L`Oreal Paris, Revitalift Cicacream, Przeciwzmarszczkowy krem odbudowujący pod oczy

L’Oréal Paris, Revitalift Cicacream - przeciwzmarszczkowy krem odbudowujący pod oczy. Daje efekt liftingu, ujędrnia, odbudowuje barierę ochronną skóry.

Testowany pod kontrolą oftalmologiczną na skórze wrażliwej. Skuteczne działanie Anti Age. Formuła z ekstraktem z Centella Asiatica, legendarnej rośliny wykorzystywanej w medycynie chińskiej, aby wspierać odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry i redukować oznaki starzenia.

Delikatna formuła i delikatne wzmocnienie

Zachwycona zapachem i działaniem kremu na noc tej serii , skusiłam się również na ten krem pod oczy. Jestem po 30, a ten rejon jest bardzo delikatny, jeżeli chodzi o zmarszczki i utratę gęstości. Krem jest zamknięty w wygodnej tubce ze stożkowatym aplikatorem, przez który rem wygodnie wyciskamy pod oczy. Opakowanie na plus, ale też bez żadnych zachwytów. Osobiście szata nie jest dla mnie kluczowa, liczy się działanie. Co do samego kremu : konsysytencja bardziej żelowa niż kremowa, biała o różowym, delikatnym zabarwieniu, zapach - bezzapachu, choć mi wydaję się , że jednak czuję delikatnie ten zapach co w wersji na noc, ale może to tylko takie moje wrażenie, bo przecież używam tych kremów jednocześnie. Po pierwszym użyciu moje odczucia- krem jak krem, bez żadnych rewelacji, choć stosowany na noc, po obudzeniu miałam wrażenie , że moje spojrzenie jest świeższe , a skóra pod oczami bardziej napięta, na pewno rożświetlona. Po dwóch tygodniach zauważyłam, że moja skóra pod oczami o w okolicach stała się bardziej gęsta, elastyczna. zauważyłam efekt odżywienia, choć zmarszczki mimiczne oczywiście pozostały bez zmian. Po miesiącu- lubię ten krem, czuję że dba o moją skórę, odżywia , nawilża, nie podrażnia, jest bardzo wydajny. Dla mnie spisuję się super. Może zmarszczek nie zlikwiduję , ale na pewno dzięki niemu moje spjrzenie nabrału świeżości i blasku. Jestem pewna , że wzmacnia moją skórę i czuję się z nim zadbana. Jestem na tak. To mój ulubiony krem pod oczy.

Świetny krem

Bardzo rzadko odpowiada mi jakikolwiek krem pod oczy, zdecydowana większość mało co robi z okolicą oczu. Pierwszy raz jestem zadowolona z efektu, skończyłam całe opakowanie i kupiłam drugie. Bardzo fajnie działa na skórę, napina i spłyca zmarszczki, szybko się wchłania, nie wysusza. Jedyne co mi dokucza to wydajność, ale to dlatego, że ciągle się nim smaruję. ;)
Jak na razie mój ulubieniec, zdecydowanie polecam!

Zwyklak

Lekki krem pod makijaż na dzień. Nie ma bogatej formuły, którą lubię. Tworzy powłoczkę pod oczami, która chroni skórę przed utratą wilgoci. Jednak nawilżenie nie jest spektakularne.

Ten krem mnie najmniej przypadł do gustu z całej serii

Krem ma fajne opakowanie (wolę kremy w tubce niż w słoiczkach są zdecydowanie higieniczniejsze). Miły delikatny zapach i jak dla mnie zbyt lekką konsystencję. Moja skóra pod oczami potrzebuje konkretnego nawilżanie a ten krem niestety nie nawilżał mojej skóry pod oczami dostatecznie. Miałam wrażenie, że moja skóra "wypija go" natychmiast. Ten krem nie jest zły tylko dla mnie za lekki.

Najlepszy z całej serii.

Najlepszy krem z całej serii. Jest lekki, szybko się wchłania, wyrównuje i wygładza skórę, napina, a także ładnie nawilża. Zauważyłam delikatną redukcję zmarszczek, więc myślę, że przy dłuższym stosowaniu efekty mogą być naprawdę niezłe. Ponadto nie podrażnia mi oczu, które czasem przy stosowaniu tego typu produktów potrafią mi ropieć.

Najlepszy!

Jest to zdecydowanie najlepszy krem pod oczy jaki kiedykolwiek stosowałam. Nie twierdzę że jest idealny, ale z pewnością daje radę. Ma idealną konsystencję, ledwo wyczuwalny zapach i co dla mnie najważniejsze, nie podrażnia oczu. Rano skóra wokół oczu jest jasna i napięta.

Opis kosmetyku

Ten krem pod oczy to super kosmetyk jeszcze takiego cuda nie miałam . Ładna szata graficzna tubki .Krem jest bardzo wydajny zapach delikatny . Bardzo szybko wchłania sie w skórę .

bardzo dobry

Bardzo lekka konsystencja, szybko się wchłania, rozjaśnia okolice oka, napina skórę przez co wygładza lekko zmarszczki, nawilża, nie tłuści oka. Bardzo pozytywne zaskoczenie a mam spore doświadczenie w testowaniu kremów pod oczy ( mam 37 lat). Polecam w 100% do wypróbowania.

Bardzo ładne opakowanie i wygodny sposób aplikowania kremu, dzięki temu do środka nie mają okazji się dostać żadne zabrudzenia.Bardzo dobrze się wchłania, pięknie pachnie i jest doskonałą bazą dla podkładu. Nie tworzy na skórze tłustego filmu. Polecam.
Na noc:rem nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej i dojrzałej już cery. Odświeża opuchniecia. Dobrze się wchłania, rozprowadza i pięknie pachnie. Wygodne opakowanie.

ok

Krem ładnie się rozprowadza, dobrze nawilza skórę pod oczami i to by było na tyle. Zmarszczki jak były ,tak są ,ale ogólnie krem jest cąłkiem przyzwoity

cienie zniknęły

Z kremem pod oczy cienie zniknęły, idealne mamy wypełnienie, skóry pełne ujędrnienie. Konsystencja odpowiednia, wchłanialność doskonała, wydajność wspaniała, opakowania elegancja wyrafinowana.

Rewelacja

Wcześniej nie używałam kremu pod oczy. Gdy otrzymałam do testowania w komplecie z kremami na dzień i na noc, po raz pierwszy skóra pod oczami została nawilżona i naprawdę poczułam różnicę.

Wygładza lekko, ale zmarszczki jak były tak są...

Krem dostałam do testów z całą serią i czekałam w sumie do ostatniej chwili z tą recenzją...bo chciałam być pewna tego co napiszę..
Może za dużo obiecywałam sobie po tym kremie..może trzeba było spróbować innej serii, ale zależało mi na tej własnie do wrażliwej skóry.
Krem ma łososiowo-pomarańczowy kolor, konsystencja jego jest w sam raz . Można spokojnie wycisnąć trochę na palec , cz y od razu pod oczy i rozsmarować. Co ważne rzeczywiście nie powoduje żadnych podrażnień , oczy nie szczypią . Nie jest to napisane, ale ja stosowałam go także na powiekę i nic złego się nie przydarzyło.
Nawilża skórę przyjemnie i wystarczająco. Po nałożeniu jakby zostaje takie lekko wilgotno-perłowy film ale zaraz sie wchłania. Skóra po jest rzeczywiście lekko wygładzona i bez oznak suchości .
Jednak w obecnej mojej sytuacji to stanowczo za mało. Liczyłam na spłycenie..choć lekkie zmarszczek . Nie mam dużych ..dlatego bacznie obserwowałam moje linie..:) Jak były tak są...
Nie mam pretensji o cienie czy obrzęki , których krem nie zniwelowałam choć w małym stopniu bo o tym producent nie napisała i nie takie było jego zadanie, ale jest przeciwzmarszczkowy i ujędrniający a ja zdecydowanej poprawy wybaczcie ale nie zauważyłam.
Może krem byłby lepszy dla młodszej jednak kobiety , dziewczyny ..może ja powinnam zdecydować się na inną wersję kosmetyków L'oreal do testów.