Miya Cosmetics, Beauty.Lab, Serum z prebiotykami do skóry problematycznej

Miya Cosmetics, Beauty.Lab, Serum z prebiotykami do skóry problematycznej

Działa przeciw niedoskonałościom, zmniejsza widoczność porów. Matuje, nawilża, regeneruje.

Codzienna pielęgnacja normalizująca do skóry mieszanej, przetłuszczającej się, tłustej, problematycznej, ze skłonnością do powstawania niedoskonałości. Polecane jako kuracja do skóry z widocznymi niedoskonałościami.

<50ml
serum
z pipetą
Struktura
lekkie

Dobry

Mój pierwszy serum w ogóle kupiony, po opiniach innych spodziewałam się efektu wow. Nie podrażnia mojej skóry, jest miekka potem ale.... to wszystko. Ani niedoskonałości się nie zmniejszyły ani nie zauważyłam jakąś mega poprawe... Nie wiem, może poprostu u mnie nie działa albo w połączeniu z pozostałymi kosmetykami których używam. Skończyłam jedną butelke, ale raczej będę szukać innego serum do mojej cery

Wysyp wągrów po produkcie

Produkt początkowo działał bardzo dobrze na moją cerę, niwelował niedoskonałości, cera wyglądała o wiele lepiej, a ja zachwycona działaniem stosowałam go codziennie.

Po około miesiącu stosowania na mojej twarzy pojawiło się mnóstwo wągrów, w miejscach, w których nigdy wcześniej ich nie miałam.

Piszę tę opinię kilka miesięcy później- udało mi się z powrotem doprowadzić moją cerę do stanu pierwotnego, nie mam już wągrów na całej twarzy. Produktu nigdy więcej nie kupię, obawiałabym się go używać nawet raz w tygodniu.
Resztę kosmetyku oddałam koleżance, myśląc, że tak zadziałał akurat na mnie niacynamid i jej nie zaszkodzi, ale u niej efekt był dokładnie ten sam- tyle, że dopiero po 1,5 opakowania.

Świetne Serum do skóry mieszanej

Serum od Miya używam po wieczornym oczyszczaniu przed aplikacja kremu do twarzy.
Mam skóre mieszaną z widocznymi porami i do tego wrażliwą. Te serum sprawdza się genialnie przy takiej cerze. Niweluje zaskórniki i pomaga w walce z niedoskonałościami!

Zdecydowane tak!

Kupiłam to serum w promocji 2+2 w rosmmannie z innymi kosmetykami z tej serii. Słyszałam także dużo dobrego o tym serum i postanowiłam sama go wypróbować. Posiadam cerę problematyczną z tendencją do powstawania niedoskonałości oraz z licznymi przebarwieniami. Jest on zamknięty w różowej buteleczce z pipeta dzięki czemu łatwo można nałożyć odpowiednią ilość serum na twarz. Wystarczy tylko kilka kropel aby pokryć całą twarz, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Można go stosować raz dziennie ja go głównie stosuję przy wieczornej pielęgnacji. Przy regularnym stosowaniu pory są zwężone, przebarwienia trochę rozjaśnione. Skóra jest wygładzona oraz nawilżona, pojawia się także mniej nieprzyjaciół na twarzy. Serum ma także przyjemny zapach i po nałożeniu nie lepi się. Na pewno będzie stałym elementem w moim rytuale pielęgnacyjnym i zdecydowanie polecam to serum osobom, które borykają się z niedoskonałościami oraz rozszerzonymi porami.

Bardzo dobre serum

To mój drugi produkt z tej firmy. Po pierwszym użyciu peelingu enzymatycznego stwierdziłam, że muszę jeszcze coś kupić z tej firmy i ponownie skorzystałam z trwającej wtedy promocji, wybór padł na to serum.
Może nie mam jakichś wielkich problemów skórnych, ale stosowanie serum co kilka dni na noc na pewno zmniejsza powstawanie nowych zmian.
Serum podkrada mi również partner, który ma większe problemy ze skórą i sam przyznał, że świetnie działa. Twarz staje się przemiła w dotyku, delikatnie wyciszają się problemy skórne.
Serum szybko się wchłania, ma ładny owocowy zapach. Jest bardzo wydajne - starczy kilka kropelek na całą twarz.

Może być

Ciężko mi stwierdzić działanie produktu, może miał minimalny wpływ na poprawę cery, ale szału nie ma. Ma ładny zapach, jak większość kosmetyków z tej firmy, lecz już drugi mnie zawodzi. Podobnie jak w innym serum tej firmy po nałożeniu lepi się, nie podrażnia ani nie uczula. Cena raczej standardowa, ale drugi raz wiem, że nie kupię. Wydajny.

Nie działa i wysusza

Niestety produkt nie dla mnie.. pomimo fajnego opakowania, wygodnej pipetki, ciekawego i przyjemnego zapachu tyle z mojej strony o pozytywach.
Produkt dość długo wchłaniał się na mojej skórze, dlatego stosowałam go jedynie na noc. Pozostawiał delikatny lepiący się filtr, nie nadawał się pod makijaż.
Nie zauważyłam poprawy stanu mojej skóry, wręcz przeciwnie.. moja skóra stała się podrażniona i przesuszona.

Serum od Miya

Serum jest bardzo wydajne, wystarczą 2/3 krople na całą twarz. Stosuje je rano wieczorem, po około dwóch tygodniach zauważyłam efekty stosowania tego cuda. Cera stała się bardziej odżywiona, niedoskonałości nie zniknęły w stu procentach ale pojawia się ich mniej i szybko znikają, walkę z przebarwieniami uważam za wygraną :)

bez rewelacji

Serum nie jest złe, ale nie ma też szału. Zużyłam dwa opakowania, żeby się do niego bardziej przekonać. Stosowałam go rano i skóra wyglądała nieco lepiej. Niedoskonałości były minimalnie mniej widoczne, a krem lepiej się wchłaniał. Pewnie wrócę do niego latem, bo dzięki niemu skóra mniej się wyświeca.

Rewelacja.

Idealny dla cery problematycznej. Mam problem z trądzikiem a te serum ładnie wyciszyło moja cerę. Rezultaty zaczęły być widoczne po około 3 tygodniach i przy codziennym stosowaniu efekt się utrzymuje. Zniknęły większe zmiany. W ogóle cera stała się ładniejsza, już jej się tak nie wstydzę. Ma dobry skład, szybko się wchłania, ładnie pachnie i fajne opakowanie z pipetką. Serum jest lekkie, za co wielki plus bo nie lubię olejowych... Nadaje się pod makijaż.

Dobre serum na początku świadomej pielęgnacji

Serum Miya z prebiotykami zakupiłam jesienią, kiedy zaczęłam zgłębiać swoją wiedzę na temat świadomej pielęgnacji z użyciem składników aktywnych. Do zakupu przekonały mnie pozytywne recenzje w Internecie oraz wykorzystane składniki takie jak kwas azelainowy i niacynamid. Działanie oceniam na bardzo dobre. Uważam, że jest to idealne serum na początek - nie ma wysokich stężeń substancji aktywnych, jest bardzo wydajne i większość obietnic producenta jest spełnionych.

kit

Zakupiłam zachwycona maseczką z kwasem miya i kremem różanym, niestety jest to kolejny bubel po masce węglowej. Od używania olejku strasznie mnie wysypało a skóra była ciągle podrażniona