L`Oreal Paris, Revitalift Cicacream, Przeciwzmarszczkowy krem odbudowujący pod oczy

L’Oréal Paris, Revitalift Cicacream - przeciwzmarszczkowy krem odbudowujący pod oczy. Daje efekt liftingu, ujędrnia, odbudowuje barierę ochronną skóry.

Testowany pod kontrolą oftalmologiczną na skórze wrażliwej. Skuteczne działanie Anti Age. Formuła z ekstraktem z Centella Asiatica, legendarnej rośliny wykorzystywanej w medycynie chińskiej, aby wspierać odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry i redukować oznaki starzenia.

Krem pod oczy z serii Cica od dawna mnie interesował (w sumie odkąd na Wizażu trwały testy tej serii, do których się nie załapałam, wtedy zapisałam sobie ten produkt na wishlistę). Cena mnie jednak skutecznie odstraszała – prawie 50 zł za krem pod oczy to wcale nie mało. Pewnego dnia trafiłam do Ross i zobaczyłam, że ten krem jest w sporej promocji, wtedy już się nie wahałam i bez oporów wzięłam go do koszyka mknąc do kasy. Liczyłam na dobre nawilżenie, odświeżenie spojrzenia, odżywienie, niekoniecznie na lifting, bo jestem w wieku, kiedy nie jest mi on jeszcze niezbędny. To całkiem dobry, lekki krem pod oczy, który daje całkiem przyzwoite nawilżenie, jest leciutki, szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Nie jest jednak cudownym kosmetykiem, dla mnie jest przeciętny.

OPAKOWANIE

Podoba mi się design całej tej serii – połączenie srebra, bieli, czerni i czerwieni jest naprawdę udane. Metaliczne elementy od razu przyciągają uwagę. Prosta grafika z motywem czerwonego liści Cica w otoczeniu napisów jest schludna i elegancka. Kartonik na każdej ściance zawiera inne informacje : front to wypisane główne cechy produktu, a boku mamy skład, wizualizację opakowania właściwego oraz dokładny opis funkcji kosmetyku. Kartonik jest zafoliowany, co chroni zawartość przed ciekawskimi, których w drogeriach nie brakuje. Opakowanie właściwe to wykonana z białego plastiku mała tubka. Posiada podobną kolorystykę jak kartonik z tym, że jest tutaj tylko biel i czerwień. Na tubce mamy podobny motyw roślinny oraz nazwę produktu i serii. Tubka posiada wygodny dzióbek, który ułatwia aplikację produktu i precyzyjne dozowanie.

KREM

Krem pod oczy dobieram bardzo starannie. Jest to jeden z kosmetyków na które zwracam szczególną uwagę. Moja skóra pod oczami jest trudna w pielęgnacji a dodatkowym problemem są cienie pod oczami. Moje oczy są stosunkowo głęboko osadzone, co niestety przekłada się na to, że pod oczami pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne, a więc moja skóra potrzebuje nie tylko solidnej dawki nawilżenia, ale również ochrony anti-age, zmniejszenia zasinień i cieni pod oczami równomiernie z odpowiednim odżywaniem. Dodatkowym wyzwaniem dla kosmetyków są same oczy, które są wrażliwe, a co za tym idzie łatwo je podrażnić. Jak ten krem sprawdził się u mnie?

Krem ma ciekawą, jasnoróżową barwę. Jeśli chodzi o konsystencję jest aksamitny, jednak bardzo lekki, więc wystarczy niewielka ilość, aby pokryć nim okolice pod oczami. Po aplikacji mam wrażenie, że daje jakby lekko wodniste wykończenie, wchłania się bardzo szybko pozostawiając lekką warstwę ochronną pod oczami, która jednak utrzymuje się przez długie godziny (wiem to, bo w wolne dni nie nosze makijażu i wtedy mogę obserwować działanie kosmetyku a „nagiej” skórze). Przy stosowaniu go przez kilka tygodni (poad miesiąc) mam już o nim wyrobione zdanie i sądzę, że jest to przeciętniak, który nic nie zmienił w mojej pielęgnacji. Żadnego przełomu, eureki, ot zwyklaczek. Ale od początku. Krem całkiem dobrze nawilża skórę, wygładza obszar pod oczami. Myślę, że jest dobrym połączeniem pielęgnacji i ochrony anti-age, na którą szczególnie zwracam uwagę. Mam oczy głęboko osadzone i pierwsze lekkie zmarszczki mimiczne, więc staram się łagodzić skutki upływającego czasu, a myślę, że najlepszą drogą do tego jest nawilżenie i odżywienie. Kosmetyk nadaje się do stosowania pod makijaż, nie roluje się i nie zbija w grudki. Najważniejszą cechą jest dla mnie to, że jest hipoalergiczny, więc nie podrażnia moich wrażliwych oczu. W obietnice producenta niestety w moim przypadku nie można wierzyć. A co takiego obiecuje?
Po 5 dniach skóra jest jędrniejsza – po pierwsze uważam, że to za krótki okres czas, po drugie nic takiego nie zauważyłam nawet po kilku tygodniach, skóra jest taka jak przed stosowaniem tego kremu, jej stan się nie pogorszył, więc kosmetyk był dla mniej raczej neutralny w kierunku nawilżająco-odżywczego specyfiku. Nie daje cudownego efektu wygładzenia zmarszczek, liftingu i innych bajerów.
Po 4 tygodniach kurze łapki i opuchięcia są zredukowane – jeśli by tak było wielbiłabym ten krem nad wszystko inne, bo i owszem, mam problem z cieniami pod oczami i początkami kurzych łapek, ale krem nie wpłynął na nie znacząco, na pewno nie zniknęły, są nadal zauważalne i nie widzę różnicy przed i po.
Dla mnie to po prostu dobry, delikatny krem o działaniu nawilżającym i odżywczym, nic poza tym. Produkt jest bardzo wydajny, gdyż potrzeba odrobinę na pojedyncze zastosowanie. Cena regularna jest wysoka, więc myślę, ze warto spróbować, ale kupując go w promocji. Sama zakupiłam go za 9,99 zł i myślę, że za tę cenę warto było przetestować. Jest to raczej krem dla małowymagających.

PLUSY:

+ lekka, aksamitna konsystencja
+ nawilża, odżywia, wygładza
+ współgra z kosmetykami do makijażu
+ nie roluje się, nie zbija w grudki
+ dobrze się wchłania
+ hipoalergiczny
+ praktyczne opakowanie
+ wydajność

MINUSY
wysoka cena regularna
nie widzę zmian w jędrności skóry, liftingu
nie zmniejsza cieni pod oczami

Warty uwagi

Jeden z lepszych kremów na okolice oczu jakiego do tej pory używałam. Nie podrażnia, świetnie nawilża, ma przyjemną konsystencję. Dzięki dobremu nawilżeniu zmniejsza widoczność zmarszczek pod oczami. W moim przypadku ma niełatwe zadanie bo codziennie męczę skórę pod oczami mocno kryjącymi korektorami.

Delikatny krem do delikatnej skóry wokół oczu

Krem jest rewelacyjny, bardzo dobrze ujędrnia skórę wokół oczu i ją nawilża. Nie obciąża, mnie nie uczulił ani nie podrażnił.
Okolice oczu są dla mnie bardzo ważne, dbam, aby nie pojawiały się cienie i opuchlizna pod oczami, dlatego też zwracam uwagę na dobre kremy.
Ten jest wyjątkowo dobry i jestem bardzo zadowolona z jego działania.

To bardzo dobry krem od oczy, dobrze nawilża, wygładza zmarszczki, zawsze do niego wracam

Krem przeciwzmarszczkowy firmy L'oreal zakupiłam szukając produktu, który spełni moje oczekiwania. Często pojawiają mi się opuchnięcia i cienie pod oczami. Z redukcją cieni i wygładzeniem radzi sobie, niestety nie radzi sobie z opuchnięciami wokół oczu. Dobrze nawilża i uelastycznia, szybko się wchłania. Zmarszczki mimiczne są lekko wygładzone. Krem jest w małej tubce, którą swobodnie można postawić, aplikacja jest bardzo wygodna. Zapach przyjemny, nie jest zbyt drażniący. Opakowanie zawiera 15 ml. kremu, ale nakładany w niewielkich ilościach produkt jest wydajny. Krem dobrze sie nakłada i szybko się wchłania a skóra w okolicach oczu odpowiednio nawilżona ,jak dla mnie przystępna cena ,często wracam do tego kremu

Dobry nawilżacz i to wszystko

W sumie oprócz dobrego nawilżenia, to nie widzę, żadnych pozytywnych efektów działania tego kremu.
Plusy:
+ dobre nawilżenie (ale znam kremy lepiej i na dłużej nawilżające)
+ łatwa dostępność
+ duża wydajność

Minusy:
- brak efektów przeciwzmarszczkowych
- cena

Średni krem

Średni żeby nie powiedzieć słaby, bo w moim przypadku nie robi nic. Używam go już kilka miesięcy i nie widzę absolutnie żadnych efektów. Jak miałam zmęczone, szare, ciężkie spojrzenie tak mam. Cienie, worki i niefajna skóra pod oczami nie chce zniknąć z a jego pomocą. Strasznie żałuję wydania czterdziestu paru złotych na tą tubeczkę. Ostatnio kupiłam serum pod ten krem bo szczerze powiedziawszy nie chce się skończyć a szkoda mi go wyrzucić i chcę go zużyć.
Na obronę powiem, że krem zamknięty jest w prostej i ładnej graficznie tubeczce. Dozuje się go bez problemu. Jest jak już wspomniałam wydajny. Łatwo się wchłania, nawilża przeciętnie. ale zawsze ma się ten komfort w myśleniu, że coś tam pod to oko kładę i trochę to to kosztowało... Nie podrażnia skóry i oczu, nawet tak wrażliwych jak moje wiecznie męczone soczewkami.

Bardzo dobry i wydajny

Stosowałam już trochę kremów pod oczy i jak na razie ten sprawdził się najlepiej. Może cudów nie czyni, bo umówmy się - zmarszczek nie da się zlikwidować kremem, ale delikatnie napina i skutecznie nawilża skórę pod oczami.
Krem zamknięty jest w zgrabnej tubce. To rozwiązanie w przypadku kremów pod oczy sprawdza się u mnie najlepiej, bo można precyzyjnie dozować idealną porcję kosmetyku. Jednak pod koniec konieczne było rozcięcie opakowania, gdyż konsystencja jest dość gęsta, trochę żelowa.
Krem ma kolor zgaszonego różu, co mnie zaskoczyło, bo spodziewałam się standardowego białego koloru. Ot, taka ciekawostka. Szybko się wchłania dając natychmiastowe uczucie nawilżenia. Jednak nie "skleja" powiek, co bardzo sobie cenię w tego typu produktach.
Zapach kremu jest taki roślinny, ziołowy. Bardzo podobny do kremu Garniera z serii Botanical. Dla mnie osobiście niezbyt ładny, ale nie przeszkadzało mi to zbytnio.
Produkt jest bardzo wydajny. Wystarczył mi na około 2 miesiące codziennego używania rano i wieczorem.
Podsumowując, bardzo dobry i skuteczny krem. Cena może wydawać się wysoka, bo istnieje wiele tańszych kremów, ale biorąc pod uwagę działanie i wydajność uważam że nie jest wygórowana.

sprawdza mi się świetnie

Podarowałam mamie na urodziny w komplecie z pozostałymi produktami z tej linii. Jest bardzo zadowolona. Dobrze się wchłania krem i jest wydajny. Zobaczymy jaki efekt będzie po dłuższym czasie stosowania go.

O taaaak :o)

Wiadomo, że krem pod oczy cudów ze zmarszczkami nie zrobi, a tu jednak... Dtychczas stosowane przeze mnie kremy wydały mi się już za słabe. Mam prawie 37 lat, więc mam ostatnio mały problem z wyborem kosmetyków, bo to niby jeszcze 30, ale w sumie już prawie 40. Zgłupieć można. Kurze łapki stawały się już coraz bardziej widoczne więc postanowiłam sięgnąć po jakiś krem dla starszego przedzialu wiekowego. Trafiłam na to cudo i szok. Już po kulku dniach (stosuję narazie tylko na noc, na dzień jeszcze zostawiam krem dla młodszej cery) skóra wokół oczu zrobiła się taka jakaś piękniejsza. Nie wiem czy jest rozjaśniona czy po prostu świetnie nawilzona, ale moje oczy w lustrze po prostu odmłodniały. Zmarszczki nie znikły, no nie oszukujmy się. To tylko krem ;o) ale spojrzenie jest takie świeże, wypoczęte. Krem jest delikatny, nie podrażnia i cudownie szybko się wchłania.
Kupuję już trzecie opakowanie :o)

Bardzo dobry dla wrażliwej skóry!

Najlepszy krem na okolice oczu jakiego do tej pory używałam. Nie podrażnia, świetnie nawilża, ma przyjemną konsystencję. Dzięki dobremu nawilżeniu zmniejsza widoczność zmarszczek pod oczami.

Wykorzystała: kilka próbek

dobry kosmetyk

Mając wrażliwą skórę starannie muszę dobierać szczególnie kremy do pielęgnacji skóry wokół oczu. Krem Revitalift Cicacream miło mnie zaskoczył. Nie podrażnia oczu, nie szczypie. Kosmetyk szybko się wchłania, ma wygodne w dozowaniu opakowanie. Nie roluje się i nadaje się pod makijaż. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Jest aksamitna w dotyku. Na pewno będę do niego często wracać.

kuleczek nie ma ale i tak jest fajnie :)

Opakowania z chłodnymi kuleczkami różnej ilości i wielkości tak mnie przyzwyczaiły i rozleniwiły, że długo Cicacream omijałam i odkładałam na później. Kiedy w końcu skuszona dużą promocją kupiłam i pierwszy raz zastosowałam to stwierdziłam, że wiele hałasu o nic, krem po prostu dobrze nawilża, a Wizaż pieje, klaszcze, klęka i koronuje. No i przyszedł czas, żeby przeprosić.. Po ponad dwóch miesiącach stosowania przyznaję, że skóra jest nie tylko dobrze nawilżona, jest duża gładsza, bardziej napięta i mimo, że zmarszczek jakoś wyraźnie widocznych nie miałam (36l) to teraz bez dużego mrużenia oczu nie widać ich prawie wcale. Krem nie rozświetla, nie chłodzi, nie napina natychmiastowo, ale regularnie stosowany naprawdę bardzo poprawia wygląd i jakość skóry.
Nie zauważyłam żadnych działań niepożądanych.

Opakowanie nie jest przezroczyste, nawet pod lampką nie jestem stwierdzić ile dokładnie kremu już ubyło, ale po wadze i łatwości aplikacji obstawiam, że tubka wystarczy mi spokojnie na kolejne 2-3 miesiące, więc jest bardzo wydajna (stosuję 2 razy dziennie).