Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Wskazania: nadmierne rogowacenie naskórka, wypryski, utrudnione gojenie się ran, oparzenia i odmrożenia.
Witamina A jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania błon śluzowych i skóry. Maść działa osłaniająco, regeneruje naskórek i zmniejsza jego rogowacenie oraz łagodzi stany zapalne skory i przyspiesz gojenie się ran.

<50ml

• Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu,
  • Wazelina Biała,
  • emulgator,
  • Aromat Cytrynowy,
  • Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

Dla mnie hit!

Krem można dostać w chyba każdej aptece i zapłacimy za niego grosze, a jest bardzo pomocny zwłaszcza w zimie. Trzeba pamiętać jednak żeby nałożyć cienką warstwę produktu.
Zalety:
-tani
-łatwo dostępny
-pomaga w regeneracji skóry,
- jest wydajny
- można go używać do różnych części ciała.
Wady:
- opakowanie

Trzeba ją mieć

Ta maść jest zawsze u mnie w domu. To produkt, który dostaniecie za grosze , a naprawdę sprawdzi się w wielu sytuacjach. Stosuje go na twarz, jak i na ciało i usta. Nawilża i koi. Lubię ją też stosować na podrażnione miejsca np. po goleniu. Lub na swędzące miejsca na skórze. Sprawdzi się również na skórki przy paznokciach. No produkt naprawdę wielofunkcyjny. Warto spróbować i mieć go w domu. Jedyne , co mnie drażni to opakowanie, jest klasyczne przy tego rodzaju produktach i często "pęka" sprawiając, że maść wylatuje w innym miejscu niż powinna.

Niezbędna w zimie

Gdy poprosiłam w aptece o maść z witaminą A o małej pojemności dostałam właśnie taką 25g tubkę za dosłownie parę złotych. Pomyślałam sobie wówczas do czego ja ją zużyje. Jak się okazało używam jej bardzo często i to nie tylko ja!

Maść stosuje się do użytku zewnętrznego, na skórę. Ma dość gęsta, treściwa konsystencję. Może być używana zarówno do zabezpieczenia skóry np przez mrozem w zimie jak i w leczeniu i regenerowaniu naskórka w przypadku jakiś zmian skórnych. Ja osobiście stosowałam ją do spierzchnietej, suchej i łuszczącej się skóry wokół ust w zimie. Gdy uporałam się z tym problemem nadal chętnie stosuje ją jako zabezpieczenie przez czynnikami atmosferycznymi. Moja rodzina stosuje ją na suchą skórę w okolicach łokci i pięt.

Od tego czasu jest to niezbędnik w naszym domu. Ze względu na pojemność, cenę oraz działanie zachęcam do zakupu.

Świetna maść za grosze

Maści tej używam kiedy potrzebuję jakiegoś turbonawilżenia. Nakładam ją w większej ilości na stopy, czasami na twarz, kiedy jest wyjątkowo przesuszona. Radzi sobie doskonale, pięknie nawilża, wygładza, nie zapycha. Jest to kosmetyk, który warto mieć w domu. Dostępny chyba w każdej aptece, cena to jakieś drobne złotówki ;) polecam!

Koniecznie trzeba ją mieć

Maść z wit. A to produkt apteczny. Jest to artykuł niezbędny w mojej kosmetyczce. Maść ta ma właściwości kojące i lecznicze. Wygładza drobne zmarszczki, usuwa podrażnienia. Dla mnie to ostateczny ratunek na wysuszoną skórę pod oczami, zwłaszcza po lecie. Stosuję także na usta. Nie jest to kosmetyk do codziennego użytku, ponieważ jest bardzo tłusty, ale naprawdę ratuje a także zabezpiecza skórę przed działaniem zimnego powietrza. Nie nadaje sie pod makijaż. Uwielbiam jej zapach. Bardzo tania.

Must have

Bardzo lubię ten produkt. Maść ma właściwości odżywcze, natłuszczajace oraz regenerujące. Produkt niezwykle uniwersalny. Naturalny, prosty skład. Higienczne opakowanie. Niska cena. Masc stosuję po opalaniu oraz jako kompres na pięty. Idealnie sprawdza się jako balsam ochronny na usta. Produkt nie podrażnia skóry. Maść dostępna w aptece

To jest ' must have'

To jest maść, którą każdy powinien mieć w swojej pielęgnacji. Maść która zawsze ratuje moją skórę i przywraca jej naturalny wygląd. Stosuje ja na skórę twarzy i na całe ciało. Sprawdzony, dobry, tani i pewny kosmetyk dla skóry. Pięknie i szybko regeneruje skórę. Polecam

Zawsze w mojej kosmetyczce

Ta maść już nie raz mnie uratowała. Mam bardzo suchą skórę i gdy już sobie z tym nie radzę ona przychodzi mi z pomocą. Jest bardzo tania a działanie jest naprawdę świetne. Must have :)

Ponadczasowy klasyk

Tę maść zawsze mam w swojej "apteczce". Jej działanie chyba każdy zna.
Świetnie spisuję się zimą, używam jej na spierzchnięte usta, czasem też pod oczy.
Rewelacyjna cena.

dobra maść

Lecznicza maść, warto mieć w swojej apteczce. Pomagała mi w zimę jak miałam suche skórki wokół paznokci. Tłusta więc nie polecam na twarz no chyba, że czyjaś skóra to toleruje i się nie zapycha. Fajnie działa również na usta.

Leczy skórę

Tą maść chyba większość zna i ma w swojej kosmetyczce. W moim przypadku pomaga przy podrażnieniach skóry, oparzeniach oraz zrogowaceniach. Jak dotąd nigdy mnie nie zawiodła. Nie nadaje się do stosowania jako krem. Stosuję ją jako środek punktowy. Nie zawsze zadziała od razu, czasem trzeba kilka razy posmarować by był efekt. Ma tłustą konsystencję co czasem sprawia kłopot, ale zważywszy na efekty nie ma co marudzić. Cena bardzo konkurencyjna.

Bardzo dobry produkt

Nie ma co się dużo rozpisywać , produkt jest bardzo dobry , tani i sprawdza się w sytuacjach gdy nasza skóra potrzebuje dodatkowej ochrony. Mi pomogła gdy dostałam ostrej reakcji alergicznej od lakierów hybrydowych , gdzie skóra wokół paznokci wyglądała jakby była poparzona.