LR International, Leona Lewis EDP

LR International, Leona Lewis EDP

Leona Lewis - lśniąca gwiazda na firmamencie światowej muzyki. Pełen emocji skazany zapach na sukces. Podniecający, egzotyczny zapach, aromat pomarańczy malinowej i czarnej porzeczki. Mistyczna woń dzikiej śliwki i wanilii. Pełne pasji nuty cedru i białego piżma.
Zapach wprowadzony na rynek w 2009 roku.

Nuty zapachowe: pomarańcza malinowa, czarna porzeczka, śliwka, wanilia, cedr, białe piżmo

odkrywcze i nowoczesne

Na ogół nie lubię słodkich perfum, ale te mnie od razu zaciekawiły. Piękna kompozycja owocowa, świeża, rześka, dodająca energii;) Zawsze, kiedy ich używam czuję się lepiej, dlatego uwielbiam mieć je w swojej kosmetyczce. Używałam całego zestawu, również edycji limitowanych z drobinkami złota, dającymi piękny efekt rozświetlenia i za każdym razem, ktoś mnie pytał, co stosuję, bo ładny zapach jest wyczuwalny. Podobnie, jak S.Connor jest trwały i długo czuć go na skórze. Leona jest moim letnim zapachem, a zimowym S.Connor. Wypróbowane przeze mnie i godne uwagi. Cena jest rozsądna, bo perfumy wystarczają na długi czas.

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne 50ml opakowania

Lekki, orzeźwiający zapach, do stosowania na co dzień

Zapach lekki, a mimo to trwały
Ładne opakowanie
Można kupić produkty uzupełniające w linii zapachowej: dezodorant, balsam, żel pod prysznic
Bardzo dobra cena do jakości - 140 zł za 50 ml EdP

za slodki

Zaleta perfum LR jest na pewno ich trwałość. Tak też jest z tą perfumą. Dla mnie ten zapach jest przereklamowany, za słodki jak dla mnie. Póżniej przypomina mi troszkę proszek do prania jakiś taki dziwny zapach. Na szczeście nie mam całej perfumy tylko perfumetkę bo zamówiłam sobie z katalogu także przemęcze.
Ogolnie malo interesujacy zapach, bardzo przecietny.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie