświeża skórę, nie podrażnia. Nie widzę natomiast żeby miał działanie super oczyszczające - ani nie odblokowuje porów ani ich nie zwęża. Trafiłam na wersję mini więc bez atomizera, jednakże nie było problemu z nakładaniem kosmetyku. Ogólnie produkt jest całkiem przyjemny, w moim odczuciu docenią go jednak posiadaczki "bezproblemowej" cery a nie mieszanej czy tłustej.

Średni tonik

Potrzebowałam prostego toniku do codziennej pielęgnacji. Skusiłam się na promocję w rossmanie, ale żałuję tego.
Produkt co prawda bardzo niewiele kosztował, ale nie posłużył mi dobrze.
Nie zgłębiłam się podczas zakupy w skład, dopiero w domu zobaczyłam, że nie jest on najlepszy.
Mimo to chciałam mu dać szansę - stosowałam go przez 2 tygodnie. Niestety doprowadził moją skórę do przesuszenia. Zrobiła się też bardziej drażliwa, szorstka. Zaraz po odstawieniu i powrocie do mojego wcześniejszego toniku, skóra się uspokoiła i poprawiła.
Nie wiem czy to kwestia słabego składu, czy właściwości oczyszczających, które u mnie niezbyt korzystnie zadziałały, ale dla mnie produkt kiepsko wypadł. Atomizer raczej średnio też mi się sprawdził, trochę bardziej "pluł", więc ja go psikałam na dłonie i potem wklepywałam.

Super różany tonik

Tonik kupilam przez przypadek, gdyz nie moglam znalezc w rossmanie wody rozanej z bielendy, a zauwazylam tonik z biotaniqe, wiec postanowilam sprobowac. I od tamtej pory ja uwielbiam. Pieknie pachnie, super nawilza, odswieza i wygladza skore. Nie powiedzialabym ze ja oczyszcza czy zweza pory, ale i tak ja bardzo lubie. Dzieki atomizerowi latwo mozna wypsikac twarz i delikatnie wklepac.