Ziaja, Mamma Mia, Lano - maść

Ziaja, Mamma Mia, Lano - maść

Pielęgnacja brodawek sutkowych w okresie ciąży i karmienia;
- łagodzi podrażnienia brodawek sutko występujące w okresie karmienia piersią
- skutecznie nawilża, natłuszcza i zmiękcza naskórek,
- nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych o barwników

Mięciutkie usta

Kupiłam lano maść z polecenia Maxineczki, choć widziałam ją także u innych youtuberek, np. Panna Joanna ???? Polecały ją do pielęgnacji ust i suchych skórek i miały rację! Lano maść kosztuje około 10-12 zł i jest wydajna. Zgodnie z sugestiami swoje usta najpierw potraktowałam peelingiem cukrowym, a następnie nałożyłam grubą wartwą na usta, tuż przed spaniem. Rano usta były naprawdę fajne i mięciutkie. Dobrze sprawdza się również na skórki paznokci. Strzał w dziesiątkę!

Idealny na przesuszone i popękane usta

Odkąd pamiętam zmagam się z problemem wysuszonych ust. W okresie zimowym potrafią pękać aż do krwi. Próby radzenia sobie olejkami czy wazeliną dawały nikłe efekty. Wtedy od rozpaczy wybawiła mnie Lanomaść :)

Opakowanie poręczne, choć pod koniec nieco ciężko już wycisnąć maść z tubki. Konsystencja jest dosyć gęsta, bogata. Zapach "apteczny", specyficzny, ale mi osobiście nie przeszkadza. Maść jest wydajna, nie potrzeba jej dużo.

Działanie - fantastyczne. Przyspiesza gojenie ranek, nawilża i zmiękcza skórę, chroni przed podrażnieniami. Do tego jest to jedyny kosmetyk, na jaki się natknęłam, który w składzie ma tylko i wyłącznie czystą lanolinę. Za tę cenę - hit :)

Idealny!!!

Wcale go nie uzyw tak jak producent sugeruje :) uzywam go na usta. Pomaga w najgorszych nawet stanach wysuszenia! Prosty sklad. Super cena
Z innych firm mozna spotkac produkty w takim skladzie za bardzo duze pieniadze... a tu mamy polski produkt w super cenie

Uwielbiam

Maść kupiłam będąc w ciąży kompletując wyprawkę.Poczatkowo używałam jej na brodawki które super nawilżała,jednak moim hitem jest na usta.Są po jej użyciu mięciutkie, gładkie, znikają suche skórki.Na jakiś czas o niej zapomniałam, niedawno wygrzebałam ją z dna szuflady i zdałam sobie sprawę że więcej nie dam jej zniknąć z oczu.Usta momentalnie wróciły do pięknego stanu.Do tego jest to produkt tani i łatwo dostępny.

Nie tylko dla mamusiek

Kupiłam ją z myślą o pielęgnacji w okresie karmienia piersią, sprawdziła się znakomicie, doskonale zagoiła moje poranione brodawki. Leżała potem jakiś czas aż usłyszałam gdzieś że to genialna opcja w pielęgnacji suchych ust czy skórek przy paznokciach. To był strzał w dziesiątkę, świetnie nawilża usta, pozostawia efekt na długi czas, a nakładana cienką warstwą na noc na paznokcie mocno odżywia moje dawno umarłe skórki ???? polecam

Niezastąpiony i wielofunkcyjny!

Ten produkt to zdecydowany must have! Niepozorna mała tubka, wiel zastosowań i świetna wydajność. Jego zastosowania u mnie w domu są niezliczone:
-używam go do sutków, ponieważ karmię piersią, nie trzeba go zmywać przed karmieniem co jest wielkim plusem;
-używam go na spierzchnięte usta;
-używam go na podrażnione okolice nosa w trakcie kataru;
-zastosowałam go na paskudne odparzenie pupy po antybiotyku u swojego dziecka (nic się nie sprawdzało, a ten produkt skutecznie zabezpieczył pupę dziecka przed kolejnymi podrażnieniami przez kupkę i siusiu);
-używam go na suchą skórę łokci i kolan.

Na pewno każda z Was znajdzie jakieś zastosowanie dla tego specyfiku u siebie w domu :).

Działa cuda

Produkt stanowi obowiązkową pozycję w mojej kosmetyczce, jest mega wydajny, cudownie nawilża usta, gdy nałożę go na noc grubą warstwą rano usta są niewiarygodnie aksamitne, idealnie nadające się pod matowe pomadki. Stanowi też moje wybawienie, gdy dopada mnie choroba, a nadmierne używanie chusteczek skutkuje okropnym podrażnieniem okolicy nosa, gdy kładę się spać, nakładam lanolinę w podrażnione okolice a rano są idealnie zregenerowane!

Niezastąpiony ratunek dla ust :)

Idealny produkt do przesuszonych i popękanych ust zimą. Teoretycznie maść jest stworzona dla kobiet karmiących, jednak ja stosowałam ją tylko na usta i stosowana w taki sposób sprawdza się świetnie. Po zastosowaniu wieczorem, rano budzimy się ze zregenerowanymi ustami. Idealna na zimowe przesuszenie, jak i ratunek po długotrwałym noszeniu matowych pomadek. Do tego jest strasznie wydajna, na pokrycie całych ust wystarczy naprawdę niewielka ilość maści. Do tego jest naprawdę tanim produktem. Osobiście w przypadku przesuszonych ust najpierw stosuję peeling, a następnie tę maść. Po prostu działa cuda. Polecam :)

Czy ktoś używał tego kiedyś do sutków? ;)

Nie będę oryginalna - zakupiłam produkt z myślą o pielęgnacji ust, zachęcona pozytywnymi opiniami na ten temat. I okazuje się, że lano-maść robi robotę!

Produkt praktycznie bezzapachowy, niesamowicie wydajny, tani, a od kiedy smaruję nim usta cieniutką warstwą na noc zapomniałam co to suche skórki na ustach zimą!

Polecam :)

Zbawienie dla ust

Moje usta koi i goi. W czasie największej suszy na mojej skórze działa cuda. Jest bardzo gęsta i trudna do rozsmarowania. Niektórym może przeszkadzać zapaszek którego nie potrafię opisać. Ale działanie ma super i nie rozstaje się z nią nawet w pracy. Smaruje usta co jakiś czas regularnie i efekty są takie że goi je ekspresowo i zabezpiecza przed mrozem i wiatrem jak żaden balsam do ust. Dla mnie bomba i będę kupować regularnie.

ukochana, choć nie na brodawki!

Lano Maśc to moja ukochana maść na popękane wargi, suche skórki, podpuchniete oczy czy suchy nos od smarkania :D Poradzi sobie ze wszystkim i ma świetny skład ktory spokojnie można dać-posmarować dziecku. Szkoda ze nie ma jej w wersji opakowaniowej do ust - w sztyfcie lub z kulkowym zakończeniem.

Dobra jako balsam do ust

Jak wyżej, ja jej używam w roli natłuszczającego balsamu do ust, w czym bardzo dobrze się sprawdza. Długo się na ustach trzyma, migruje poza obrys ust w stopniu minimalnym. Bardzo fajna na noc przed nałożeniem matowej pomadki, bądź na mróz.
Bardzo gęsta i wydajna.