Grundig, Prostownica do włosów HS 5730

Grundig, Prostownica do włosów HS 5730

Piękna i funkcjonalna prostownica do włosów.
Moc 40W, ceramiczne płytki grzejne chroniące strukturę włosa. Płytki o szerokości 2,5cm. pozwalają na stylizację grzywki czy krótkiej fryzurki. Zaokrąglone krawędzie płytek umożliwiają osiągnięcie delikatnych fal, lub sprężystych loków. Obrotowy przewód, wyświetlacz LCD z możliwością płynnej regulacji temperatury, od 140C do 210C. Nagrzewanie w kilkadziesiąt sekund, funkcja automatycznego wyłączania po godzinie. W zestawie z pokrowcem termoochronnym z oddzielną kieszonką na przewód. Obudowa czarna na wysoki połysk.

Wykonanie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Świetna

Przyznam się szczerze, że przy wyborze kierowałam się wyglądem. Mam włosy proste jak druty, więc prostownicy używam tylko do wygładzenia.
Szybko się nagrzewa, jest poręczna i rewelacyjnie prostuje, nawet wcześniej kręcone włosy. Robi piękne loki i fale. Płytki się nie rysują, ładnie do siebie przylegają, nie szarpią włosów.
Jedyny minus to szybkie nagrzewanie obudowy, a to dość poważny mankament stąd odjęłam jedną gwiazdkę z jakości.
Nie wiem czy ją ponownie kupię, bo jak na razie jest niezniszczalna, polecam ją mimo tego jednego defektu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku.
Ilość zużytych opakowań: Wciąż jedna sztuka.