Lirene Dermoprogram, Mezo Collagene, Wygładzający krem pod oczy

Lirene Dermoprogram, Mezo Collagene, Wygładzający krem pod oczy

Wygładzający krem pod oczy:

Zaawansowana formuła zamknięta w kremie pod oczy stanowi niezbędne uzupełnienie pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu 50-70+, intensyfikując efekt wygładzenia oraz redukując obrzęki i cienie.

Wygładzenie i lifting:

Silnie odmładzający, naprawczy mezo-PEPTYD stymuluje komórki skóry do produkcji kolagenu, dzięki czemu utrzymana jest jej prawidłowa struktura. Poprzez efekt "kontrolowanej mezoterapii" przekazuje on sygnał do systemu komórkowej naprawy i wygładzenia. Cera wokół oczu staje się bardziej sprężysta, jędrna i elastyczna.

Redukcja cieni:

Kompleks BIOkofeina wnika w głąb skóry i poprzez skuteczną poprawę mikrokrążenia zwiększa jej elastyczność i sprężystość. W efekcie cienie i obrzęki pod oczami ulegają redukcji, a okolice oczu odzyskują wyraźnie młodszy wygląd.

Efekty stosowania*:

- 96% poprawa elastyczności i sprężystości,

- 89% dogłębne nawilżenie,

- 82% wygładzenia,

- 75% wyrównanie kolorytu.

- mezo-PEPTYD - aktywuje procesy regeneracyjne oraz zwiększa produkcję kolagenu,

kocham ten krem!

Bardzo szybko się wchłania, jest wydajny i lekki - idealny pod makijaż.
Na pewno kupię następne opakowanie, bo cena jak za taki dobry produkt jest naprawdę niska. Moja mama i siostra również zaczęły go używać za moimi namowami i są tak samo zachwycone jak ja!

Nawilżenie, rozswietlenie, idealny dla każdego

Idealny krem na dzień jak i na noc. Używam go od trzech miesiącu i nadal końca nie widać jest bardzo wydajny pomimo 15ml. Świetnie nawilża skórę wokół oczu, szybko się wchłania świetnie nadaje się pod makijaż. Rozjaśnia cienie pod oczami, efekt rozświetlonego oka, twarz wydaje się promienna, pomimo zmęczenia i niewyspania - świetny kamuflaż. Mimo, że krem jest przeznaczony dla wieku 50-70 lat używa go mając niecałe 30. Świetnie sprawdził się u mnie w składzie z kofeina.