Paese, Puder ryżowy (nowa wersja)

Paese, Puder ryżowy (nowa wersja)

notino.pl

Średnia ocena: 4.80/5

Hebe
Średnia ocena: 3.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Paese puder ryżowy jest niezwykle lekki, jedwabisty i łatwy w aplikacji, pozostawiając aksamitnę w dotyku skórę. Idealny jako ostatni etap makijażu. Polecany głównie do cery mieszanej i tłustej. Paese Puder ryżowy absorbuje nadmiar sebum. Może być stosowany na całej twarzy lub jedynie na wybrane jej partie. Biały kolor pudru, po nałożeniu na twarz staje się całkowicie transparentny.

sypki
mieszana, tłusta
matujące
Krycie
lekkie

Jaki on dobry!

Bardzo fajny puder do twarzy. Jest transparentny, nie bieli, nie uwydatnia niedoskonałości. Nie przesusza skóry. Dobrze współpracuje z różnymi podkładami oraz kremami CC. Nie uczula i nie podrażnia. Dobrze się rozprowadza na buzi. Ma dobry skład. Same zalety, wad nie widzę.

Matuje genialnie

Uwielbiam produkty paese i ten puder też mnie nie zawiódł. Genialnie matuje a mam cerę mieszaną więc wyświecanie w ciągu dnia dla mnie to norma a ten puder daje sobie świetnie radę z poskromieniem tego. Bardzo drobno zmielony i praktycznie bez zapachowy, transparentny puder. Napewno u mnie na jednym opakowaniu się nie skończy.

Dobrze matuje, długo się utrzymuje

Puder kupiłam po dobrych opiniach krążących w Internecie
Okazał się rzeczywiście bardzo dobry. Jest dość sypki, łatwo się nakłada (ja robię to gąbeczką), dobrze wtapia się w podkład. Matuje na długi czas, nie osypuje się ani nie spływa.

Niestety podkreśla suche miejsca na twarzy i może powodować efekt płaskiej maski, ja nakładam na niego mgłę pudrową żeby temu zapobiec.

Jedynie w opakowaniu zmniejszyłabym dziurki żeby mniej dozować pudru, dużo się marnuje podczas nakładania

Uwielbiam !!

Nic tak nie matuje jak ten puder. Nie widzę żadnego minusa tego pudru.
Wygląda niepozornie, a robi robotę jeśli chodzi o matowe wykończenie makijażu.
Jest transparentny, nie odznacza się na twarzy. Nie można sobie nim zrobić krzywdy, bo wystarczy minimalna jego ilość aby zmatowić cerę. Nie tworzy białego filmu ani smug, nawet pod światło. Od razu wtapia się w skórę.
Co ważne, nawet przy dłuższym stosowaniu nie powoduje przesuszeń skóry czy pogorszenia jej stanu. Nie zapycha, nie powoduje powstawanie zaskórników

Kupiłam go na popularnym serwisie aukcyjnym za 19,90zł więc uważam, że to śmieszna cena biorąc pod uwagę jakość!

Jest bardzo wydajny.

Nie wrócę do niego

Spróbowałam kolejnego pudru z Paese, ale jednak pozostanę przy Hi! Rice i przy bambusowym bio. Ten ryżowy jest przeciętny. Matuje, ale tak bardzo, że cera wygląda jak papier. I o dziwo, trzyma podkład mniej w ryzach niż te poprzednie. Lekko bieli. Nie wyświeca się w ciągu dnia. Jednak u mnie daje efekt przesuszonej skóry, przez co wygląda ona na poszarzałą. Zapach mega delikatny, praktycznie niewyczuwalny. Dość mocno się pyli. Jest wydajny i tani. Nie kupię ponownie.

ulubieniec

Chyba najlepszy drogeryjny puder jaki istnieje w dodatku w super cenie! bardzo ładnie matuje. tworzy efekt „poreless skin” i daje prześliczne wykończenie makijażu, nie zbiera się w zmarszczkach jest super lekki a przy tym długo utrzymuje matową skórę przy czym jej nie wysusza

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Produkt idealny

Uwieeeeeelbiam ten puder za to jak pięknie i zdrowo wygląda na buzi. Utrzymuje się bardzo długo, nie bieli, nie wysusza i pięknie wygładza. Mimo wielu podejść do innych pudrów-to do niego zawsze wracam!

Najlepszy puder!

Puder przepięknie wygląda na skórzę przez cały dzień. Używam już go bardzo długo i mimo tego, że testowałam również inne pudry zawsze wracałam do niego, jest świetny. Cena bardzo adekwatna do jakości. Jeżeli zależy komuś na idealnym zmatowieniu cery to jest najlepszy! Jest lepszy niż nie jeden droższy puder. Bardzo polecam, jest warty zainteresowania. Mój ulubieniec!

Puder Paese - jest bardzo dobrym pudrem do twarzy

Bardzo dobry puder do twarzy, jak narazie mój ulubiony :) Puder bardzo dobrze matowi skórę, jest transparentny i nie bieli, więc ładnie dopasowuje się do skóry. Myślę, że będzie idealny dla skóry mieszanej i tłustej, ale dla suchej już niestety nie, bo może za mocno zmatowić cerę. Puder ma ładny zapach. Poza tym ma większą pojemność niż inne pudry, więc na długo starczy. Wadą jest to, że puder ma opakowanie plastikowe.

Nieprzyjemny

Przede wszystkim zapach, jest bardzo ładny, ale jest tak mocny, że przeszkadza, bo naprawdę cały czas czuć go na skórze.
Niestety podkreśla suche skórki, cała twarz wygląda jakby wyssano z niej całą wodę. Mam wrażenie też że puder nie jest drobno zmielony, bo cały się osadza na twarzy (Zdecydowanie nie dla osób, które mają suchą skórę, bo wszystko podkreśla). Jak dotykam twarz to po prostu czuję ten puder, jak się osadził na twarzy.
Mi się nie sprawdził. Może się sprawdzi dla osób z naprawdę tłustą cerą?

Naprawdę nieźle dawał radę z moją tłustą cerą

Moja skóra naprawdę potrafi się ekspresowo po nałożeniu makijażu wyświecać i niestety tanie pudry słabych marek nie dają sobie z nią rady. Natomiast fakt, jak dobrze ten puder radził sobie z moim sebum, zauważyłam właściwie dopiero, gdy go skończyłam i zaczęłam używać innego. Moja cera błyszczała z kilometra! Natomiast Paese nie zapychając skóry, dawał względnie ładny mat na przynajmniej 3 godziny, potem to już zawsze mój nosek trzeba przypudrować, nie ma mocnych. Natomiast ten dawał ładne wykończenie, był niesamowicie wydajny i co rzadko się zdarza w pudrach, miał trwałe wieczko, nawet potem przesypałam do opakowania inny, którego wieczko nie przetrwało próby czasu.
Także są to dobrze wydane pieniądze!

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Wielkie odkrycie

Mam wrażenie, że jestem ostatnią osobą na świecie, która odkryła ten produkt. To idealny ostatni krok w wykończeniu makijażu.

Jego transparentna formuła idealnie stapia się że skórą, zapobiegając wyswiecaniu się. Jest niezwykle lekki i łatwy w aplikacji. Ma przyjemny zapach, który bardzo mi się podoba mimo, że nie lubię produktów zapachowych ma twarzy. Doskonale matowi cała twarz, nie bieli, nie pozostawia uczucia maski, nie wchodzi w zagłębienia. Nie wymaga poprawek w ciągu dnia.Trzyma makijaż na mir beton przy mojej mieszanej cerze