Givenchy, Givenchy Pour Homme EDT

Givenchy, Givenchy Pour Homme EDT

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Givenchy Pour Homme to tradycyjny zapach dla panów urozmaicony nowoczesnymi elementami. Wyrazisty i charakterystyczny. Dynamiczny i charyzmatyczny. Właśnie taki jest zapach Pour Homme. Stań się taki i Ty! Upojną świeżość mandarynki, grejpfruta i kolendry poczujesz już od pierwszej chwili. Niedługo potem rozwiną się egzotyczne esencje wetiweru i dawany, które wnoszą do perfum atmosferę nowoczesności i wyjątkowości. W finale zaimponuje Ci cedr i drzewo olibanowe, które wnoszą do zapachu ładunek męskości i siły.
Nuta głowy - grejpfrut, mandarynka, fiołek
Nuta serca - soczyste owoce, egzotyczne przyprawy, nuty kwiatowe
Nuta bazowa - ciepłe drzewa, weriwer

kwiatowe, owocowe, drzewne
wody toaletowe

klasyczny, meski

Tak sie sklada, ze akurat ten zapach poznalem stosunkowo pozno, gdy juz znalem pare kompozycji Givenchy. Ten zapach mi sie podoba, wydaje sie byc uniwersalny, na kazda pore roku, do kazdego stroju, do garnituru rowniez.
Rozpoczyna sie jak swiezak, eksploduje cytrusami na skorze. Od razu mi sie to w nim podobalo. W niedlugim czasie do cytrusow dolaczaja kwiaty(trudno mi sprecyzowac jakie konkretnie...) i ta faza trwa najdluzej. Zakonczenie jest takie cieple, drzewne, wydaje mi sie ze z elementami pizma.
Zapach jest rownowaznikiem dla Bvlgari PH, ale przegrywa z nim u mnie, bo ja uwielbiam herbate w perfumach.

Niezły średniak

Zapach fajny szyprowy, z kategorii które lubie, ale jakoś za lightowy jak dla mnie.No i zero trwałośći, po 2 godzinach w ogole go nie czułem na skórze na koszulce trzymał sie dłużej. Ciekawszy jest letni odpowidnik Blue Label.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:tester

Znowu ta gorycz :/

Nie wiem co jest z tymi wodami, że co druga musi mieć jakąś gorzką nutę... :/
Pierwszy węch i nawet nie chciało mi się szukać w niej niczego ciekawego.
Skusiły mnie te drzewne nuty, ale są niestety bardzo głęboko i za późno się ujawniają, żeby cokolwiek dobrze o tym zapachu powiedzieć.

Nie, nie i jeszcze raz nie. Jeśli mój pan zechce tak pachnieć to ja się wyprowadzę. ;)

Używam tego produktu od: mężowe próby
Ilość zużytych opakowań: próbki

Fenomen.

Dostałem 100ml od mojej Pani. Mogę wychwalać ten zapach pod niebiosa bo jest naprawdę świetny, dyskretny ale jednocześnie taki mało inwazyjny, nie narzuca się otoczeniu. Zdecydowanie dla mężczyzn konkretnych i ceniących sobie harmonię w połączeniu z elegancją. Dla mnie ideał.

Ilość zużytych opakowań: zacząłem 100ml;)

Cudowny

Kupilam go męzowi na urodziny, zapach przecudowny. Najchętniej sama bym go używala. Jest naprawdę niesamowity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POLECAM

Używam tego produktu od:roku

po prostu Givenchy

Na poczatek-używam konta dziewczyny,wiec nie zwracajcie uwagi na pseudo ;).
Zapach świetny, trzyma sie bardzo długo, czuć go z odległości okoł 0,5 m-co uważam za pozytyw-nie trzeba się wwąchiwac by poczuć 200zł hehe. Zapach bardzo podoba sie kobietom :D

Sexy

Kiedy po raz pierwszy powachalam ten zapach powalil mnie, jest cudowny, sexy, zmyslowy, taki meski. Uwielbiam gdy moj tata go uzywa, caly dom pachnie :) a ubrania pachna nawet gdy wraca wieczorem z pracy. Od razu mu taki zapach kupilabym mojemu ukochanemu.

hmmmm

no coz moge powiedziec nie przypadl mi do gustu za duzo pachnie mydlinami i jakby naftalina brrrr odstraszyl mnie na poczatku jak sie go urzyje to owszem owszem ale pozniej nuty zapachowe staja sie okropne

Świetny

Używał go mój ex i baaardzo mi się podobał i dalej podoba, choć przegrywa z 212 Carolina Herrera. Został wybrany chyba doskonałoscią roku no i nie dziwię się. Potrafi porwać, nie jest ciężki, ale męski, z pazurkiem:)

Zniewalajacy

Do tej pory zapachy dla mezczyz firmy Givenchy wydawaly mi sie bardzo "ciezkie",zdecydowanie dla starszych panow i tak szukajac cos dla Taty odkrylam zapach dla meza,jest swiezy ,przyjemny i dziwnie pociagajacy....naprawde zniewalajacy