Seboradin, Niger, Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja)

Seboradin, Niger, Lotion z czarną rzodkwią (nowa wersja)

Intensywnie działający preparat, zapobiega przetłuszczaniu się włosów, reguluje pracę gruczołów łojowych. Zawiera bogate w witaminy, mikroelementy oraz związki siarki wyciągi z czarnej rzodkwi, tataraku, dziurawca, które wzmacniają, stymulują włosy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się włosów. Lotion hamuje rozwój flory bakteryjnej w mieszkach włosowych, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Stosowany systematycznie przed okres min. 2-3 tyg. sprawia że włosy są puszyste, wzmocnione, odżywione, nawilżone, lśniące i miękkie. Odzyskuję zdrowie i piękny wygląd. Preparat zawiera naturalne antyoksydanty zawarte w ekstraktach ziołowych.

Nie warto

Są takie specyfiki, dla których działania warto znosić pewne mankamenty. Na przykład kozieradka, choć ma nieprzyjemny, uciążliwy zapach maggi, działa świetnie, zatem przymykam oko na ten smrodek. W tym przypadku mamy prawdziwy odór rzepy. Bardzo mocny, alkoholowy. Byłabym w stanie przymknąć na to oko, gdyby lotion naprawdę działał tak, jak obiecuje producent. A obietnic mamy wiele.

"Intensywnie działający preparat, zapobiega przetłuszczaniu się włosów, reguluje pracę gruczołów łojowych." - niestety to jego największy minus. Nie ma żadnego wpływu na przetłuszczanie się włosów. Nie przedłuża ich świeżości.

"(...)działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Stosowany systematycznie przez okres min. 2-3 tyg. sprawia że włosy są puszyste, wzmocnione, odżywione, nawilżone, lśniące i miękkie." - powiedziałabym, że bardziej podrażnia niż robi cokolwiek innego.

Nie polecam.

DZIAŁAAA!!

Jeden z lepszych produktów do tłustych i wypadających włosów. Lotion naprawdę pobudza cebulki włosów do wzrostu, po kilku miesiącach na całej skórze głowy były wyczuwalne igiełki czyli nowe włoski tzw baby hair. Niestety zapach jest okropny i dość długo się utrzymuje, ale dla takich efektów warto się pomęczyć.

Do niczego

Jedyne co robi to wysusza skórę głowy i bardzo plącze włosy. W dodatku mimo że używałam go w lecie, to bardzo je elektryzował. Cena 29 zł (bo za tyle go kupiłam w rossmannie) to jakieś nieporozumienie. Na rynku jest wiele świetnych preparatow, dających dużo lepsze efekty w dużo mniejszych cenach

4 na zachęte

Stosuje dość długo wcierke ale nie zauważyłam spektakularnych efektów odnosząc się do wypadania. Natomiast jeśli chodzi o przetłuszczanie się to bardzo mi pomogła, zdecydowanie mniej się przetłuszczały. Stosuje co drugi dzień. Co do zapachu to uważam z jest nawet ładny, odswieza moją skórę głowy, nie pwodoujac swędzenia czy łupieżu. Atomizer też w porządku chociaż dla precyzyjniejszych osób potrzebna będzie strzykawka. Mi wystarcza atomizer.

Nie taki straszny ten zapach :) , gdy działa!

Produktu używam od kilku sezonów na zmianę z innymi ampułkami. Wracam do niego zazwyczaj w okresie jesienno zimowym,kiedy zauważam u siebie wzmożone przetłuszczanie się włosów,złuszczanie skóry (ŁZS) i wypadanie .
U mnie świetnie ogranicza przetłuszczanie...czasami po użyciu mam wrażenie,że pomimo początkowego zwilżenia włosów ,produkt ten działa u mnie trochę jak suchy szampon -włosy stają się odbite od nasady i uniesione, więc na pewno ich nie obciąża ,a to duży plus w przypadku lotionów. Dzięki zastosowaniu nie muszę też tak często myć włosów. Pomaga mi również w zwalczaniu objawów ŁZS głowy, dzięki składnikom o działaniu antybakteryjnym i przeciwwirusowym (olejek kolendrowy, olejek z drzewa herbacianego, tymol) - skóra głowy jest mniej podrażniona i wreszcie tak bardzo nie swędzi :) Zawiera w składzie alkohol,ale mimo to nie przesusza moich włosów...w obecnej sytuacji myślę,że to nawet in plus ,bo poza działaniem kosmetycznym działa dezynfekująco na włosy. Wreszcie skutkiem ubocznym stosowania,ale bardzo pozytywnym w tym przypadku :P jest u mnie dużo "baby hair" na zakolach. A sam zapach...mnie to on się nawet podoba,ale faktycznie jest wyrazisty.

Rewelacja

Okresowo borykam się z problemem wypadania włosów. Aktualnie zaczyna się przesilenie wiosenne i już powoli odczuwam jego skutki w postaci wypadających włosów. W takich momentach z pomocą przychodzi mi lotion Niger, który fantastycznie wzmacnia moje włosy. Wcieram go w skórę głowy po każdym umyciu. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie obciąża on moich włosów, zmniejsza się też ich przetłuszczanie. Polecam!

Uratowane włosy

Z początkiem tego roku zauważyłam, że na szczotce zostaje mi coraz więcej włosów. Będąc w aptece zobaczyłam plakat dotyczący badania skóry głowy i włosów. Więc postanowiłam, że skorzystam. Bardzo miła i profesjonalna Pani wskazała mi źródło mojego problemu i poleciła produkty marki Seboradin. Cała kuracja zawierała szampon Niger, balsam regenerujący, lotion Niger oraz ProCare Complex. Już po kilku myciach włosy mniej się przetłuszczały, a po miesiącu zdecydowanie mniej wypadały. Za kilka dni kończę kurację lotionem i suplementem, włosy na szczotce praktycznie nie zostają, a wręcz widzę mnóstwo baby hair.

Pomocnik, który nie zachwyca zapachem ????

Mam gęste włosy i czasem pojawiał się na nich tylko łupież. Aż pewnego razu fryzjerka zdziwiła się że wypadają. Wytłumaczyłam sobie ze to dlatego bo zaczęłam nosić czapki.
Przypadkiem trafiłam na ten lotion na wyprzedaży. Wzmacnia włosy, likwiduje łupież, zmniejsza przetłuszczanie... Eee takich cudów nie ma ????
Pierwsze wrażenie.... wygodne opakowanie, spray. Zapach niestety fajny nie jest. Trzeba używać nie przed spaniem bo druga połówka może narzekać.
Gdy zapach się ulotni spray robi swoje. Stosowałam go ponad miesiąc i mogę stwierdzić poprawę stanu skóry głowy i wzmocnienie włosów. Już nie wypadają i dodatkowo wydłużyłam czas od mycia do mycia. Myłam co drugi dzień a teraz co trzeci.
Efekt osiągnięty. Polecam. Komu zapach nie spodoba się niech się nie zniechęca bo ten lotion działa.

Nigdy nie widziałam tylu włosów... na mojej szczotce

Kupiona w Rossmannie na promocji.
Ma okropny, drażniący zapach.
Ale najgorsze jest to, co zrobiła moim włosom... Stosowałam ją jakieś 3 tygodnie. Włosów raczej przybywało na szczotce, niż ubywało, ale wciąż się łudziłam, że może będzie lepiej.
Nie jest to typowa odżywka. Nie pomaga w rozczesywaniu włosów, są one coraz bardziej suche, szorstkie. Jedyne co zauważyłam, że nie przetłuszczały się tak szybko, jak zwykle.
Moment zwrotny nastąpił, kiedy musiałam sobie wyrwać wielki kołtun włosów. Wtedy wyrzuciłam to świństwo do kosza i kupiłam prawdziwą odżywkę.

średni

Wczesną jesienią zaczęły mi strasznie wypadać włosy. Nie było to związane tylko ze zmianą pór roku, ale również ze zwiększonym stresem. Szukałam wtedy ratunku w produktach do włosów, i wszystkie miały zaprzestać wypadaniu włosów. Produkt stosowałam codziennie, i po jakimś czasie było trochę lepiej, ale nie mogę powiedzieć, że to tylko jego zasługa. Podoba mi się jego aplikacja. Zapach jest potworny, chociaż idzie się przyzwyczaić. Niestety włosy moim zdaniem nie reagowały na niego najlepiej - były sztywne i niemiłe w dotyku. Raczej nie kupię go ponownie, ale możliwe, że wspomógł w jakimś stopniu zatrzymanie wypadania włosów.

Mój nr 1

Stosuję go już od kilku dobrych lat. Wracam do niego gdy moje włosy zaczynają nadmiernie wypadać czyli okres wiosenny oraz jesienny. Naprawdę pomaga.
Sprawdza się również w podrażnieniach od innych kosmetyków gdy skóra zaczyna swędzić . Zapach nie jest jakiś super jednak wiadomo, ma pomagać, a nie ładnie pachnieć :D
Stosuję go na skalp i nieco podkręca tempo wzrostu włosa.
Nie nadaje się na całe włosy, gdyż je wysusza (alkohol w składzie).
Wprowadzili nową wersję jednak formuła została taka sama.

Miłe zaskoczenie. :)

Miałam problemy z nagłym pogorszeniem stanu skóry głowy (duże przetłuszczanie się). Na pewno ma na to wpływ stres i zimowe warunki, jednak postanowiłam działać. Moje włosy są wysokoporowate, farbowane z olaplexem co 3 miesiące.

Wcierka jest alkoholowa i ma naprawdę silny zapach. Wrażliwce powinni najpierw powąchać, bo jest naprawdę intensywny. Jestem w połowie opakowania, 4 tydzień używania. Przed rozpoczęciem używania użyłam Biovax peeling trychologiczny z serii botanic (polecam:)).
Jak używam?
Przed myciem w weekend, kiedy mam czas spryskuję porządną ilość przy skórze, pasmo po paśmie (+maska na wlosy od ucha w dół)+ czepek i termokap. Ok.20-30 min.
Myję włosy np. szampon Insight do wlosow farbowanych, maska na włosy np. Biovax Botanic. Po myciu, na mokre wlosy spryskuję jeszcze niewielką ilość w paru miejscach. Jeżeli w tygodniu jeszcze myję włosy to ograniczam się do spryskania po umyciu włosów (myję 2-3 w ciągu tygodnia).
Nie zostaje żaden film, zapach ulatnia się.

Podsumowując polecam, widać, że włosy czerpią z tego lotionu dobro, choć zapach straszny.