Celia, Woman, Tusz do rzęs pogrubiająco - wydłużający w tubie

Celia, Woman, Tusz do rzęs pogrubiająco - wydłużający w tubie

Pogrubia i wydłuża rzęsy, nadaje głęboki czarny kolor.
Ma kremową formułę z zawartością składników pielęgnacyjnych:
- Wosk Carnauba (ekstrakt z drzewa brazylijskiego) - odżywia rzęsy sprawiając, że odzyskują połysk, sprężystość i elastyczność.
- Szelak - naturalna żywica nadająca połysk.
- Wosk pszczeli - zwiększa przyczepność tuszu
Przeznaczony do aplikowania za pomocą tradycyjnej szczoteczki. Daje intensywnie czarne, pogrubione i wydłużone rzęsy.
Może służyć jako uzupełnienie opakowania mascary (tzw. zapas).

Tanie i dobre

Ten tusz kupiłam w pełnowymiarowym opakowaniu plus uzupełnienie. Korzystało mi się z niego bardzo dobrze. Tusz bardzo ładnie wydłużał i pogrubiał rzęsy. Jedyną jego wadą na samym początku było to, że był zbyt mokry. Szczoteczka tuszu była silikonowa, w wielu przypadkach nie przepadam za takami rozwiązaniami, bo często drapią mi powiekę, ale ty razem tak nie było, a aplikator pozwalał dotrzeć do każdej rzęsy, co w przypadku moich słabo widocznych rzęs jest dobrą wiadomością. Tusz nie osypywał się przez cały dzień, choć nie był odporny na łzy, więc na to warto uważać.

Tusz super

Najpierw ponarzekam. Niby opakowanie jest z długim dziubkiem. No ok. Ale jak próbowałam wcisnąć go do opakowania po tuszu to większość mi wylatywała, lub została w tej szyjce opakowania tuszu i trochę wpompowałam szczoteczkę do środka. Ale tak naprawdę to większość tuszu mi się zmarnowała.
Sam tusz w połączeniu z dobrą szczoteczką jest bardzo dobry. Nie skleja rzęs, wydłuża je. Nie osypuje się, nie tworzy pandy. Nie wiem jak z wydajnością, bo jak mowię pól się zmarnowało. .

Polecam jako "przedłużenie życia" swojego ulubionego tuszu :)

Dopiero co kupiłam ten produkt zachęcona opiniami na wizażu i na pewno mogę powiedzieć, że jestem z zakupu zadowolona i jest moim odkryciem :)

Efekt jest bardzo naturalny - tusz pogrubia delikatnie rzęsy, ładnie je podkreśla, wydłuża i nadaje ciemnego koloru.
Zmywa się łatwo, bez większego problemu, nie osypuje się przez cały dzień, nie skleja nieestetycznie rzęs

Natomiast zgadzam się z moimi poprzedniczkami, że jest to tusz dobry dla przeciętnych, bezproblemowych rzęs i szczerze powiem że nie wiem czy do końca by sobie poradził z rzęsami rzadkimi czy krótkimi.

Polecam Celię jako "przedłużenie życia" swojego ulubionego tuszu :)
Tubka jest bardzo wygodna do uzupełniania.
Na co dzień używam BIO Eveline bo mam bardzo wrażliwe oczy i na szczęście uzupełniony Celią nie zrobił mi problemów ani z podrażnieniem, ani łzawieniem oczu, a miewam z tym duże problemy. Wspomnę jeszcze, że w moim tuszu dotychczasowym mam ulubiona krótką, silikonową szczoteczkę, która super układa mi rzęsy, więc nie wiem na prawdę na ile to Celia jest świetna, a na ile to połączenie kilku czynników i cech tuszu uzupełnianego...

Dobry do codziennego makijazu dla włascicielek naturalnie dość długich, gęstych i ciemnych rzęs

Tusz do rzęs w tubie upolowałam w jednej z mniejszych warszawskich drogerii. Nie ukrywam, że o zakupie przesądziła śmiesznie niska cena- stwierdziłam , że wypróbować nie zaszkodzi, a wydatek rzędu czterech złotych pustki w moim portfelu nie zrobi.

Wąski dzióbek tubki niewątpliwie ułatwia przelanie tuszu do opakowania-ja w ten sposób 'reanimowałam" opakowanie po zużytym tuszu Bourjois.

Mam naturalnie ciemne, gęste i stosunkowo długie rzęsy (jestem z natury szatynką, która od lat farbuje włosy na blond) i myślę, że do takich rzęs oceniany w tym miejscu tusz będzie najbardziej odpowiedni. Bez wątpienia lekko wydłuża i podkreśla rzęsy, nie robi natomiast efektu wow, nie wyczaruje u nikogo rzęs jak u lalki. Z tego powodu panie z rzęsami stosunkowo krótkimi i rzadkimi mogą być nim nieco rozczarowane. Tusz najładniej wygląda, jeśli nałożymy go tylko jedną warstwę- nie stworzy wprawdzie efektu kociego spojrzenia, ale bez wątpienia sprawdzi się w codziennym makijażu na przykład do pracy czy do szkoły. Osobiście nie polecam kłaść go więcej niż jedną warstwę, gdyż daje wówczas efekt "oblepionych" rzęs, co wygląda strasznie tandetnie.

Tusz wytrzymuje cały dzień, bez konieczności poprawek- nie zauważyłam, aby osypywał się czy też kruszył. Sprawdził się nawet, kiedy- chcąc dorobić do przedświątecznych wydatków pracowałam w listopadzie i grudniu przez kilka nocy podczas inwentaryzacji w sklepie. Zazwyczaj oświetlenie w dużych sklepach nie jest korzystne dla moich oczu i dla mojego makijażu- ślepka zaczynają mi lekko łzawić, soczewki (które nosze) stają się brudne i widzę jak za mgłą, natomiast makijaż oczu jest rozmazany. W przypadku tego tuszu nic takiego nie miało miejsca- nie stwierdziłam pod oczami efektu misia pandy.

Jak wspominałam, tusz przelałam do opakowania po tuszu od Bourjois, który, nawiasem mówiąc, szybko zaczął wysychać. Tusz od Celii nie wysycha, co jest jego kolejnym plusem. Zmywa się szybko i bezproblemowo bez koniecznosci uporczywego pocierania oczu.

Jak wspominałam wcześniej, nie jest to produkt dla każdej Wizażanki. Panie z krótkimi i rzadkimi rzęsami będą rozczarowane brakiem spektakularnych efektów wydłużenia czy też podkręcenia. Natomiast właścicielkom rzęs dość długich i gęstych polecam jak najbardziej do codziennego makijażu oczu. Sama też daję najwyższą ocenę.

Celia

Bardzo dobry tusz. Pogrubia i wydłuża rzęsy. Tylko szkoda, że tak trudno go dostać. Opakowanie jest bardzo wydane. Produkt jest zgodny z opisem producenta.

Ciekawy kosmetyk do wypróbowania

Sam pomysł tuszu w tubce jest genialny w swej prostocie. Dziubek ułatwia wprowadzenie tuszu do opakowania. Tusz nie należy do ekstremalnie czarnych, ma dosyć przyjemną konsystencję, ale może się osypywać. Rzęsy po zmyciu makijażu wyglądają na odżywione. Myślę, że efekt jaki daje na rzęsach "zreanimowany" tusz, w dużej mierze zależy od właściwości tuszu, do którego dodajemy tusz z tubki.

Tani i fajny sposób na wykorzystanie dobrej szczoteczki i opakowania po tuszu

Jak nam zostanie jakaś fajna szczoteczka po tuszu a chcemy zaoszczędzić to warto czasem kupić ten tusz.
Nie zauważyłam żeby jakoś pogrubiał, ale fajnie wydłuża, ma intensywny czarny kolor, może nie zrobi nam wieczorowego makijażu, ale codzienny jak najbardziej.
Przekładanie do oczywiście wymytego opakowania po tuszu trudne nie jest, dziubek pasuje do większości tuszy.
Ja nim jeszcze po przełożeniu zawsze solidnie potrząsam, mieszam szczoteczką, wtedy nie robią się grudki.
Demakijaż tego tuszu jest dość prosty, nie kruszy mi się w ciągu dnia, ciężko ocenić czy szybko wysycha te 5ml idzie szybciej niż standardowy tusz.
Tani, dobry, czasem można.

Super!

Na zakup tego tuszu namówiła mnie koleżanka. Zachwyciłam się jej rzęsami - ekstra grubymi, długimi, jak z reklamy. Zapytałam się, jakiego tuszu używa i tu takie zaskoczenie! Tusz w tubce za 3 złote? Można? Można!

niewypał

Kupiłam ten tusz w tubce w zestawie z tuszem pogrubiającym z Celii. Ten tusz to dla mnie totalny bubel. Przelałam go do buteleczki po ulubionym Max Factorze więc to nie wina szczoteczki. Tusz bardzo marnie pogrubia,zostawia grudki. Bardzo szybko wysycha w opakowaniu mimo,że nie wlewalam tam całej tubki na raz.

Na plus cena i brak podrażnienia oczu i to,że trochę wydłuża rzęsy ale nigdy więcej go nie kupie.

Używam tego produktu od: ponad tydzień

dobry ale czy warty kupna.

Nie wiem dlaczego, ale ale zawsze będę do niego czuła sentyment. Tusz jest bardzo gęsty i niemiłosiernie skleja rzęsy (dużo nabiera go szczoteczka) szczerze trzeba go umieć używać (dla mniej wprawionych polecam zwykłe maskary).
Po drugie trzeba mieć cierpliwość aby go zmyć ,)
Szczerze wykorzystuje go jako eyeliner, i tu sprawdza się rewelacyjnie bijąc na głowe niejeden eyeliner w żelu.
Sentyment sentymentem ale ten produkt jest wart swojej ceny i zabawy ;)

Używam tego produktu od: trzech lat

Szajs

Kupiłam ten produkt pragnąc poużywać jeszcze trochę ulubiony tusz z Oriflame, który wycofali. Niestety, tusz okazał się być badziewiem, kruszył się, zostawiał grudki... Po skończeniu się terminu ważności wylądował w koszu.

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

KWC !!!

Ten tusz poznałam dzięki wizażowi, zaintrygowało mnie jego opakowanie (tubka) oraz to, ze jest juz produktem legendarnym (uzywały go nasze babcie). Celię lubię za ich pomadki więc i ten tusz musiałam wytestować :) Długo się za nim nachodziłam ale udalo się!!! 4zł i był mój ;DDD Pani w sklepie poinstruowała mnie abym nie wciskała całej tubki do opakowania tylko 1/3. Pomalowałam rzęsy i...olsnienie!!! 4zł, najtańszy tusz jaki uzywałam (a uzywałam i tuszu Chanel...), dziwaczne opakowanie w którym mieści się cudo!!!

+ nie uczula (mam megaaa wrażliwe oczy)
+ nie obsypuje sie, nie rozmazuje, dzielnie trwa ponad 12h na rzęsach a dla mnie to ważne (pracuje po 12h)
+ nie zasycha w opakowaniu (jest taki mokry, bardzo mi to odpowiada)
+ nie robi grudek, bardzo łatwo nakłada się nawet kilka warstw, nadal wyglada naturalnie
+ ładna czerń
+ rzęsy nim pomalowane są wydłuzone, troche pogrubione, naturalne
+ cena (4zł ;DDD)
+ polska firma

- dostępność (choć ja wiem gdzie go kupić ;ppp)

Ogólnie bardzooo polecam ten produkt :) Ja wciskam go do opakowania na tusz który kupuję na kolorowka.com, ale mam zamiar wcisnać go po tuszu Chanel ;)

Best tusz ever!!! Już go nie zdradzę! ;)))

Ilość zużytych opakowań: ok. 6