Fusswohl, Hirschtalg Creme (Krem do stóp z łoju jelenia)

Fusswohl, Hirschtalg Creme (Krem do stóp z łoju jelenia)

Fusswohl krem z łoju jelenia dzięki olejkom migdałowym i alantoinie pielęgnuje i nawilża skórę. Wyciąg z białej herbaty zwalcza wolne rodniki. Skóra staje się delikatna i elastyczna. Krem może być stosowany także na dłonie.

Dobry!

Krem skusił mnie dobrą ceną. Ma bardzo dobrą konsystencję, dobrze nawilża ale niestety do idealnego nawilżenia trochę mi brakuje.

Krem jest tani, wydajny, ładnie pachnie. Dobrze nawilża stopy, ale nie aż tak jakbym chciała. Kupię go ponownie. Nie odczuwam żadnych złych skutków stosowania łoju jelenia. Moja skóra na stopach jest bardziej sprężysta, nawilżona, oraz zadbana, aniżeli nie stosując tego produktu. Ze względu na to że moje stopy wymagają naprawdę mocnej pielęgnacji i cotygodniowego złuszczania nie mogę ocenić tego kremu jako idealnego aczkolwiek jest On całkiem przyjemny.

mocne nawilżenie

Marka cieszy się dużym uznaniem ze względu na dobre składy więc ten krem nie był dla mnie zaskoczeniem. Co prawda odstraszać może trochę łój jelenia, jednak ani zapach ani konsystencja w żaden sposób nie podkreślają jego obecności. Krem bardzo dobrze się rozprowadza, szybko wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Skóra pozostaje miękka, przyjemna w dotyku i dobrze zabezpieczona przed otarciami czy innymi intruzami.

Rewelacyjny

Nie wiem jak wy ale ja uważam że Rossmannowe kremy do stóp Fuss Wohl są porównywalnie dobrej jakości co Sholl a dużo tańsze. Aktualnie jestem na wykończeniu tego kremu Zawsze latem, kiedy stopy są odkryte moja skóra bardzo się przesusza i nie wyobrażam sobie ich wieczorem nie posmarować. Muszę mieć nawilżone bo nie mogę zasnąć. Ta wersja kremu jest bardzo dobra. Już kiedyś go miałam ale opakowanie miało inną szatę graficzną. Przynosi mi ukojenie i sprawia że skóra jest elastyczna. Serdecznie polecam!

Fusswohl, krem do stóp z łoju jelenia

Jak dla mnie przeciętny krem. Ładnie pachnie, jest wydajny ale nie sprawia że stopy są gładkie. Tylko trochę nawilża i nic więcej. Dla wzmocnienia efektu dawałam grubszą warstwę i nakładałam skarpetki ale nic się nie zmieniło.

Łój jelenia nie taki dobry, jak myślałam

Kupiłam krem, bo był tani i przyciągnął moją uwagę. Dopiero w domu przeczytałam, że zawiera łój jelenia i trochę mnie to odstraszyło.

Krem jest tłusty, ale o dziwo nawet szybko się wchłania. Bardzo gęsty, myślałam, że będzie bardziej odżywczy. Zapach przyjemny, czuć migdały. Często stosuję do stóp na noc zwykły krem do rąk i daje chyba lepszy efekt, a do tego fajnie chłodzi. Tu nie ma takiego wrażenia. Krem natłuszcza, jakoś tam nawilża, ale raczej nie wygładza pięt, jest za słaby. Może wykorzystam go też na dłonie i tam lepiej zadziała.

Opakowanie to tubka z zakrętką do dołu. Krem wydajny.

Słaby

Obawiałam się smrodku ale krem pachnie ładnie nie jest śmierdzioszkiem. Kupiłam go bo jak na produkt drogeryjny skład ma świetny. Jednak to nie wystarczy bo krem jest wg mnie słaby. W ogóle nie zmiękcza ani nie nawilża skóry stóp. Robi to tylko chwilowo a później to uczucie szybko znika. Mam wrażenie, że jak się wchłonie to już przestaje działać.Konsystencję ma fajną gęsta ale szybko się wchłania. Szkoda bo fajnie się zapowiadał muszę znaleźć coś innego.

Naprawdę dobry

Szukając kremów do pielęgnacji stóp, natknęłam się na właśnie ten produkt. Trafiłam go po promocji, więc skorzystałam. Krem ma fajną lekką konsystencję, szybko się wchłania i działa super nawilżająco. Już po pierwszym użyciu odczułam jego działanie, skóra stała miękka i mocno nawilżona. Krem nie pozostawia tłustego uczucia, bo fajnie się wchłania. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielką ilość produktu, by zadziałał. Zapach również jest miły dla nosa, więc jak dla mnie same plusy.

Dobry ale bez szału

Używałam kiedyś kremu do stóp z łojem jelenia i była to super gęsta konsystencja, bardziej jak maść niż krem. Spodziewałam się czegoś podobnego, może nie aż tak gęstego ale jednak mocno odżywczego.
Produkt ma jednak konsystencję dość lekką. Powiedziałabym, że standardową jak na krem do stóp : ani super lekka, ani ciężka.
Jeśli ktoś nie ma większych problemów z suchością stóp, a kremy stosuje profilaktycznie, to z pewnością się sprawdzi. Bardzo ładnie pachnie, szybko się wchłania, dobrze nawilża. Cena jest bardzo przystępna.
Przy pękających piętach, lub bardzo suchych stopach, efekt jest widoczny, ale z pewnością można kupić lepsze produkty.

Co za krem!

Bardzo sceptycznie podeszłam do tego kremu, jak widzę nie tylko ja, ze względu na łój jelenia. Staram się o tym zapomnieć, kiedy go używam...
Poleciła mi go pracownica Rossmana mówiąc, że ona używa tylko tego kremu i dla niej nie ma lepszego.
Moje stopy nie potrzebują nie wiadomo jakich cudów, bo nie mam z nimi większych problemów, jedyny z jakim się stykam to bardzo sucha skóra pięt, albo niewiadomego pochodzenia odciski.
Po pierwsze, krem pięknie pachnie, jestem oczarowana jego zapachem. Jest bardzo wydajny, wystarczą jego niewielkie ilości, a konsystencja i opakowanie w formie tuby pozwalają go idealnie dozować. Wchłania się dość długo, ale że używam go wyłącznie na wieczór zupelnie mi to nie przeszkadza.
Efekty przerosły moje wyobrażenia, po pierwszym użyciu czuć bylo różnicę w miekkości, a z każdym kolejnym razem ten efekt się potęgował. Ja go uwielbiam, nie wyobrażam sobie, żeby miało go u mnie zabraknąć.

Jeden z lepszych odżywczych kremów do stóp

Ten tani kosmetyk marki Fusswohl dostępnej w Rossmannie to moim zdaniem bez wątpienia jeden z lepszych kremów o bogatszej porządnej konsystencji do intensywnej pielęgnacji przesuszonych stóp.
Z racji swojej nieco bardziej bogatej formuły ja używam go prawie wyłącznie w sezonie jesienno - zimowym. Na lato jest zdecydowanie zbyt tłusty - chyba że użyty jako maska regenerująca.

Nie jest to krem, który błyskawicznie się wchłania. Jeśli go używamy najlepiej poleżeć sobie trochę i pozwolić mu dokładnie się wchłonąć inaczej stopy będą się ślizgać. Nie jest to ten rodzaj produktu po którego użyciu możemy od razu zacząć biegać.
Niemniej jego działanie odżywcze i wygładzające jest przynajmniej na moich stopach zauważalne gołym okiem i namacalne.
Stopy są po nim miłe w dotyku i aksamitne - wszelkie przesuszenia znikają bez śladu.
Krem o dziwo ma też dość przyjemny zapach co w tego typu kosmetykach należy raczej do rzadkości - zawsze spodziewam się, że tego typu kosmetyk będzie trochę śmierdział. Tu na szczęście nie ma tego problemu.

Wolę jednak nie zastanawiać się głębiej nad tym w jaki sposób główny składnik tego kremu jest pozyskiwany i co winne są te biedne jelenie.
Nie wiem czy produkt był testowany na zwierzętach ale z całą pewnością jest z nich pozyskiwany.

ładnie pachnie uff

Po kremie z zawartością łoju jelenia spodziewałam się dziwnego zapachu i jeszcze dziwniejszej konsystencji. Na szczęście krem ten mnie zaskoczył, przyjemnie pachnie i ma delikatną kremową konsystencję. Krem szybko się wchłania i od razu daje widoczną poprawę. Moje stopy po zaledwie 2 dniach użytkowania nie wyglądają już na przesuszone i mam szorstkich w dotyku pięt. Krem spisał się rewelacyjnie a jego działanie pokrywa się z z zapewnieniami producenta.

Ulubieniec

Jak dla mnie to najlepszy produkt do pielęgnacji stóp. Bardzo nawilża, zmiękcza zrogowaciały naskórek. Bardzo pasuje mi również jego gęsta konsystencja i delikatny zapach. Jedynym minusem tego produktu jest słaba wydajność, ale najwidoczniej za tak niską cenę nie można mieć wszystkiego.