Maybelline New York, Lash Sensational Very Black, Full Fan Effect (Maskara zwiększająca objętość i rozdzielająca rzęsy `Efekt wachlarza rzęs`)

Pojemność 1 szt

Lash Sensational to innowacyjne tusze do rzęs posiadające szczoteczkę w kształcie wachlarza, o różnej długości wypustek, dzięki czemu widocznie zwiększają objętość rzęs, definiują każdą z rzęs z osobna oraz nadają efekt wachlarza rzęs. Szczoteczka dokładnie rozczesuje rzęsy i pokrywa je tuszem, od nasady aż po końce. Spojrzenie będzie podkreślone i pełne głębi. Tusz nie pozostawia na rzęsach nieestetycznych grudek, nie rozmazuje się i nie kruszy. Czarne pigmenty zawarte w formule tuszu pokrywają rzęsy głęboką czernią.
- formuła wzbogacona olejkiem różanym
- maksymalnie podkreślona każda rzęsa
- silikonowa szczoteczka wachlarz
- czarny odcień
- nie skleja rzęs
Dostępne odcienie: Very Black i Intense Black

Jest po prostu dobra

Maskara ta jest bardzo dobra jednak nie daje efektów spektakularnych. Praktycznie w ogóle nie odbija się na górnej powiece. Nie kruszy się praktycznie w ogóle. Podkręca rzęsy, pogrubia i wydłuża. Ma bardzo fajną szczoteczkę. Idealny kształt. Idealnie dociera do na prawdę najmniejszych rzęs. Ma ładny czarny kolor. Szczoteczka jest sylikonowa.

Bardzo dobra maskara!

Tusz spełnił moje oczekiwania, fajnie pogrubia rzęsy i się nie osypuje. Przy dwóch cienkich warstwach jest super. Kolor jest naprawdę intensywną czernią więc tworzy super efekt. Nie potrzebuję niczego więcej i jest to efekt, który mnie zdecydowanie satysfakcjonuje.

Bardzo lubie

Bardzo lubię ten tusz, świetnie wydłuża i ładnie rozdziela rzęsy. Genialnie podkręcone niczym 3D, miękkie w dotyku. Jestem po kilku opakowaniach i opinii nie zmienię na jego temat. Zdecydowanie jeden z ulubionych. Pomimo iż nie jest wodoodporny to daje sobie ranę zarówno z łzami jak i deszczem. Polecam!!!

Ulubieniec na lata

Uwielbiam ten tusz!! Dla niego zerwałam z drogimi tuszami z sephory :) na moich rzęsach daje efekt sztucznych rzęs, ekstremalnie wydłuża, pogrubia i tak naprawdę wystarczy wytuszować i makijaż oczu gotowy :) trzyma się od rana do późnego wieczora, nie podrażnia oczu (dla mnie to ważne bo noszę soczewki), kupuję zawsze zapasy na promocji, ale i bez niej jest wart swojej ceny

Zdecydowanie najlepszy tusz!!

Tusz maybelline lash sensational jest to tusz, który skradł moje serce już przy pierwszym użyciu. Bardzo wydłuża rzęsy, oraz pogrubia. Ma wygodna silikonowa szczoteczkę z koncowka wygięta w luk z dłuższymi i krótszymi włoskami. Nie skleja rzęs, jest trwały i bardzo wydajny. Przez moje ręce przewinęło się wiele tuszy do rzęs, ale żaden nie zachwycił mnie na tyle żebym do nich wróciła, a do tego wracam już dobre kilka lat. Zdecydowanie polecam każdemu! Jest to mój ulubieniec!

Najlepszy tusz do rzęs!

To, co muszę napisać na początku, to że ten tusz po prostu UWIELBIAM!

Kolor idealnie czarny, nie kruszy się, daje efekt kilkukrotnie wydłużonych i pogrubionych rzęs. No i na plus oczywiście silikonowa szczoteczka, która pięknie rozdziela rzęsy. Starcza naprawdę na długo, więc plus również za wydajność. + Często można złapać go na fajnej promocji :)

Efekt WOW bez wysiłku!

Najbardziej lubię tusze, które nie wymagają długiego i mozolnego przeciągania po rzęsach raz za razem, żeby uzyskać ładny i wyrazisty efekt. Często efekt jest przerysowany a rzęsy posklejane w nieestetyczne kępki. Na szczęście znalazłam ten tusz MNY i moim zdaniem jest doskonały.

Zacznę od koloru... to piękna, głęboka czerń. Sam kolor tuszu sprawia, że nie ma potrzeby nakładania go warstwami. Już za 2 lub 3 pociągnięciem otrzymujemy bardzo wyraźnie podkreślone rzęsy, a z każdym kolejny efekt jest jeszcze bardziej WOW. Bez problemu jeśli tylko chcemy możemy uzyskać efekt sztucznych rzęs ;)

Opakowanie jest bardzo praktyczne i funkcjonalne. Buteleczka jest odpowiednio wyprofilowana i zbudowana w taki sposób, że każdorazowo wyciągając szczoteczkę ze środka nadmiar tuszu jest idealnie zbierany z niej do środka. Szczoteczka to po prostu ideał - cudownie rozdziela rzęsy, nie skleja ich i nie oblepia grudkami. Efekt wachlarza rzęs gwarantowany!

Tusz jest baaardzo trwały! Nie odbija się na górnej ani dolnej powiece, nie kruszy. Właściwie przez cały dzień rzęsy wyglądają nieskazitelnie. Polecam zmywać go płynem dwufazowym - wtedy doczyścimy rzęsy bez większego trudu.

Mój ulubieniec! Wy też będziecie nim zachwycone :))

Nieźle podkreśla rzęsy

Maskara Maybelline całkiem nieźle podkreśla rzęsy. Nie skleja ich i daje ładny, ale też naturalny efekt. Nie zauważyłam żeby się osypywała, szczoteczka pomaga podkręcić rzęsy ale też pozwala na dotarcie do kącików oka. Cena jest przystępna, to jedna z fajniejszych niedrogich maskar.

Dużo wiecej

Mascara s pewnością zwiększa objętość i nie skleja rzęs, bardzo fajnie i z łatwością nakłada się dzięki szczoteczce że nie jest tradycyjna tylko lekko wygięta co ułatwia nałożenie w ztz zakamarkach

Oj, kiepsko to mało powiedziane

Nie wiem od czego zacząć, ogólnie ten tusz nie robi nic. Chociaż nie, robi, odbija się strasznie, skleja, ogólnie nie jest dla mnie.
Wydaje mi się, że gorszego tuszu do tej pory nie używałam. A przeszłam przez wiele różnych różności.

Super efekt!

Maskara nie kruszy się i nie odbija na górnej powiece. Tusz fajnie podkreśla rzęsy, ładnie wydłuża i pogrubia bez sklejania włosków. Od samego początku maskara jest bardzo wilgotna - ja najbardziej lubię używać jej jak troszkę podeschnie. Noo i to urocze i eleganckie opakowanie. Marka maybelline nie zawodzi mnie od lat:) Wielki ukłon za tą mascarę:)

Świetna!

Świetnie rozdziela rzęsy, pięknie podkręca i super pogrubia. Po długim czasie noszenia nie kruszy się i nie odbija na powiece. Jest super czarny. Czego chcieć więcej od tuszu do rzęs? Super. Polecam!