Laura Mercier, Translucent Loose Setting Powder (Transparentny puder utrwalający makijaż)

Transparentny puder utrwalający makijaż Laura Mercier jest niewidoczny na skórze, dopasowuje się do wszystkich tonacji skóry, łatwo i bez wysiłku rozprowadza się i łączy ze skórą. Pozostawia gładkie, delikatne wykończenie. Wyjątkowe właściwości rozpraszania światła pomagają uzyskać efekt miękkich konturów .Zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek. Idealny dla wszystkich rodzajów skóry. Testowany dermatologicznie i alergologicznie. Nie zatyka porów. Beztłuszczowy. Nie zawiera talku.

Moj absolutny ulubieniec!

A dlaczego, ponizej:
- Utrwala makijaż na cały dzień.
- Optycznie wygładza twarz.
- Minimalizuje widoczność porów.
- Minimalizuje widoczność drobnych linii i zmarszczek (również na skórze pod oczami).
- Nie prowadzi do "ciastkowania" się podkładu (probowalam go w połączeniu z różnymi podkładami: w płynie i w sztyfcie i o różnym stopniu krycia).
- Jest niesłychanie wydajny (ja w ciągu jednego roku nie byłam w stanie zużyć całego opakowania; po roku od otwarcia produkt w ogóle nie stracił swoich właściwości, nie zmienil zapachu i wg mnie może być stosowany dalej).
- Nadaje sie do "bakingu".
- Optycznie rozświetla skórę, ale jej nie "bieli".

Puder jakiego szukałam

Dopóki go nie miałam nie wiedziałam czego oczekuję od pudru. Idealnie utrwala podkłady - tańsze i droższe, sprawia, że korektor pozostaje nienaruszony cały dzień nie powodując przy tym "sahary", a zmarszczki mimiczne nie są podkreślone tylko wygładzone.
Efekt aksamitnej, zdrowej cery.
Wart każdej złotówki.

Jest baaaaardzo wydajny - używam regularnie od roku - zużycie 1/5.

NIE

Oj jak się zawiodłam kupując ten kosmetyk (Douglas na promocji wydałam bodajże 160 zł). Słyszałam o nim same dobre opinie niestety u mnie wyszła katastrofa. Muszę na wstępie podkreślić że mam suche policzki i tłustą strefę T która lubi coś na powierzchnie wyrzucić :( Używam pudru jak i bb kremu tylko na strefę T, pod oczami nic nie nakładam na co dzień. Po pierwszym nałożeniu byłam zadowolona - był ok. Czterech liter mi nie urwał ale nie mogłam się do niego przyczepić - zmatowił i wygładził. No może mam jeden zarzut - przy mocniejszym powąchaniu śmierdzi jak cholera ! Po godzinie od pierwszego użycia zaczął się mój osobisty dramat - skóra zaczęła pod nim się gotować ! Miałam wrażenie jakbym przykleiła sobie folie do twarzy. Musiałam szybko zmyć makijaż bo skóra jeszcze nigdy i tak szybko nie wyświeciła mi się. Pomyślałam może wina podkładu (wtedy akurat mojego ulubionego kremu bb z healthy mix). Użyłam jeszcze z 5 innymi podkładami i zawsze było to samo. Po 2 tygodniach przerwy wróciłam i niestety było to samo. Z bólem serca i portfela wylądował w koszu na śmieci. Z cerą mieszaną nie kupujcie szkoda kasy :( przypuszczam że puder za 10 zł sprawdziłby się lepiej od tego szmelcu. Być może do zdjęć tak. Do jakiegoś ultra ciężkiego podkładu typu Double Wear tak .Na co dzień absolutnie NIE

Wychwalam po niebiosa!

Nie wiem od czego zacząć, by opisać mój zachwyt tym produktem. Jest to puder znany od dawna, ale ja się na niego skusiłam dopiero w ubiegłym roku i... żałuję, że nie uczyniłam tego wcześniej!
Ilość produktu w opakowaniu jest naprawdę duża, jak na tego typu produkt.
Warto podkreślić, że daje cudowne satynowe wykończenie, przy tym nie obciąża skóry. Po kilku godzinach skóra nadal wygląda cudownie, nie świeci się, korektor pod oczami jest nie naruszony.

GORĄCO POLECAM, BO WARTO!! :)

Wiele znaków zapytania

Prodkukt, o którym słyszał chyba każdy. Na YT można zwariować od ilości recenzji i jego wykorzystania w niemal każdym filmiku, który jest związany z makijażem. Cena może wydawać się z pozoru zaporowa, a jego wszechobecność sprawia, że zastanawiamy się nad tym, czy faktycznie jest taki doskonały.

Choć lubię efekt glow, blask u rozświetlenie to pudru używam, żeby utrwalić makijaż, aby utrzymać go w ryzach. Miałam wiele pudrów, ale teraz wiem, jaki powinien być ten najlepszy.

Opakowanie: Ogromne! Zabieranie go ze sobą, czy na wielkie wyjścia raczej sie nie sprawdzi. Jest ono minimalistyczne. Skromne i eleganckie.

Wydajność: jak już pisalam. Cena z pozoru wydaje się być ,zaporowa, jednak przy uwzględnieniu wydajności i gramatury tego pudru to cena jest niewiele wyższa od tych z drogerii.

Konsystencja: taki powinien być puder doskonały, on jest przemyślany i dopracowany w każdym calu. Tam nie ma przypadku, jego kolor i poziom zmielenia mają sprawić, że puder nie bieli, nie zmienia właściwości podkładu, ani jego koloru, ani tym bardziej nie jest widoczny.

Działanie: ja się zakochałam i uzależniłam w efekcie jaki daje. Twarz jest przypudrowana, zmatowiona, ale ten mat jest jakoby satynowy, dla mnie to definicja zadbanej, zdrowiej, ale jednocześnie eleganckiej i schludnej skóry. Coś na pograniczu matu, który jest "biurowy", a mokrego rozświetlenia, które nie wszędzie i nie u każdego się sprawdzi. Skóra wygładzona, wyidealizowana, piękna. Makijaż utrwalony -nawet tani i przecięty róż trzyma się cały dzień. Nie zanotowałam żadnego negatywnego działania na skórę.

????

Cacuszko

Na puder skusiłam się po jego wielu pochlebnych opiniach na YT. Na szczęście tym razem kosmetyk przypadł mi do gustu. Puder jest jednym z najlepszych jakie miałam.
Jest bardzo drobno zmielony, idealny "puszek", ale pyli się bardzo delikatnie.
Ma wygodne opakowanie, można spokojnie wysypać sobie odrobinę pudru na wieczko i działać cuda na buzi.
Na delikatny, beżowy kolorek, który po nałożeniu na twarz jest niewidoczny.
Bardzo ładnie stapia się ze skórą, wygładza ją- buzia wygląda jak pupa niemowlaka. Pory skóry oraz wszelkie zmarszczki są wygładzone.
Dobrze utrwala podkład i nadaje mu nieskazitelny wygląd.
Daje matowe wykończenie, ale nie jest to tępy mat, tylko taki gładki mat, coś bardziej jak leciutka satyna. Dobrze trzyma mat- moja przetłuszczająca się skóra po 8 godzinach nadal jest matowa.
Zarówno róż, jak i rozświetlacz bardzo dobrze się do niego przyklejają i zostają na długo na skórze.
Jest bardzo wydajny- używam go już kilka miesięcy, a ubytek niewielki
Jedyne co mi się w nim średnio podoba to to jak wygląda twarz na zdjęciach- trochę biało- odejmuję mu za to pół gwiazdki, a że nie da się dać 4,5 dostanie 5 :)

ROBI DOBRĄ ROBOTĘ

Pamietam jak użyłam go poraz pierwszy, wcześniej stosowałam tylko drogeryjne pudry i byłam zachwycona jak doskonale wygładza twarz. Szczerze przedtem nie wierzyłam, żeby różnica była jakas powalająca.
Puder wygładza pory i wyglada nieskazitelnie. Jest pewniakiem. Mamy pewność ze makijaż bedzie dobrze utrwalony i bedzie dobrze wygladal.
Daje idealny efekt matu, który nie jest obciążający dla skory. Najlepiej sprawdza mi się aplikując go gąbeczka bądź bardziej precyzyjnym pędzlem.
Ma wyjątkowo dużą pojemność jak na sypki puder, jest bardzo drobno zmielony, przez co bardzo przyjemnie sie nakłada o blado żółtym odcieniu. Nie bieli twarzy oraz nie przyciemnia koloru podkładu. Po nałożeniu na twarz staje się niewidoczny, nie nadaje żadnego koloru skórze, tak jak często zdarza się przy drogeryjnych pudrach.
Dzięki niemu uzyskamy efekt wyjątkowo gładkiej, satynowej i ujednoliconej skory. Nie jest to tępy mat, ani przesadne pudrowe wykończenie. Skóra wyglada zdrowo i promiennie.
Zwęża pory, skóra wyglada mega gładko i jednolicie. Nie ma problemu z aplikacja na niego innych kolorowych produktów.
Jako posiadaczka wyjątkowo suchej cery to pod oczy lepiej sprawdzają mi się pudry rozświetlające, Laura jest dla mnie w tym miejscu minimalnie za sucha.
Jest to produkt, na który warto się wykosztować, w douglasie co jakiś czas jest na promocji, można go wtedy kupic za około 155 zł z 219.
29 gram produktu starczylo mi na półtorej roku, uważam to za dobrą inwestycje.
Produkt faktycznie robi wrażenie i daje widoczne efekty. Dla mnie jest idealny. Oceniam go najlepiej z wszystkich pudrów jakie miałam.

Uwielbiam

Jest świetny! Używałam wielu produktów ale ten całkiem zdobył moje uznanie. Jest idealny. Pięknie matuje. Idealnie kryje. Jest trwały i naprawdę dobrze wygląda na skórze. Polecam

Uwielbiam go

Długo zwlekałam żeby go kupić. Jest dość drogi ale opinie jakie o nim słyszałam nie pozwoliły mi przejść obojętnie. Powiem tak. Maluje się ładnych pare lat i dopiero teraz znalazłam swój ideał. Kolejna sprawa to wcale nie jest aż tak drogi puder patrząc na jego gramature aż 29 gram. Przy pudrze z mineral magic jaki do tej pory używałam musiałam go kupować co jakieś 2 miesiące płacąc 10 funtów. Tu zapłaciłam 28 i wiem, ze wystarczy na Długo czyli jakby nie patrzeć oszczędzam. Stosuje go Zarówno pod oczami jak i na resztę twarzy i spisuje się świetnie. Wygładza twarz, nie widać go na buzi, nie zmienia koloru podkładu tylko go utrwala. Pod oczami nie roluje się, nie tworzy ciastka a stosowałam go z kilkoma podkładami, wyglada naprawdę ładnie. Mało tego jest to pierwszy puder, którego nie muszę poprawiać w ciągu dnia. Jak dla mnie same plusy

Mój ideał!

Do tej pory używałam produktów drogeryjnych. Po przeczytanych recenzjach postanowiłam go wypróbować zwłaszcza, że w Douglas była promocja i kosztował ok. 150zł. Byłam sceptycznie nastawiona ze względu na cenę jednak pojemność tego pudru myślę, że jest warta ceny. To co ten puder robi z moją twarzą to niebo. Nigdy puder mojej twarzy nie nadawał tak naturalnego wykończenia. Najbardziej zadowolona jestem z jego wyglądu pod oczami. Korektor wygląda super naturalnie, nie jest wysuszony. Przy używaniu innych pudrów większość korektorów wyglądała sucho jednak nie ten. Nie zawiodłam się na nim jeszcze przy żadnym korektorze.

Jeszcze nie znalazłam lepszego

Dla mnie najlepszy puder, mam cerę mieszaną z mocno wyświecającą się strefą T i po przypudrowaniu podkładu tym pudrem wszystko trzyma się dłuuugie godziny. Ładnie matowi cerę ale przy tym wygląda "zdrowo". Nie zapycha chociaż mam cerę problematyczną. Nie bieli. Ładnie wygładza zmarszczki

Jestem z niego na prawdę zadowolona, trafiłam na niego przy którymś tutorialu makijażowym i postanowiłam przetestować. Nie zwiodłam się, po pierwsze ma dużą pojemność, starcza go na długo, po drugie (i najważniejsze) rewelacyjnie utrwala makijaż, pięknie matowi na długo, wystarczy odrobina produktu na pędzlu by zobaczyć fantastyczny efekt matowienia. Zdecydowanie wrócę do niego po wyczerpaniu opakowania.