Rexona, Maximum Protection, Roll-on Clean Scent (Antyperspirant w kulce)

Rexona, Maximum Protection, Roll-on Clean Scent (Antyperspirant w kulce)

Antyperspirant w kulce dla kobiet Rexona Maximum Protection zapewnia aż 3 razy silniejszą i dłuższą ochronę przed mokrymi plamami i nieprzyjemnym zapachem niż zwyczajny antyperspirant. Działanie to opiera się na specjalnie opracowanej dla Rexona technologii, która tworzy na powierzchni skóry ochronną mikrotarczę. Nie pozostawia białych plam na ubraniach i można czuć się pewnie w każdej sytuacji przez cały dzień.

antyperspiranty
ochronne
nie pozostawiająca plam
w kulce
normalna

Pozostawia białe ślady

Antyperspiranty w kulce Rexony sprawdzają się u mnie najlepiej, a próbowałam już wiele antyperspirantów. Ten natomiast trochę mnie zawiódł. Wg obietnic i recenzji jakie czytałam produkt powinien nie brudzić i chronić dłużej przed nieprzyjemnym zapachem. Dłuższej ochrony raczej nie ma - porównywalnie do tańszych produktów rexony. Jeżeli chodzi o brudzenie... o matko... U mnie totalna kicha, lepiej radzi sobie Rexona Active Protection +. Czarne koszulki w białych plamach, mimo że nie nakładam produktu jakoś dużo. Uczucie po nałożeniu też nie jest najprzyjemniejsze, trochę bardziej klei i mam wrażenie, że jest "cięższy".

Najlepsza kulka drogeryjna

☆ Zapach i Konsystencja
Konsystencja jest delikatna i kremowa, koi skórę pod pachami. Wchłania sie przeciętnie, na pewno nie tak szybko jak wodniste produkty. Ale tez nie pół godziny więc dla mnie ok
Zapach jest bardzo subtelny i typowo pudrowy. Woń ogólnie jest raczej neutralna, nie powinna być drażniąca dla nikogo, natomiast jak w sklepie wąchałam drugą opcję zapachową tej kuleczki to od razu mnie odrzucił zapach który trąci różanymi powiewami jak perfumy starszych pań... bleeee

☆ Działanie
Przede wszystkim chroni przed nieprzyjemnym zapachem i całkowicie go maskuje. Czyli spełnia najważniejszą rolę do której został stworzony. Nie podrażnia, wręcz pielęgnuje skórę jak by się nałożyło balsam. Ogranicza potliwość, ale nie jest to bloker, więc nie do zera. Po prostu są momenty że pacha będzie lekko wilgotna, ale po 1 juz nie tak mocno jak przed użyciem tego antyperspirantu, a po 2 nic nie czuć. Ubrań nie brudzi i nie odbarwia

☆ Jakość i Wydajność
Bardzooooo wydajny, używam już kilka miesięcy i jeszcze się nie skończył. Jakoś bardzo zadowalająca. Na bank kupię kolejny, i będzie to raczej mój nr 1 jeśli nie znajdę kiedyś czegoś co go przebije

☆ Opakowanie
Wygodne, i estetyczne. Zakrętka w tej wersji nie wiem czemu ale działa totaknie bezproblemowo w porównaniu do tych tańszych kulek Rexony

☆ Cena i Dostępność
Każdy Rossmann itp jest dość drogi jak na antyperspirant, ale uważam że wart swojej ceny bo nareszcie nie stresuje się o ubrania i przykry zapach w ciągu dnia

Pewna ochrona przed potem

Prowadzę stosunkowo aktywny tryb życia i przyznaję, że ten antyperspirant wyjątkowo skutecznie chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Używam go już dwa lata i dzięki niemu zawsze czuję się pewnie i bezpiecznie.
Co prawda nie zamierzam weryfikować, czy faktycznie działa przez 96h, ale po części jestem w stanie w to uwierzyć.
Szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na ubraniach.

Kiedyś kulka była dla mnie katastrofą ale Rexona sprawiła, że zmieniłam zdanie

Do kulek nie byłam przekonana po tym jak kiedyś dawały uczucie mokrej pachy i nie robiły dosłownie nic. Pierwszą kulkę kupiłam z innej marki bo chciałam przetestować jak teraz wyglądają takie antyperspiranty względem wysychania produktu? Wiecie czy paszka będzie mokra. Byłam pod wrażeniem działania, dlatego postanowiłam kupić podobny produkt z innej marki.
Kulka sprawdza się rewelacyjnie! Produkt nie daje tego nieprzyjemnego uczucia, gdyż szybko wysycha. Pachnie równie ładnie a jego ochrona przed potem działa. Przyznam, że od czasu do czasu (raz na 2-3 tygodnie) używam blokera na noc.
Tych kulek używam już dłuższy czas i zużyłam kilka opakowań. Do produktu na pewno będę wracać, jednak będę też testować inne.

Najskuteczniejszy!

Po produkt ten sięgnęłam w czasie ciąży i połogu. Myślałam, że nic mi już nie pomoże. Nie spodziewałam się, że można się tak pocić. Potrzebowałam naprawdę dobrego produktu, gdyż dotychczasowe zupełnie nie radziły sobie z problemem. Trafiłam na Rexonę w Rossmanie, była w promocji, była nowością. Postanowiłam spróbować. Bardzo szybko przekonałam się, że to był trafny wybór. Zdecydowanie skuteczniejsza, trwalsza. Nie zawiodła mnie ani razu.

Stosunek ceny do jakości - jak najbardziej odpowiedni. 3x lepsza jakość za 3x wyższą cenę (często na szczęście można trafić na promocję). Polecam, gdyż jest to naprawdę dobry produkt o delikatnym zapachu, skutecznym działaniu i co ważne - nie brudzi ubrań.

Jest lepsza ale nie przesadzajmy

Niestety producent chyba przesadził, gdy napisał, że 3x bardziej skuteczna jest ta wersja od standardowej. Jest trochę lepsza ale myślę, że to nie kwestia mocy. Ta wersja jest przede wszystkim inna, taka jakby delikatniejsza. Mam wrażenie, że nie zostaje tak na powierzchni skóry jak tamte, bardziej się wchłania. Natomiast ogromnym plusem jest zapach w tej wersji fresh scent. Mega. Delikatny ale taki bardzo świeży, nie jest ciężki ani tępy jak w poprzednich wersjach. Kolejnym plusem jest to, że nie barwi tkanin. Ani białych, czarnych ani żadnych innych. Nie zostawia żadnych śladów na ubraniach. Dla mnie to istotne.

Nie wywołuje u mnie podrażnień żadnych, a bywały takie dni kiedy inne wersje rollonów tej marki mnie podrażniały. Wydaje mi się, że długo działa faktycznie. Nie kilka godzin lecz właśnie cały dzień. Neutralizuje zapach potu skutecznie. Zdarza się, że dalej się mocno pocę ale nie ma typowego zapachu potu. Jestem zadowolona z tej wersji, tak na co dzień super, choć jak ktoś mocno się poci to może być i tak za słaby. U mnie pocenie się to kwestia zaburzeń hormonalnych więc ciężko jest znaleźć dobry produkt ale z tego jestem zadowolona.