Nivelazione, Expert, Aktywny krem S.O.S. do stóp bardzo suchych

Nivelazione, Expert, Aktywny krem S.O.S. do stóp bardzo suchych

Opracowana przez zespół podologów i dermatologów bogata, silnie skoncentrowana formuła zapewnia holistyczne działanie, opierające się na dwóch filarach:
- zapewnia kompleksową pielęgnację i ochronę skóry stóp
- przywraca stopom zdrowy i zadbany wygląd

Dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym ( m.in.parafina 10%, wosk pszczeli) krem silnie nawilża i działa regenerująco , przynosząc natychmiastową ulgę nawet najbardziej zniszczonym i przesuszonym stopom oraz stanowi doskonałą ochronę antybakteryjną w codziennej pielęgnacji skóry stóp.

zapachowa
krem
50 - 100ml
Skóra
popękana, sucha

Prawdziwe S.O.S

Kupiłam ten krem latem, żeby zadbać o stopy, pomiędzy jedną wizytą u kosmetyczki, a drugą. Nie miałam popękanych pięt, ale od chodzenia w klapkach stały się dość szorstkie i przestały być tak gładkie w dotyku, jak lubię. Potrzebowałam więc produktu, który szybko zrobi z nimi porządek. Padło na krem Nivelazione, bo skusiła mnie informacja, że to S.O.S. dla bardzo suchych pięt. Pomyślałam, że w związku z tym na moich przesuszonych piętach sprawdzi się doskonale i nie będę musiała czekać na efekty do końca lata.

Krem ma dość zbitą konsystencję, jest koloru białego. Pachnie skromniutko, gdzieś tam przebija się z daleka wiśniowy sad. W każdym razie zapach nie jest chemiczny. Gdy zaczynamy nim pracować i najpierw rozsmarowujemy go w dłoniach, traci swoją zbitą konsystencję i jest bardzo przyjemny w nakładaniu. Szybko wysycha na suchych piętach. Po kilku dniach, gdy już się „napiją” z jego bogatego źródła składników, nie wchłania się już tak błyskawicznie.

Produkt zawiera wosk pszczeli i parafinę, wiec dobrze pielęgnuje skórę. Co zauważyłam po kilku dniach regularnego używania. Moje pięty szybko wróciły do dobrej kondycji. Stały się nawilżone i zregenerowane. Ale też, jak wspominałam, nie miałam popękanych pięt.

Chętnie usłyszałabym opinię kogoś, komu ten produkt pomógł (lub nie pomógł), uporać się z tym poważniejszym problemem, jakim są mocno popękane pięty.

Krem S.O.S na stałe zagościł w mojej świadomości i zaczęłam go używać regularnie. Mogłam odtąd latem chodzić w klapkach bezkarnie…