Paese, Puder ryżowy (nowa wersja)

Paese, Puder ryżowy (nowa wersja)

Zobacz oferty

makeup.pl
Średnia ocena: 3.48/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Paese puder ryżowy jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, pozostawiając aksamitnę w dotyku skórę. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany głównie do cery mieszanej i tłustej. Paese Puder ryżowy absorbuje nadmiar sebum. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie na wybrane jej partie. Biały kolor pudru, po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

sypki
lekkie

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Świetny puder bez talku

Puder bomba, dosłownie.

Puder jest zamknięty w estetycznym opakowaniu, co może przykuć naszą uwagę. Bardzo ładnie matowi skórę (mam cerę tłustą i dopiero po kilku godzinach muszę się przypudrować), ładnie utrwala makijaż. Nie zawiera talku, więc ryzyko zapchania jest... minimalne, wręcz niemożliwe.

Kosztuje ~ 32 zł, lecz często jest na promocji ok. 20 zł (często w hebe jest promocja -80% na drugi produkt).

Nie podkreśla suchych skórek, bardzo ładnie wygląda pod okiem.

Puder jest wydajny, starcza mi na ok 2-3 miesiące. Polecam!

Cudo

Najlepszy puder jaki kiedykolwiek miałam. Długo utrzymuje matowienie i bardzo fajnie się nim pracuje. Co najważniejsze dla mnie - nie zawiera talku, dzięki czemu nie boje się o wysyp spowodowany tym pudrem

• Opakowanie: 4

Idealny.

Mój ulubiony puder!! Idealnie utrwala, nie zapycha. Jest lekki, nie bieli, nie wysusza. Jest to mój ulubiony produkt, używam tylko jego i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

MUST HAVE!

Jak dla mnie totalny must have w każdej kosmetyczce! Warty wypróbowania, chociaż ostrzegam jak raz kupicie to będziecie po niego wracać ???? zużyłam już 4 opakowania i wciąż go uwielbiam.
Często da się go kupić na promocji. Jest bezzapachowy i nie bieli twarzy. Optycznie wygładza skórę i przedłuża trwałość podkładu

Photoshop

Mam tłustą cerę skłonną do wyświecania się szczególnie w strefie T. Kupiłam ten puder na promocji i jestem bardzo zadowolona, skóra cały dzień wygląda pięknie jak po photoshopie, nie świeci się i nie ciastkuje, bardzo polecam.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Kupiony w: Drogeria Natura

• Opakowanie: 5

Idealny dla bardzo tłustej cery

Mam tłustą cere skłonna do zapychania oraz od lat zmagam się z trądzikiem. Testowałam mnóstwo pudrów do twarzy i żaden nie utrzymywal matu dłużej niż godzine bądź dwie. Lecz ten puder wytrzymuje wiele godzin. Po całym dniu leciutko się świece w strefie T lecz absolutnie nie jest to ilość sebum jaka jest przy innych pudrach. W dodatku jest drobno zmielony, pięknie wygładza skóre oraz nie bieli i nie wysusza okolicy pod oczami. Co ważne jest naturalny i nie zapycha cery. Bardzo wydajny, starcza mi na pare miesięcy gdzie zawsze puder sypki starczal mi na miesiąc. Kolejnym plusem jest opakowanie, które jest praktyczne oraz ładnie wygląda. Dziurki można zasłonić plastikiem więc nic się nie wysypuje. Warto polować na niego w promocji bo wtedy cena nie jest wysoka. Jestem po zużyciu paru opakowań z czystym sumieniem polecam go dla posiadaczek tłustych cer :)

Jaki on dobry!

Bardzo fajny puder do twarzy. Jest transparentny, nie bieli, nie uwydatnia niedoskonałości. Nie przesusza skóry. Dobrze współpracuje z różnymi podkładami oraz kremami CC. Nie uczula i nie podrażnia. Dobrze się rozprowadza na buzi. Ma dobry skład. Same zalety, wad nie widzę.

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Matuje genialnie

Uwielbiam produkty paese i ten puder też mnie nie zawiódł. Genialnie matuje a mam cerę mieszaną więc wyświecanie w ciągu dnia dla mnie to norma a ten puder daje sobie świetnie radę z poskromieniem tego. Bardzo drobno zmielony i praktycznie bez zapachowy, transparentny puder. Napewno u mnie na jednym opakowaniu się nie skończy.

• Opakowanie: 3

Dobrze matuje, długo się utrzymuje

Puder kupiłam po dobrych opiniach krążących w Internecie
Okazał się rzeczywiście bardzo dobry. Jest dość sypki, łatwo się nakłada (ja robię to gąbeczką), dobrze wtapia się w podkład. Matuje na długi czas, nie osypuje się ani nie spływa.

Niestety podkreśla suche miejsca na twarzy i może powodować efekt płaskiej maski, ja nakładam na niego mgłę pudrową żeby temu zapobiec.

Jedynie w opakowaniu zmniejszyłabym dziurki żeby mniej dozować pudru, dużo się marnuje podczas nakładania

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Uwielbiam !!

Nic tak nie matuje jak ten puder. Nie widzę żadnego minusa tego pudru.
Wygląda niepozornie, a robi robotę jeśli chodzi o matowe wykończenie makijażu.
Jest transparentny, nie odznacza się na twarzy. Nie można sobie nim zrobić krzywdy, bo wystarczy minimalna jego ilość aby zmatowić cerę. Nie tworzy białego filmu ani smug, nawet pod światło. Od razu wtapia się w skórę.
Co ważne, nawet przy dłuższym stosowaniu nie powoduje przesuszeń skóry czy pogorszenia jej stanu. Nie zapycha, nie powoduje powstawanie zaskórników

Kupiłam go na popularnym serwisie aukcyjnym za 19,90zł więc uważam, że to śmieszna cena biorąc pod uwagę jakość!

Jest bardzo wydajny.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 2

Nie wrócę do niego

Spróbowałam kolejnego pudru z Paese, ale jednak pozostanę przy Hi! Rice i przy bambusowym bio. Ten ryżowy jest przeciętny. Matuje, ale tak bardzo, że cera wygląda jak papier. I o dziwo, trzyma podkład mniej w ryzach niż te poprzednie. Lekko bieli. Nie wyświeca się w ciągu dnia. Jednak u mnie daje efekt przesuszonej skóry, przez co wygląda ona na poszarzałą. Zapach mega delikatny, praktycznie niewyczuwalny. Dość mocno się pyli. Jest wydajny i tani. Nie kupię ponownie.

• Trwałość: 4

ulubieniec

Chyba najlepszy drogeryjny puder jaki istnieje w dodatku w super cenie! bardzo ładnie matuje. tworzy efekt „poreless skin” i daje prześliczne wykończenie makijażu, nie zbiera się w zmarszczkach jest super lekki a przy tym długo utrzymuje matową skórę przy czym jej nie wysusza