My Secret, Extra Lash Mascara (Tusz pogrubiający)

My Secret, Extra Lash Mascara (Tusz pogrubiający)

Super pogrubiający tusz do rzęs nowej generacji wykorzystująca lekką, kremową formułę. Rewolucyjna silikonowa szczoteczka precyzyjnie rozczesuje rzęsy. Umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu za jednym pociągnięciem, jednocześnie dokładnie go rozprowadzając - bez grudek i sklejania.

Szczoteczka
z włosia

Sztos!

Uwielbiałam go! I bardzo ubolewam, ze ostatnio w ogóle nie mogę na niego trafić. :( Jest ekstra! Kosztuje grosze, ładnie wydłuża, podkręca rzęsy, nie skleja ich, nie kruszy się i jest trwały. Absolutny hit. :) dodatkowy plus za nieduże opakowanie - poręczne, wygodne do zabierania ze sobą w kosmetyczce o nie zdąży wyschnąć przed zużyciem.

Nijaki

Obecnie w drogeriach można znaleźć naprawdę świetne tusze polskich producentów, w bardzo przystępnej cenie. Kupowanie tego tuszu to dla mnie wyrzucanie pieniędzy w błoto. Fakt, że nie jest to suma zawrotna, ale zawsze...

- tusz pogrubiający, który nie pogrubia
- coś tam wydłuża, ale szału nie ma
- w ciągu dnia osypuje się i znika z rzęs, wieczorem makijaż oka wygląda już bardzo słabo

Na pewno nie kupię ponownie.

Nie polecam

Nie ukrywam, że to mój pierwszy tusz i nie mam zbyt wielkiego porównania poza produktami pożyczanymi okazjonalnie od koleżanek, ale nie podoba mi się on i tylko czekam, aż się skończy, by móc kupić nowy.

ZALETY:
- wydajny, używam tego samego egzemplarza do codziennego makijażu już długi czas
- tani

WADY:
- mało trwały, kruszy się i brudzi dolną powiekę
- niekiedy odbija się na skórze ponad górną powieką
- tworzy grudki na rzęsach lub nienaturalnie je skleja, jeśli nałoży się go nieostrożnie

Kiedyś był chyba lepszy...

To byl moj pierwszy tusz, wspominalam go dobrze. Bo kilku latach zobaczylam go w Naturze i uznalam, ze musze go miec! Jakie bylo moje zaskoczenie, gdy nalozylam go na rzesy i zobaczylam efekt... prawie zaden. Ok, troche wydluzone i przyciemnione rzesy. Rozdzielone ladnie, ale na tym koniec. Pogrubienie zadne i brak podkrecenia. Na dodatek w moim egzemplarzu szczoteczka w kilku miejscach miala wykrzywione "zabki" przez co gromadzilo sie tam wiecej tuszu i robily sie grudki.

Plus za fajne, male opakowanie.

Raczej go juz nie kupie, na moich dlugich, ale cienkich rzesach sie nie sprawdzil.

Szału nie ma

Z pewnością nie kupię tego tuszu ponownie . Nie wiem skąd takie świetne opinie.. Strasznie skleja rzęsy mało podkręca i pogrubia.. Wygląda to bardzo źle .

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Coś na co dzień

Hm.. kupiłam kiedyś namówiona przez panią pomocną w Naturze. Nie byłam przekonana, bo myślałam, że co też ten tusz może zdziałać, kiedy kosztuje tak niewiele.
Och! Jak bardzo się pomyliłam!
Oczarował mnie.
Jestem (sądzę, że dozgonną) zwolenniczką silikonowych szczotek. Szukałam taniego produktu, ponieważ te z wyższych półek jakoś nie zatrzymały mnie przy sobie na dłużej.
W tym miejscu wymienię może plusy:
+ Silikonowa szczotka, długa i z wieloma "wypustkami", choć dodałabym ich więcej na samej końcówce, aby lepiej rozczesywać rzęsy w wewnętrznym kąciku oka. Mimo to wystarczy sprawne operowanie szczotą i wszystko będzie wyglądało jak należy ;)
+ CENA! Uważam, że na każdą kieszeń. Poza tym często są na niego promocje
+ Nie osypuje się przez cały dzień
+ Świetnie rozczesuje, rozdziela, wydłuża. (Załączyłam zdjęcie moich rzęs po użyciu tego produktu, same zobaczcie.)
+ Małe, zgrabne opakowanie. Niemal wszędzie się zmieści.

-/+ Na początku trochę się maże, aaale kilka chwil i zasycha, a rzęsy zastygają w świetnym kształcie, niczym u laleczki :)

Minusy:

- Hm.. tak jak wspomniałam wyżej, przydałoby się kilka włosków więcej na samej końcówce szczotki
- Odrobinę za szybko zasycha i robi się grudkowaty, ale jak na tę cenę, często można go kupować, tak myślę ;)
- Nie jest to produkt wodoodporny, ale mógłby być jednak bardziej trwały w kontakcie ze łzami czy kroplami deszczu. Szybko się rozpuszcza. (ALE dzięki temu plusem jest to, że łatwo się zmywa makijaż :))

Lubię do niego wracać. Z pewnością kupię go jeszcze nie raz.

Ilość zużytych opakowań: 4, albo więcej

Super na codzień

+super cena
+łatwa aplikacja, pieknie rozdziela
+nie kruszy się
+małe wygodne opakowanie
+nie szczypie przy zmywaniu

Dobry na dzień, na wieczorne wyjścia wybieram bardziej spektakularnie pogrubiające

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5

Tuszy my secret Extra Lash Mascara używam od 3 lat. Poleciła mi go ekspedientka w sklepie Natura. Co prawda na początku nie byłam przekonana do końca co do tej mascary. Zapytacie dlaczego? dlatego, że cena była zbyt niska? okolo 9 zl, a co prawda, za jakość trzeba zaplacic, szukalam drozszych tuszy i na darmo, poniewaz zdecydowalam sie na My secret. Fak, trzeba bylo sie przyzwyczaic do niego, poniewaz mial inna konsystencje, bardziej wodnista. Po dluzszym stosowaniu nie zamienilabym go na inny!! jest rewelacyjny i do tego cena kusi :)

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Może byc

Stosuje ten tusz od czasu do czasu już od kilku lat. Zazwyczaj wtedy, gdy muszę zacisnąć pasa i nie stać mnie na mojego ulubieńca. Ogólnie rzecz ujmując tusz jest dobry. Nie uczula, ma ładny, głęboki kolor. Szczoteczka jest rewelacyjna. Ładne opakowanie, kusząca cena.
Tusz nie pogrubia rzes, ale je ładnie wydłuża. Początkowo jest zbyt rzadki, po około dwóch tygodniach nabiera odpowiedniej konsystencji. Trzeba go umiejętnie nakładać, bo lubi sklejać. Starcza na krótko, ale przy tak niskiej cenie nie uważam, że to wada.
Najgorszym minusem jest to, ze się osypuje...
Generalnie i tak go lubię.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Numer 1

Tusz kupiłam w Naturze, ze względu na to że preferuję kosmetyki My Secret to go kupiłam

+ cena
+ kolor
+ wydłużenie
+ trwałość
+ dostępność
+jakość

- nie widzę jak na razie

Większość na plus

Z tuszami ciągle eksperymentuje, gdyż nie znalazłam jeszcze mojego numeru jeden :)

Temu tuszowi jest blisko do ideału:
Niska cena

Szczoteczka (jestem fanką sylikonowych), fajnie dociera do nasady rzęs, radzi sobie z najkrótszymi rzęsami przy wewnętrznym kąciku.

Co do konsystencji minusem jest to, że długo schnie (przynajmniej wg mnie), ale przynajmniej w ciągu dnia nie kruszy się. Nie zasycha też w opakowaniu - maskara leżała czasem miesiąc nieużywana i nie miałam z nią problemów, że trzeba było ją odratowywać.

Pogrubienie uważam za minimalne - może przy kilku warstwach by się sprawdziła :)

Używam tego produktu od: pół roku (nie codziennie)

ścisła czołówka! :)

Jedna z tych maskar, do których zawsze chętnie wracam. Kiedyś nie wyobrażałam sobie bez niej mojej kosmetyczki, obecnie używam na zmianę z innymi. Jak dla mnie- nie posiada żadnych negatywnych cech. Wszystko, co można o niej powiedzieć, jest pochlebne.

+przyjemne opakowanie, napisy nie ścierają się
+malutki i kompaktowy
+wygodna szczoteczka, nie skleja rzęs
+nie wysycha za szybko
+głęboka czerń
+nie obsypuje się i nie rozmazuje bez przyczyny
+tani
+dostępny w każdej naturze

Słowem- kupować i używać, albowiem to cudny produkt! :D

Używam tego produktu od: niepamiętnych czasów
Ilość zużytych opakowań: ciężko policzyć