Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum (Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki)

Zobacz oferty

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.83/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Starzenie się skóry oraz negatywne czynniki ekspozomu, takie jak zanieczyszczenie powietrza oraz promieniowanie UV, mogą nasilać powstawanie przebarwień, zmarszczek oraz nierównego kolorytu skóry. Poznaj innowacyjne rozwiązanie od VICHY inspirowane nieinwazyjnymi zabiegami medycyny estetycznej – LIFTACTIV SPECIALIST B3 SERUM redukujące przebarwienia i zmarszczki.

Skoncentrowana formuła bogata jest w silne składniki aktywne uznane w dermatologii, które działają na różnych poziomach naskórka, aby skutecznie zredukować przebarwienia:
• 5% NIACYNAMIDU [witamina B3], który działa w głębszych warstwach naskórka, aby widocznie zmniejszyć przebarwienia oraz ograniczyć powstawanie nowych.
• KWAS GLIKOLOWY + SKŁADNIKI PEELINGUJĄCE delikatnie złuszczają powierzchnię skóry, aby wydobyć jej blask i ujednolicić koloryt.
Serum B3 zostało wzbogacone także o WITAMINĘ Cg o działaniu antyoksydacyjnym i wyrównującym koloryt skóry oraz przeciwzmarszczkowy BIO-PEPTYD.

Efekt? Natychmiast po zastosowaniu serum skóra jest wygładzona i pełna blasku. Dzień po dniu przebarwienia i zmarszczki są zredukowane, a koloryt skóry wyrównany. SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE: po 2 miesiącach przebarwienia są zredukowane aż do -71%*!

Formuła serum jest hipoalergiczna. Została przetestowana na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną. Jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów i fototypów skóry.

*Ocena kliniczna, 44 kobiety po 2 miesiącach stosowania, średni rezultat dla intensywności przebarwień: -29%, średni rezultat dla 33% badanych kobiet: -71%.

hipoalergiczna, oil – free / nietłusta, bez parabenów, bez alkoholu, bezzapachowa
Cera
tłusta, mieszana, wrażliwa, młoda, dojrzała, sucha, z przebarwieniami / defektami, normalna
Struktura
lekkie
ujędrniające, rozświetlające, na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe, wybielające / rozjaśniające
w butelce
żel
<50ml
serum

Używa produktu od: próbka

Magia zamknięta w butelce

Jest to jedno z najlepszych serum które miałam okazję testować, które działa nie tylko na zmarszczki ale także na przebarwienia i niedoskonałości skóry. Preparat mega wyjadany, świetnie rozprowadza się na skórze. Nawilża i odżywia. Przebarwienia (nawet te długoletnie) stają się mniej widoczne a skóra napięta i pełna blasku. Bardzo wydajny produkt który starczy na bardzo długo.

pozostanie na dłużej

Vichy Liftactiv Specialist B3 Serum to produkt, który spełnia obietnice producenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przyniósł mojej skórze – redukcji przebarwień i wygładzenia zmarszczek. To serum z pewnością zagości na stałe w mojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Polecam każdemu, kto szuka skutecznego rozwiązania na przebarwienia i oznaki starzenia się skóry.

Super serum

Jestem posiadaczką cery mieszanej, posiadająca przebarwienia i pierwsze oznaki starzenia. Zależy mi bardzo na tym aby kosmetyki, które używam bardzo łatwo i szybko się wchłaniały. Serum ma bardzo lekką konsystencję, praktycznie wodnistą. Bardzo wydajne. Szybko się wchłania, nie roluje się na skórze. Posiada super aplikator do aplikacji tego serum. Jedną z najważniejszych cech tego serum jest jego zdolność do redukcji przebarwień skóry. Mam kilka drobnych przebarwień na twarzy, które powstały w wyniku narażenia na słońce i starzenia się skóry. Po regularnym stosowaniu serum zauważyłam, że te przebarwienia stają się coraz mniej widoczne. Moja skóra wydaje się bardziej jednolita i rozjaśniona. Jedną z najważniejszych cech tego serum jest jego zdolność do redukcji przebarwień skóry. Mam kilka drobnych przebarwień na twarzy, które powstały w wyniku narażenia na słońce i starzenia się skóry. Po regularnym stosowaniu serum zauważyłam, że te przebarwienia stają się coraz mniej widoczne. Moja skóra wydaje się bardziej jednolita i rozjaśniona. Jedną z najważniejszych cech tego serum jest jego zdolność do redukcji przebarwień skóry. Mam kilka drobnych przebarwień na twarzy, które powstały w wyniku narażenia na słońce i starzenia się skóry. Po regularnym stosowaniu serum zauważyłam, że te przebarwienia stają się coraz mniej widoczne. Moja skóra wydaje się bardziej jednolita i rozjaśniona. Dodatkowo, serum to również pomaga w redukcji zmarszczek i oznak starzenia. Po kilku tygodniach stosowania, moja skóra wygląda bardziej gładsza i młodsza. Jestem również zadowolona z składu tego serum. Zawiera on witaminę B3, która jest znana z właściwości rozjaśniających skórę.
Podsumowując, serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z linii Vichy Liftactiv B3 jest produktem, który naprawdę działa. Redukuje przebarwienia, wygładza zmarszczki i nadaje skórze promienny wygląd. Polecam to serum wszystkim, którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry i zredukować oznaki starzenia. Zamówię kolejne opakowanie.

Genialne dopełnienie pielęgnacji

Serum jest genialnym dopełnieniem pielęgnacji wraz z kremem z tej samej serii na noc.

Zamknięte jest w buteleczce z dziubko pipetą - mi ta forma bardzo przypadła do gustu, jest wygodna i nic się nie rozlewa. Wylewam sobie odrobinę na dłoń i aplikuję na twarz. Produkt jest rzadki, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Zapach według mnie szybko się ulatnia, co jest na plus w przypadku stosowania na noc.

Przebarwienia są widocznie zredukowane, skóra nabrała więcej zdrowego blasku. Jest delikatne uczucie peelingu, skóra jest zauważalnie gładsza. Mam też wrażenie, że mam mniejszy problem z sebum (co jest moim dużym problemem).

Produkt jest bardzo wydajny.

Zazwyczaj używam na noc, ale zdarza się również w ciągu dnia, gdy nigdzie nie wychodzę i jestem bez makijażu.

• Opakowanie: 5

Jestem pod wrażeniem jak znikły moje przebarwienia :o

Bardzo pomocny produkt przy pielęgnacji twarzy. Moje cera zmaga się z trądzikiem przez co ma również dużo przebarwień. Serum jest lejącej konsystencji. Ma bardzo ładne opakowanie , jest oryginalne bo nigdy się z takim nie spotkałam. Nie wyczułam żadnego zapachu co jak dla mnie jest na plus. Serum cudownie wchłania się w twarz i czeka na zaaplikowanie na nie kolejnych produktów. Po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam różnice w swojej cerze . Coraz mniej zaczęło mi wyskakiwać niespodzianek na twarzy , jak i przebarwienia stopniowo schodzą.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Opakowanie: 5

Świetne i intensywne serum na przebarwienia - po prostu ideał

Jest to serum zamknięte w szklanej butelce o pojemności 30 ml. Jego formuła jest bardzo skoncentrowana:
• 5% niacynamidu.
• Kwas glikolowy wraz ze składnikami peelingującymi.
Samo serum B3 zostało wzbogacone także o Witaminę C o działaniu antyoksydacyjnym i wyrównującym koloryt skóry oraz przeciwzmarszczkowy Bio-Peptyd.
Brzmi jak pielęgnacyjny ideał ? I tak zdecydowanie jest !
Zdecydowanie serum już po 5 dniach daje świetne rezultaty wyrównania kolorytu skóry i wygładzenia. Ten produkt jest warty każdej złotówki! Serum zdecydowanie dba, aby problem z przebarwieniami nie wrócił, Skóra po jego użyciu jest pełna blasku, a tego potrzebuję każdego dnia !
Serum świetnie się wchłania, nadaje się pod makijaż i nie zapycha skóry.

• Opakowanie: 5

Lekkie serum idealne na upały

To serum jest bardzo ciekawym i wartym swojej ceny kosmetykiem. Ogólnie mam skórę suchą i setki przebarwień, piegów, plamek pigmentacyjnych i śladów po niedoskonałościach. Po pierwszym zastosowaniu bylam zaskoczona 2 rzeczami :
Bardzo ciekawy aplikator, wystarczy odwrócić buteleczkę i lekko nacisnąć, co całkowicie minimalizuje dostawanie się bakterii od produktu.
Super lekka konsystencja, bardzo delikatna i szybko się wchłania. To serum nie pozostawia żadnej warstwy na skórze. Spokojnie można nałożyć krem, czy makijaż, bez ryzyka że coś się że sobą nie zgodzi.
Po 2 tygodniach :
Na kościach policzkowych mam sporo przebarwień, dość ciemnych, bo taką mam pigmentację skóry. Po 2 tygodniach były realnie bledsze. Pod makijażem prawie niewidoczne.
Lwia zmarszczka i bruzdy poprzeczne na czole, płytsze, ale jeszcze wyczuwalne, drobniejsze zmarszczki prawie niewidoczne.
Po prawie 4 tygodniach stosowania :
Efekt wooow
W zestawie z kremem na noc z tej samej linii, na czole mam efekt prawie jak po botoksie, poprostu rewelacja. Przebarwienia są dużo jaśniejsze i bardziej wyglądają jak ledwo widoczne piegi, a nie jak dawniej orzechowe plamy.

Używa produktu od: próbka

Dużo mniej przebarwień!

Co mam mówić? Działa! Miałam problem z przebarwieniami po ciąży , i ciągle pojawiały się kolejne . Od kiedy stosuje serum Vichy to istniejące przebarwienia zaczęły blaknąć w nowych jest mniej! Mam nadzieję, że to efekt stosowania produktów z serii Vichy specialist B3! Ta witamina działa cuda, a to wszystko w pięknym opakowaniu, nadającym efekt luksusu ! Genialne!

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Opakowanie: szklane z pipetką gumową

Zapach: bez zapachowy

Konsystencja: wodniste

Mój typ cery: sucha, wrażliwa, zaczerwienienie na policzkach i nosie, uczulenie na aloes.

Serum dla mnie jest za mocne. Nie mogłam regularnie używać go bo dostałam dużego podrażnienia. Po nałożeniu serum przy policzkach gdzie mam skórę mocno wrażliwą było pieczenie i zaczerwienienie. Nie polecam cerom wrażliwym i suchym. Polecam wypróbować cerom tłustym.

• Opakowanie: 5

Rewelacyjne serum do walki z przebarwieniami

Serum z retinolem - płynna konsystencja o delikatnym zapachu zamknięta w szklanym słoiczku z pipetą.
Łatwe i higieniczne dozowanie produktu.
Dobrze się rozprowadza na twarzy i szyi, szybko wchłania, nie pozostawia tłustego filtru na skórze.
Do codziennego stosowania rano i wieczorem, ale szczególnie polecam w wieczornej pielęgnacji wraz z kremem na noc z tej samej serii.
Nadaje się także pod makijaż.
Produkt nie powoduje podrażnień nawet bardzo wrażliwej, naczynkowej skóry.
Silne składniki aktywne działają cuda w walce z przebarwieniami i zmarszczkami: niacynamid, kwas glikolowy, witamina Cg, bio-peptyd.
Bezpośrednio po użyciu skóra jest wygładzona, odżywiona, pełna blasku.
Po dłuższym, regularnym stosowaniu zauważalna redukcja przebarwień, wygładzenie i spłycenie zmarszczek, poprawa jędrności i napięcia skóry.

Świetne serum!

Moja skóra jest sucha na policzkach z tendencją do lekkiego przetłuszczania się w strefie T. Dodatkowo zmagam się z wieloma przebarwieniami potrądzikowymi.

Produkt ma przyjemny i łatwy w użyciu aplikator, dzięki czemu możemy dozować ilość produktu. Serum ma lekką, nietłustą konsystencję, dzięki czemu nie mamy poczucia lepkości na skórze. Dzięki swojej lekkiej formule również szybko się wchłania, a my możemy przejść do kolejnych etapów pielęgnacji. Dodatkowo lekki i przyjemny zapach, stanowi atut produktu.

Serum skutecznie sprawiło, że moje przebarwienia stały się mniej widoczne lub całkowicie zniknęły, skóra stała się bardziej gładka oraz został wyrównany koloryt skóry. Oczywiście po zastosowaniu produktu z retinolem nie zapominałam o używaniu kremu z filtrem w ciągu dnia. Serum spełniło moje oczekiwania i wiem, że będę do niego wracać.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 3

Całkiem fajne serum

Serum testowałam w ramach testów wizaż.pl około dwa tygodnie. Testowałam w duecie z kremem na noc i bardzo fajnie ten duet radzi sobie z drobnymi przebarwieniami, szczególnie tymi po niedoskonałościach.

Serum jest zamknięte w eleganckiej czerwonej buteleczce, z plastikową pipetą/lejkiem, który mi osobiście nie do końca pasuje. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłaby klasyczna pipeta ponieważ nie wiem, jak ta sprawdzi się gdy produktu będzie już mało w butelce.

Konsystencja jest bardzo wodnista co skutkuje szybkim wchłanianiem ale też można trochę rozlać jak przeleje się przez palce. Po wchłonięciu pozostaje przez chwilę taki lepiący film ale ja stosowałam na noc, więc mi to nie przeszkadzało. Krem nakładałam po ok 20-25 minutach, żeby serum dobrze wsiąkło.

Po 2 tygodniach używania mam rozjaśnione przebarwienia po niedoskonałościach, duże przebarwienia jeszcze nie rozjaśniły się ale daje szansę temu serum i zużyje do końca, możliwe, że tu trzeba więcej czasu.

Zapach delikatny, prawie niewyczuwalny, idealny dla osób, które nie lubią zapachów w kosmetykach.