Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum (Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki)

E-Glamour.pl

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.83/5

zobacz więcej ofertzwiń
Cena PLN 184.90

Starzenie się skóry oraz negatywne czynniki ekspozomu, takie jak zanieczyszczenie powietrza oraz promieniowanie UV, mogą nasilać powstawanie przebarwień, zmarszczek oraz nierównego kolorytu skóry. Poznaj innowacyjne rozwiązanie od VICHY inspirowane nieinwazyjnymi zabiegami medycyny estetycznej – LIFTACTIV SPECIALIST B3 SERUM redukujące przebarwienia i zmarszczki.

Skoncentrowana formuła bogata jest w silne składniki aktywne uznane w dermatologii, które działają na różnych poziomach naskórka, aby skutecznie zredukować przebarwienia:
• 5% NIACYNAMIDU [witamina B3], który działa w głębszych warstwach naskórka, aby widocznie zmniejszyć przebarwienia oraz ograniczyć powstawanie nowych.
• KWAS GLIKOLOWY + SKŁADNIKI PEELINGUJĄCE delikatnie złuszczają powierzchnię skóry, aby wydobyć jej blask i ujednolicić koloryt.
Serum B3 zostało wzbogacone także o WITAMINĘ Cg o działaniu antyoksydacyjnym i wyrównującym koloryt skóry oraz przeciwzmarszczkowy BIO-PEPTYD.

Efekt? Natychmiast po zastosowaniu serum skóra jest wygładzona i pełna blasku. Dzień po dniu przebarwienia i zmarszczki są zredukowane, a koloryt skóry wyrównany. SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE: po 2 miesiącach przebarwienia są zredukowane aż do -71%*!

Formuła serum jest hipoalergiczna. Została przetestowana na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną. Jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów i fototypów skóry.

*Ocena kliniczna, 44 kobiety po 2 miesiącach stosowania, średni rezultat dla intensywności przebarwień: -29%, średni rezultat dla 33% badanych kobiet: -71%.

młoda, dojrzała, sucha, z przebarwieniami / defektami, normalna, tłusta, mieszana, wrażliwa
serum
wybielające / rozjaśniające, ujędrniające, rozświetlające, na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe
oil – free / nietłusta, bez parabenów, bez alkoholu, bezzapachowa, hipoalergiczna
lekkie
żel

LIFTACTIV SPECIALIST B3 SERUM

LIFTACTIV SPECIALIST B3 SERUM to produkt, który po trzech tygodniach stosowania znacząco poprawił stan mojej cery. Serum zawierające witaminę B3 działa skutecznie na redukcję zmarszczek, ujednolicenie kolorytu skóry oraz poprawę elastyczności.

Już po krótkim czasie stosowania serum zauważyłam widoczną poprawę w strukturze mojej skóry. Zmarszczki stały się mniej widoczne, a skóra wydawała się bardziej napięta i jędrna. Dodatkowo, serum pomogło mi w redukcji przebarwień, które powstały po trądziku. Przebarwienia pozostały, ale są zdecydowanie mniej widoczne.

Konsystencja serum jest lekka i łatwo się wchłania, co sprawia, że produkt doskonale sprawdza się pod makijaż. Po zastosowaniu serum moja skóra jest nawilżona i wygląda zdrowo. Nie pojawiły się u mnie żadne podrażnienia czy alergie, co potwierdza, że produkt jest odpowiedni nawet dla osób o wrażliwej skórze.

Podsumowując, LIFTACTIV SPECIALIST B3 SERUM to produkt, który spełnił moje oczekiwania. Widoczna poprawa mojej cery po zaledwie trzech tygodniach stosowania sprawiła, że na pewno będę kontynuować kurację tym serum. Polecam wszystkim, którzy poszukują skutecznego sposobu na poprawę kondycji swojej skóry.

SUPER

Konsystencja i zapach:
Serum ma lekką, nietłustą konsystencję, która szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości. Jego delikatny zapach jest subtelny i nie drażni, co jest istotne zwłaszcza dla osób o wrażliwym węchu.
Efekty:
Po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważyłam znaczną poprawę w kondycji skóry. Przebarwienia stały się mniej widoczne, a cera nabrała bardziej jednolitego kolorytu. Drobne zmarszczki uległy spłyceniu, a skóra wyglądała na bardziej jędrną i promienną. Niacynamid zawarty w serum skutecznie redukuje stany zapalne i zapobiega powstawaniu nowych przebarwień.
Cena:
Cena serum może wydawać się nieco wyższa w porównaniu do innych produktów dostępnych na rynku, jednak biorąc pod uwagę skuteczność i jakość składników, jest to inwestycja warta rozważenia.

Podsumowanie:
Vichy Liftactiv Specialist B3 Serum to skuteczny kosmetyk, który realnie poprawia wygląd skóry. Jest to idealny produkt dla osób borykających się z problemem przebarwień i drobnych zmarszczek, poszukujących rozwiązania opartego na sprawdzonych składnikach. Regularne stosowanie przynosi widoczne efekty, a lekka formuła i przyjemny zapach sprawiają, że jest to kosmetyk przyjemny w codziennym użyciu. Polecam go wszystkim, którzy pragną uzyskać bardziej jednolitą i promienną cerę.

Godne polecenia

Serum godne polecenia przy systematycznym stosowaniu fajnie redukuje nie wielkie przebarwienia, posiada lekką konsystencję, nie roluje się. U mnie sprawdza się jako pielęgnacja wieczorna całość dopełniam kremem z tej samej serii

Bardzo dobry produkt

Serum jest lekkie. Ma wygodny aplikator, jest bardzo wydajne. Szybko się wchłania. Nie podrażnia skóry i nie wysusza jej, co dla mnie jest dużym plusem. Serum to bardzo dobrze działa na przebarwienia posłoneczne redukując je i zmniejszając ich widoczność. Dodatkowo po nim cera jest wygładzona. Zauważyłam, że skóra wygląda znacznie lepiej po prawie miesięcznym używaniu tego serum. Jest bardziej rozświetlona, wygląda zdrowiej.

Bezbarwna redukcja przebarwień

Serum Vichy Liftactiv Specialist B3 znacznie wpłynęło na poprawę kolorytu mojej skóry. Skutecznie redukuje przebarwienia i moim zdaniem zapobiega powstawaniu kolejnych, co jest dla mnie szczególnie ważne w okresie wiosenno-letnim. Serum stosowałam zarówno na dzień, jak i na noc. Jest zamknięte w wygodnej i bardzo stylowej czerwonej buteleczce. Jest bezbarwne i bezwonne, a także bardzo płynne. Dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania i nie pozostawia wyczuwalnej warstwy na skórze.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Godne polecenia serum! Jestem zaskoczona!

Moja skóra z wiekiem stała się bardziej w stronę suchej w różnych partiach, chodź nadal lubi się wyswiecac.
Serum naprawdę mnie pozytywnie zaskoczyło!
Mam już zmarszczki które widać, drobne przebarwienia i cera jest troszkę bardziej szara.
Serum okazało się świetnym produktem godnym polecenia!
Stosując systematycznie w połączeniu z kremem na noc moje przebarwienia są znacząco mniej widoczne. Do tego moja skóra zyskała naprawdę na wyglądzie. Czuję że jest bardziej nawilżona i elastyczna. Taka ładniejsza, świeższa.
Odnośnie zmarszczek przez zwiększona elastyczność i nawilżenie faktycznie zmarszczki są mniej widoczne, płytsze.
To jest świetny kosmetyk i warto sprawdzić na sobie bo naprawdę działa.
Zapach kosmetyku jak dla mnie bardzo w porządku nie męczył mnie.

Działa.. ale..

Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki od Vichy jest bardzo lekkie, nadaje pod makijaż, nie roluje się.
Ma płynną konsystencję, jest przezroczyste. Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy na skórze.
Borykam się od jakiegoś czasu z przebarwieniami na policzkach, po zużyciu całego opakowania zauważyłam że plamy się zmniejszyły, ale uważam że jak na serum w tej cenie działanie jest średnie. Pewnie musiałabym zużyć jeszcze jedno lub dwa opakowania żeby zniknęły całkowice.

Bardzo dobrze się rozprowadza na skórze, bardzo dobrze zachowuje się pod kremem i podkładem. Nie zauważyłam żeby pogarszało trwałość makijażu.

Szklana buleteczka, serum trzeba wytrząsnąć z opakowania, co przy końcówce kosmetyku jest uciążliwe.
Jest bezzapachowe.

Mam cerę suchą, skłonną do podrażnień i przebarwień. Nie wywołało u mnie reakcji alergicznych.

Magia zamknięta w butelce

Jest to jedno z najlepszych serum które miałam okazję testować, które działa nie tylko na zmarszczki ale także na przebarwienia i niedoskonałości skóry. Preparat mega wyjadany, świetnie rozprowadza się na skórze. Nawilża i odżywia. Przebarwienia (nawet te długoletnie) stają się mniej widoczne a skóra napięta i pełna blasku. Bardzo wydajny produkt który starczy na bardzo długo.

pozostanie na dłużej

Vichy Liftactiv Specialist B3 Serum to produkt, który spełnia obietnice producenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przyniósł mojej skórze – redukcji przebarwień i wygładzenia zmarszczek. To serum z pewnością zagości na stałe w mojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Polecam każdemu, kto szuka skutecznego rozwiązania na przebarwienia i oznaki starzenia się skóry.

Super serum

Jestem posiadaczką cery mieszanej, posiadająca przebarwienia i pierwsze oznaki starzenia. Zależy mi bardzo na tym aby kosmetyki, które używam bardzo łatwo i szybko się wchłaniały. Serum ma bardzo lekką konsystencję, praktycznie wodnistą. Bardzo wydajne. Szybko się wchłania, nie roluje się na skórze. Posiada super aplikator do aplikacji tego serum. Jedną z najważniejszych cech tego serum jest jego zdolność do redukcji przebarwień skóry. Mam kilka drobnych przebarwień na twarzy, które powstały w wyniku narażenia na słońce i starzenia się skóry. Po regularnym stosowaniu serum zauważyłam, że te przebarwienia stają się coraz mniej widoczne. Moja skóra wydaje się bardziej jednolita i rozjaśniona. Jedną z najważniejszych cech tego serum jest jego zdolność do redukcji przebarwień skóry. Mam kilka drobnych przebarwień na twarzy, które powstały w wyniku narażenia na słońce i starzenia się skóry. Po regularnym stosowaniu serum zauważyłam, że te przebarwienia stają się coraz mniej widoczne. Moja skóra wydaje się bardziej jednolita i rozjaśniona. Jedną z najważniejszych cech tego serum jest jego zdolność do redukcji przebarwień skóry. Mam kilka drobnych przebarwień na twarzy, które powstały w wyniku narażenia na słońce i starzenia się skóry. Po regularnym stosowaniu serum zauważyłam, że te przebarwienia stają się coraz mniej widoczne. Moja skóra wydaje się bardziej jednolita i rozjaśniona. Dodatkowo, serum to również pomaga w redukcji zmarszczek i oznak starzenia. Po kilku tygodniach stosowania, moja skóra wygląda bardziej gładsza i młodsza. Jestem również zadowolona z składu tego serum. Zawiera on witaminę B3, która jest znana z właściwości rozjaśniających skórę.
Podsumowując, serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z linii Vichy Liftactiv B3 jest produktem, który naprawdę działa. Redukuje przebarwienia, wygładza zmarszczki i nadaje skórze promienny wygląd. Polecam to serum wszystkim, którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry i zredukować oznaki starzenia. Zamówię kolejne opakowanie.

Genialne dopełnienie pielęgnacji

Serum jest genialnym dopełnieniem pielęgnacji wraz z kremem z tej samej serii na noc.

Zamknięte jest w buteleczce z dziubko pipetą - mi ta forma bardzo przypadła do gustu, jest wygodna i nic się nie rozlewa. Wylewam sobie odrobinę na dłoń i aplikuję na twarz. Produkt jest rzadki, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Zapach według mnie szybko się ulatnia, co jest na plus w przypadku stosowania na noc.

Przebarwienia są widocznie zredukowane, skóra nabrała więcej zdrowego blasku. Jest delikatne uczucie peelingu, skóra jest zauważalnie gładsza. Mam też wrażenie, że mam mniejszy problem z sebum (co jest moim dużym problemem).

Produkt jest bardzo wydajny.

Zazwyczaj używam na noc, ale zdarza się również w ciągu dnia, gdy nigdzie nie wychodzę i jestem bez makijażu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jestem pod wrażeniem jak znikły moje przebarwienia :o

Bardzo pomocny produkt przy pielęgnacji twarzy. Moje cera zmaga się z trądzikiem przez co ma również dużo przebarwień. Serum jest lejącej konsystencji. Ma bardzo ładne opakowanie , jest oryginalne bo nigdy się z takim nie spotkałam. Nie wyczułam żadnego zapachu co jak dla mnie jest na plus. Serum cudownie wchłania się w twarz i czeka na zaaplikowanie na nie kolejnych produktów. Po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam różnice w swojej cerze . Coraz mniej zaczęło mi wyskakiwać niespodzianek na twarzy , jak i przebarwienia stopniowo schodzą.