Pojemność 1 szt

Maść natłuszczająca. Przeznaczona do codziennej pielęgnacji cery suchej i ekstremalnie wysuszonej, w szczególności na dłoniach, stopach oraz całym ciele. Może być również stosowana w przypadku, zrogowacenia naskórka oraz na zaczerwienioną i popękaną skórą. Kosmetyk posiada łagodną formułę, która chroni skórę przed przesuszeniem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak zimno, słońce czy woda. Ponadto posiada dobroczynną witaminę E w składzie, która odżywia i pielęgnuje.

Cudowny

Dostałam ten krem od mamy i pokochałam już po pierwszym użyciu. Nic tak nie ratuje moich dłoni po używaniu odkażaczy do rąk. Krem jest bardzo odżywczy i pozostawia na dłoniach przyjemny film (porównywalny z popularnymi kremami z Neutrogeny). Gorąco polecam <3

bardzo dobry produkt!

Świetna maść na wszelkie przesuszenia . Ma różowy kolor i jest nieco opalizująca,ale po wsmarowaniu kolor całkowicie zanika . ładnie się wchłania . Maścią jest tylko z nazwy, ponieważ nie jest tłusta - bardziej zostawia taką gładką ,jakby silikonową powłoczkę na skórze.Ma ładny zapach .Idealny ,aby posmarować miejsca szczególnie przesuszone czy dłonie na noc -rano skóra wygląda już o niebo lepiej ,a po następnych kilku dniach jest extra. Bardzo polecam

Cudo

Ta maść to cudo. Kupiłam próbkę i mam w planach zamówić pełnowymiarowe opakowanie. Maść nie dość, że rewelacyjnie działa na popękane i spierzchnięte dłonie to jeszcze pięknie pachnie i wygląda. Nie pozostawia ma dłoniach tłustej warstwy, nie lepi się. Cena również przystępna.

Perełka.

Mówiąc czasem, że znajdujemy perełki mamy na myśli wyjątkowo cenne kosmetyki, które wyróżniają się na tle innych. W tym wypadku znalazłam... prawdziwą perłę. Przyjrzyjcie się zdjęciu i oceńcie same: ten krem jest pięknie perłowy a w zagęszczeniu ma dodatkowo delikatnie różową poświatę. Wygląda bajecznie!
Moja skóra na ciele jest bardzo wrażliwa na niewłaściwą pielęgnację, warunki pogodowe, nieodpowiedni płyn do płukania ubrań, złe nawodnienie... no delikatna z niej agentka. Zdarza jej się zareagować jakimś suchym swędzącym plackiem na rękach czy nogach. Wtedy na ratunek przychodzi ona - maść z witaminą E Swederm! Moja bohaterka bez peleryny <3.

Cudo dla popękanej skóry dłoni i nie tylko

Swederm ah ten Swederm.. jedna z kilku moich marek gdzie wszystko co kupię mi się sprawdza. Mam i używam już żelu pod prysznic peelingującego, Gel Trapu i jakiś czas temu do teamu dołączyła ta maść. Żałuję jedynie, że ma 100ml a nie na przykład 1000 ml:) ale z drugiej strony jest poręczniejsza i mieści się do torebek.

Ale przechodząc do sedna to dla każdego człowieka borykającego się z AZS, przewlekle suchą skórą, rogowaceniem, pękającymi skórkami wokół paznokci i tak samo pękającą/łuszczącą się skórą dłoni to ta maść jest zbawieniem. Po tygodniu codziennego stosowania widziałam sporą różnicę, po 2 tygodniach już pozbyłam się jakichkolwiek problemów ze skórkami wokół paznokci i moje dłonie prezentują się idealnie. Nie używam raczej tej maści na ramiona gdzie mam rogowacenie zbyt często ponieważ jednak jakbym porównała sobie cenę do zużycia to nie wychodzi to najtaniej, przynajmniej u mnie ponieważ ja zużywam kremów, maści, balsamów i maseł w sporych ilościach. Dzieje się tak u mnie ze względu na trochę atopową skórę i rogowacenie mieszkowe które mam na ramionach.

Maść ochrania skórę przed nadmiernym jej wysuszaniem i cudownie nawilża. Mimo tego, że co chwilę albo myję dłonie albo używam płynu antybakteryjnego to skóra moich dłoni jest w lepszym stanie niż kiedyś, gdzie nie wysuszałam aż tak dłoni. Problem z suchymi skórkami i pękającymi (czasem to wyglądało jakbym obgryzała skórki) zniknął bez pamięci. Teraz już jak ta skóra się zregenerowała to używam rzadziej tej maści, na zmianę z innymi kremami i tego typu produktami ale wciąż to mój hit na problemy skórne.

Wchłania się o dziwo dosyć szybko i nie zostawia klejącej się warstwy. Jest taki lekki film na skórze ale nie jest on odczuwalny, nie przeszkadza, działa bardziej jak taka niewidzialna, ochronna otoczka. Skóra jest taka zdrowa, lekko błyszcząca się. Na dłonie wystarcza niewielka ilość.

Zapach jest delikatny ale też piękny, przez chwile wyczuwalny ale potem się ulatnia, a szkoda w sumie, bardzo lubię zapachy wszystkich kosmetyków marki.

Także, z tą maścią można pożegnać pękającą skórę, suche skórki i w ogóle nawet uszkodzenia, ranki goją się szybciej.

Świetnie nawilża, regeneruje i chroni skórę. Nadaje się nawet do tak wymagającej skóry jaką jest skóra atopowa.
Uwielbiam i polecam!

Wart swojej ceny !!!

To kolejny produkt ze Swederm, który różni się od wszystkiego co znam, ale doskonale się sprawdza. Mam kilka w swoich zasobach i będę je po kolei recenzować

Obawiałam się , ze ten produkt będzie tłusty i nieprzyjemny , ale bardzo miło się zaskoczyłam . Nie zostawia absolutnie tłustej warstwy ani nie zachowuje się jak typowa maść. Jest to raczej krem , który szybciutko się wchłania i z powodzeniem można go stosować w ciągu dnia.

Nie potrafię wyjaśnić co w tym kremie jest magicznego., ale doskonale koi i regeneruje skórę dłoni . Jest niby perlowo -różowy , ale po rozsmarowaniu nie ma śladu bo swietlistosci. Zapach chemiczno kosmetyczny , raczej neutralny.

Świetnie regeneruje również suchary na stopach i łokciach.
Można go stosować także na usta , ale nie polecam , bo pozostawia kremowy posmak.

Jako drugi tester używała go moja córka, która jest alergikiem, i w okresie wiosennych alergii ma dłonie niczym pocięte żyletką. Żadna maść apteczna nie była w stanie ich zregenerować . Dwa smarowania Hudsalvą i skóra przeszła dosłownie rewolucje !!!

Niebawem zamawiam kolejne tubki , bo w okresie częstego mycia jest niezastąpiona.

Dobra rada :
Jeśli obawiasz się czy maść sprawdzi się u Ciebie , jest możliwość zamówienia malutkich kieszonkowych tubeczek za kilka złotych.

Świetny kosmetyk

Zamówiłam tę maść skuszona jej wyglądem :) gdy wyskoczyła mi jej reklama na facebooku.
Nie byłam pewna, czy to dobra rzecz dla mnie, więc zdecydowałam się na zestaw 5 malutkich próbek. Przesyłka przyszła w siateczkowym woreczku (jak na zdjęciu) i dostałam jeszcze gratis - malutki GEL TRAP - nawilżający żel do ciała. Paczuszka wyglądała naprawde słodko i pieknie pachniała :)

Do rzeczy:
Maść ma treściwą, gęstą konsystencję. Jest różowa i opalizujaca, jednak efekt ten znika po rozsmarowaniu. Niemniej jednak wpływa to pozytywnie na przyjemność użytkowania. Jestem zdania, że należy się otaczać ładnymi przedmiotami :)
Bardzo ładnie pachnie - jest to sztuczny zapach, słodkawy, lekko kwiatowy, ale przyjemny (coś jak typowy szampon). Zapach jest dość trwały, utrzymuje się przez dłuższy czas.
Po nałożeniu maść pozostawia bardzo przyjemny film - dłonie są mięciutkie, gładkie, jedwabiste, śliskie, ale nie tłuste ani klejące. Skóra jest dobrze nawilżona i natłuszczona a przy dłuższym stosowaniu jej kondycja wyraźnie się poprawia.
Dużym zaskoczeniem jest wydajność kosmetyku. Zamówiłam go niecały miesiąc temu. Położyłam jedną małą tubkę na biurku i używałam od czasu do czasu. Czasami kilka razy dziennie, czasami o nim zapominałam, ale robiłam to w miarę regularnie i dopiero dzisiaj skończyła mi się pierwsza tubka.

W wersji podstawowej kosmetyk kosztuje obecnie 38,50 PLN.
W wersji mini - 25 PLN za 5 sztuk.
Biorąc pod uwagę niesamowitą wydajność, zakup naprawde się opłaca.

Na zdjęciu starałam się pokazać, jak znika opalizujący efekt w miarę rozsmarowywania produktu na skórze. Na drugim zdjęciu - dłoń, na której nie wykonywałam od miesiąca absolutnie żadnych zabiegów, peelingów, usuwania skórek - tylko piłowalam paznokcie :)

Bardzo polecam. Na pewno kupię ponownie.

Niezawodna maść

Po pierwszej próbce zakochałam się na zabój. Ciągnę tą maść za sobą po całym domu ! I wiem, że popadam w przesadę, ale w końcu znalazłam swój krem. Testuje całe swoje życie, w momencie gdy tylko dostaje jakiś sygnał, że kosmetyk nie gra z moją skórą to wydaje najbliższym, nie marnując. Jednak tego produktu nie wydam, a będę polecać. I Wam polecam! Suche dłonie, zniszczone dezynfekcja, skórki po przejściach.. przesuszone łokcie kolana .. na wszystko. Wszystko to z czym nie poradziłby sobie inny krem. Jestem pewna!

Świetna!

Krem marki swederm.pl jest przeznaczony do zadań specjalnych. Silnie natłuszcza i jest przeznaczony do skóry wyjątkowo suchej, a nawet zrogowaciałej.
Mimo tego, ze skład nie jest naturalny, uważam ten produkt za jeden z lepszych, gdyż bardzo dobrze dział na moją skórę. Stosuję go z pełną świadomością, zwłaszcza teraz, gdy myjemy ręce jeszcze częściej niż zazwyczaj ????. Krem ma bardzo zbitą konsystencję, ale bez problemu rozsmarowuję się i wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.
Ma uzależniający zapach!

Naj naj naj

Jestem wielka fanką tej marki, wszystkie zakupione dotąd produkty to strzał w 10. Różowa maść to hit. To jak cudownie działa na dłonie. Odżywia, nawilża, daje poczucie totalnej regeneracji. Zapach delikatny i przyjemny. Dłonie po nim są tak delikatne, wręcz aksamitne. Super. To kosmetyk niezbędny w każdej damskiej kosmetyczce. Bardzo wydajna.

niesamowity!

Używam go głównie jako kremu do rąk, Ale sprawdza się świetnie na wszystkie podrażnienia. Konsynsetncja tego kremu jest wyjątkowa, nigdy wcześniej nie miałam takiego kremu, jego używanie jest ogromną przyjemnością, Nie pozostawia uczucia lepkości, piękny zapach. Jedyne moje zastrzeżenie to opakowanie, dość ciężko wycisnąć z niego krem

Swederm, Hudsalva Vitamin E (Maść natłuszczająca)

Najlepsza maść jaką używałam. Jest intensywnie nawilżająca a po jej zastosowaniu moja skóra jest miękka i delikatna w dotyku. Po stosowaniu tej maści moja skóra nie wygląda na wysuszoną. Wygląda na odżywioną i zdrową.