Lash Brow, Rzęsy w butelce

Lash Brow, Rzęsy w butelce

Lash Brow „Rzęsy w butelce” to unikatowy produkt na rynku, który dzięki połączeniu innowacyjnych składników daje natychmiastowy efekt przedłużenia , zagęszczenia i odżywienia rzęs. „Rzęsy w butelce” zawierają w swoim składzie mikrowłókna z naturalnym ekstraktem z zielonej herbaty odżywiającym oraz odbudowującym rzęsy. Naturalne mikrowłókna zawarte w „Rzęsach w butelce” przyklejają się do świeżo pomalowanych rzęs błyskawicznie zwiększając ich objętość i długość. Produkt jest w kolorze czarnym, zatem po aplikacji i połączeniu z mascarą tworzy jednolitą i wygładzoną strukturę

Szczoteczka
z włosia

Sposób na rzęsy w pare minut

Wększości z Nas lubi podkreślone rzęsy i nie wyobraża sobie makijażu bez tego. Jednak wiadomo, sztuczne rzęsy to niekiedy dosyć duży wydatek, niektórzy sie w nich nie czują. Znowu ja np nie cierpię przyklejać rzęs na pasku! Dlatego z pomocą przychodzi: Lash Brow Lash Extender Rzęsy w Butelce
Kiedy pierwszy raz usłyszałam o tym produkcie, nie rozumiałam o co chodzi. Jak to rzęsy w butelce? Oszaleli. To na pewno jakiś bubel.
Oczywiście kupiłam, cena jest bardzo niska, co mnie zaskoczyło bo spodziewałam się wygórowanej ceny.
Owe rzęsy w butelce to mikrowłókna z naturalnym ekstraktem z zielonej herbaty, który odżywia oraz odbudowuje rzęsy.
Dają one natychmiastowy efekt przedłużenia, pogrubienia i zageszczenia rzęs!
Oczywiście nie wygląda to tak jak sztuczne rzesy ale jest to super alternatywa dla osób, ktore nie mogą lub ich nie lubią! No i aplikacja ich jest banalnie prosta!
Krok 1 Nakładamy tusz do rzęs najlepiej żeby był on dość świeży i mokry.
Krok 2 na mokry tusz odrazu ruchem zygzakowatym nakładamy rzęsy w butelce.
Krok 3 Nakładamy tusz do rzęs, można juz dołożyć np 2 warstwy i nie musi być to ten sam tusz, ktory był użyty w kroku 1.
I rzęski gotowe!
Naprawdę są 1000 razy wyraźniejsze.
Oczywiście trzeba nauczyć się ich używać żeby nie posypały sie do oczu. Najlepiej w trakcie nakładania poprostu starac sie nie mrugać ????
A jeśli stosujecie sie do instrukcji krok po kroku to bez problemu, nic sie nie osypie i rzęsy trzymają się cały dzień.

Rozczarowanie

Produkt mial konkurowac ze sztucznymi rzesami, ale wypada przynich blado. Rzesy trzeba nakladac bardzo dlugo, bo inaczej sie nie kleja do naszych, a na koncu i tak sie osypia. Gra nie warta swieczki.

Byłby to genialny produkt ale strasznie się osypuje.

Kupiłam produkt kilka miesięcy temu w drogerii internetowej. Po nałożeniu i wyczesaniu następnie rzęs tuszem ( miał utrwalać włoski, żeby się nie osypywały) rzęsy wyglądały genialnie. Ale to efekt chwilowy, w ciągu dnia strasznie, ale to strasznie sypią się, powodując beznadziejny efekt pod oczami. Próbowałam produktu używać z różnymi tuszami i z każdym była ta sama historia.