Tarte Cosmetics, Maracuja Oil (Wielozadaniowy olejek z marakui)

Tarte Cosmetics, Maracuja Oil (Wielozadaniowy olejek z marakui)

Wielozadaniowy olejek zawiera 100% tłoczoną na zimno marakuję – dodaje blasku, odnawia suchą i pozbawioną blasku skórę.
• Działa ujędrniająco, rozświetlająco i wygładzająco
• Chroni i łagodzi, jednocześnie nawilżając suchą skórę
• Poprawia wygląd przebarwień i zaczerwienień
• Wielozadaniowy produkt pielęgnacyjny do twarzy, ciała, włosów i paznokci!
• Do każdego typu skóry, nawet tłustej i podatnej na podrażnienia
• Nietłusta, lekka formuła niezatykająca pory.

Mój ulubiony olejek

Olejek Tarte kupiłam przez przypadek. Dostałam wysypki na twarzy i chciałam ją czymś nawilżyć, a wiadomo że olejki są najlepsze. Wybór padł na Tarte, bo akurat byłam w Sephorze i potrzebowałam czegoś na już. Kupiłam wersje travel, która starczyła mi naprawdę na bardzo długo. Wersja normalna jest ponad 4x większa, więc starcza na baaardzo długo. A olejek jest wydajny, wystarczy jedna kropla, jeśli chcemy użyć pod makijaż, lub dwie-trzy jeśli chcemy porządnie nawilżyć skórę twarzy.

Dobry

Olejek kupiłam w formacie podróżnym na próbę i nie zawiodłam się. Zapach jest przyjemny, naturalny, nie ma w nim chemii więc nie może pachniec jak flakonik perfum! Olejek szybko się wchłania, używam przed nałożeniem kremu nawilżającego na twarz i na szyję. Nie zapycha, nie powoduje zaskornikow. Szczerze polecam. Opakowanie : cudeńko.

Cudo!

Cudowny produkt

Dostałam go do zakupów w wersji miniaturowej gdy kupowałam korektor z Tarte. Byłam akurat za granicą przez miesiąc gdzie było bardzo gorąco a na mojej buzi zaczęła się robić wysypka/trądzik od noszenia maseczki (normalnie mam skórę bez trądziku i uczuleń). Używałam go kilka dni na noc aby nawilżyć skórę. Jakie było moje zdziwienie, kiedy rano obudziłam się z lepiej wyglądającą twarzą a zmiany stały się mniej widoczne. Produkt jest bardzo wydajny. Myślę, że przy okazji promocji w Sephora lub na stronie Tarte zaopatrzę się w dużą wersję tego kosmetyku.

Ciekawy produkt!

Mam skore sucha, szczegolnie czolo wiec wszelkiego rodzaju olejki badz tresciwe konsystencje sie u mnie sprawdzaja.
Olejek jest dobry, ale napewno nie niezbedny!
Nawilza jak to olejek, czas wchlaniania chwilke trwa ale wystarczajaco krotko aby uzywac go pod makijaz.
Osobiscie nakladam go tylko na czolo,delikatnie policzki. Po chwili nakladam ulubiony BB krem i wszystko trzyma siw swietnie:)
Traktuje ten produkt jako taka baze na przesuszone miejsca badz w wypadku ciezszego podkladu.
Jestem posiadaczka wersji miniaturowej z czego siw ciesze bo raczej nie przypadl mi.do gustu na tyle aby zakupic pelnowartosciowy produkt

Moje SOS

Mam cerę mieszaną z delikatnym AZS na policzkach. Zamówiłam kiedyś miniaturkę olejku i okazało się,że są dobre, wielozadaniowe kosmetyki. Na noc w zależności od potrzeb nakładam sam lub mieszam z kremem. W zimie dodaję również do kremu na dzień. Używam do ramion z AZS, różnica jest zauważalna,skóra jest wygładzona, nawilżona. Co zostanie na dłoniach mogę spokojnie nałożyć na końcówki włosów, czasem dodaję również do maski na skórę głowy.

Uzależniłam się od tego kosmetyki i nie żałuję ;)