Miss Sporty, Oh! Blushed Again... (Prasowany róż do policzków)

Miss Sporty, Oh! Blushed Again... (Prasowany róż do policzków)

Dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych - Cinnamon, Rose, Flirtatious, Sienna oraz Nuts. Według producenta ożywia cerę i dodaje jej blasku, nadając policzkom delikatny efekt kolorystyczny.

Od czegoś trzeba było zacząć :D

Jak dobrze pamiętam, był to chyba mój pierwszy róż, zakupiony w jakiejś drogerii internetowej. Na pewno od razu wzięłam kilka kolorów i to był duży plus, było w czym wybierać. Do nauki malowania ok, na co dzień do niewymagającego makijażu nastolatki też fajnie, ale dla bardziej "doświadczonych" dziewczyn w makijażowych sprawach już raczej się nie sprawdzi.

Fajny!

Bardzo fajny produkt w ciekawych podwójnych odcieniach. Ja posiadam kolor 006 Flirtatious, który jest połączeniem matowego różu z ciemniejszym satynowym różem z domieszką brzoskwini. Kolor jest bardzo delikatny i nie można zrobić sobie nim krzywdy. Na policzki trzeba nałożyć kilka warstw, ale daje ładny efekt. Koloru 005 Cinnamon używam jako bronzera do ocieplenia twarzy. Wewnętrzny kolor jest ciemny i ciepły ze złotymi drobinkami, natomiast zewnętrzny jest satynowy. Bardzo ładnie wygląda na opalonej cerze.

uwielbiałam

Mój pierwszy róż, który zaczęłam używać.
+ kolor
+ wydajny
+ tani
-/+ słaba pigmentacja, ale to akurat plus bo nie da się z nim zrobić krzywdy
- chyba został wycofany bo nie widziałam go od roku :/

Polecam!

Jeśli lubicie subtelne podkreślenie kości policzkowych to serdecznie polecam!
-Róż jest bardzo wydajny
- Ma subtelny, przyjemny zapach
- Ładnie podkreśla kości policzkowe
- Wygląda bardzo naturalnie
- Poręczne / małe opakowanie
- Jakość idzie w parze z ceną ;)

Całkiem dobry

Posiadam 2 odcienie: rose i flirtatious. Moja cera jest zbliżona do oliwkowej, ale zimą blednieje. Dlatego w tym okresie jesienno-zimowym chętnie sięgam po ten drugi -flirtatious. Kupiłam w rossmannie za nieco ponad 3 zł.

PLUSY:
-szeroka gama kolorystyczna
-cena
-ładnie rozświetla

MINUSY:
-trwałość
-drobinki typu brokat

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania dwóch

Dla mnie bomba!

Na poczatku recenzji zaznacze, ze jestem poczatkujaca w temacie róży do policzkow, takze moge byc nieobiektywna. Zazwyczaj uzywałam różu tylko na okazje, raczej mialam wrazenie, ze to nie daje naturalnego efektu. No chyba, ze tylko na szybko pomalowalam lekko rzesy to lubilam zaróżowić policzki, ale do "pelnego" makijazu raczej nie uzywalam.

Dopoki nie poznalam TEGO.

Kupilam go zupelnie bezmyslnie przy okazji cenowej, za jakieś 6 zł.

Róż ma piekny kolor, bardzo naturalny (posiadam odcien 001). Wlasnie on mi podkresla policzki, PODKRESLA, nie maluje. Lekko opalizuje, pieknie, naturalnie, nie sztucznie.

Nie uczula.

Jestem zdecydowanie na tak.

+cena
+naturalny kolor
+lekkie drobinki
+nie uczula

- po kilkukrotnym uzyciu zaczyna sie obsypywac, najlepiej nakladac go nad umywalka, zeby nie strzepac pylku na ubranie

W porządku

Mam kolor 02 Rose
Zawsze staram się w makijażu wyglądać naturalnie, kiedy więc kupiłam ten róż kilka lat temu na fali zainteresowania firmą Miss Sporty (którą dziś uważam za średnią jakościowo, ale jako nastolatka z małym budżetem byłam zachwycona) i okazało się, że po nałożeniu wcale nie wyglądam ładnie, bo różowe barwy wojenne mi po prostu nie pasują, rzuciłam go w kąt. Dopiero ostatnio powrócił do łask, inaczej nakładany na dojrzalszej niż te kilka lat temu twarzy wygląda uroczo :) Robię tak, żeby nie było widać, że mam go na policzkach, współtworzy ogólny obraz sam będąc niemal niezauważalnym elementem. I w tym się ten puder sprawdza znakomicie! Nie wiem czy to kwestia doboru koloru, czy konsystencji, czy czego, w każdym razie efekt idealnie odpowiada zamysłowi.
Kolor jest delikatny, przy nakładaniu dużym i miękkim pędzlem potrzeba go naprawdę dużo, żeby przesadzić. Ma trochę błyszczących drobinek, ale na twarzy są niedostrzegalne.
Jest dość wydajny, ale za to bardzo pyli.
Trudno mi ocenić jego trwałość - przez to, że staram się, żeby nie było go wyraźnie widać, trudno też dostrzec moment, w którym znika kompletnie. Wydaje się jednak, że rekordów to nie bije - ani w tę, ani we wtę - nie trzyma się za długo, ale też nie znika po sekundzie.

Także:

+ ładny, neutralny kolor
+ wydajny
+ daje naturalny wygląd

+/- opakowanie, któremu nie ufam - mam wrażenie, że może się otworzyć albo połamać

- trwałość - bez rewelacji, więc raczej na minus
- pyli się

Najlepszym podsumowaniem recenzji będzie stwierdzenie, że spełnia oczekiwania :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

godny polecenia!

+ kolory (03 sienna)
+ cena
+ dostępność
+ trwałość
+ wydajność

- pudełko trochę niepraktyczne (łatwo się otwiera, ciężko nosić w torebce)

Wart swojej ceny, bardzo ładnie wygląda na buzi (naturalnie), jeżeli chodzi o róże jeden z moich KWC

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (jedno mi spadło niestety :()

spełnia oczekiwania

Używam koloru 002 Rose. Łatwo można uzyskać nim przyjemny, naturalny efekt, który utrzymuje się przez większość dnia.

Plusy
- gama kolorów
- trwałość
- cena

Minusy
- nie ma w opakowaniu pędzla, a noszenie go ze zwykłym dużym pędzlem w torebce jest nieporęczne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

polecam :-)

Poszukiwałam różu o delikatnym odcieniu - zimą moja cera jest dość blada. Wybrałam odcień 006, na mojej skorze wygląda naturalnie. Fajny, delikatny odcień. Wolno się zużywa. Nie wywołuje podrażnień. Polecam :-)

całkiem niezły

Używałam tego różu jakiś czas temu i jak na razie był to jedyny róż, który udało mi się wykorzystać niemal do końca.
Róż ten wg mnie jest bardzo napigmentowany. Z jego użyciem łatwo o cyrkowy makijaż :) używany jednak delikatnie daje ładny, naturalny efekt.
W opakowaniu nie ma pędzelka, ale myślę, ze i tak mało kto używa tych dodanych do opakowania.
Róż jest wydajny, ale bardzo pyli przy używaniu przez co wydaje mi się, że więcej kosmetyku ląduje na ziemi niż na skórze.
Cena jednak jest bardzo niska, dlatego polecam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

ok

Mam najjaśniejszy odzień, nr 006.
Plusy:
-bardzo subtelny efekt, delikatny i naturalny
- brak "brokatowych" drobinek
- ładne kolory
-niska cena
- jest dość trwały na twarzy

minusy:
- mocno pyli, przez co jest niewydajny

Używam tego produktu od: kilka tygodni