Indigo Nails Lab, Home Spa, Foot Lover Seventh Heaven (Krem do stóp)

Foot Lover to najlepsze rozwiązanie na lato i niezawodny sposób na piękne, zadbane stopy! Dzięki zawartym w kremie do stóp składnikom aktywnym (wosk pszczeli, mocznik, alantoina, len oraz ekstrakt z nostrzyka) gwarantuje natychmiastowe nawilżenie oraz wygładzenie skóry, jednocześnie zapobiegając jej pękaniu. Ponadto krem Foot Lover przyniesie ukojenie i pobudzi zmysły dzięki pięknemu zapachowi Seventh Heaven.
Właściwości:
- Intensywne nawilżenie
- Zapobiega pękaniu skóry
- Piękny zapach
- Zawiera 5 składników aktywnych.

zapachowa
w tubce
Struktura
lekkie
krem
50 - 100ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, cetearyl alcohol, paraffinum liquidum, urea, ceteareth-20, propylene glycol, cera alba, cetearyl ethylhanoate, petrolatum, caprylic/capric triglyceride, isopropyl myristate, rosmariunus officinalis leaf extract, orthosiphon stamineus leaf extract, linum usitatissinum seed extract, arcticum lappa root extract, melilotus officinalis herb extract, zingiber officinale extract, allantoin, cyclopentasilioxane, tocopheryl acetate, peg/ppg-18/18 dimethicone, chlorhexidine digluconate, imidazolidinyl urea, ethylparaben, methylparaben, propylparaben, parfum, butylphenyl methylpropional, limonene, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, citronellol, linalool

Jeszcze nigdy nie zużyłam tak szybko kremu do stóp

Podczas jednych z internetowych zakupów na Indigo wrzuciłam do koszyka krem do stóp w moim ulubionym zapachu Seventh Heaven. Był to strzał w dziesiątkę!

Krem ma odpowiednio gęstą konsystencję, ale jednocześnie bardzo szybko się wchłania. Idealny produkt dla wszystkich niecierpliwiących się użytkowniczek i użytkowników, którzy nie potrafią długo usiedzieć na miejscu i poczekać aż cały produkt zniknie. Nie pozostawia tłustego filmu, nie brudzi też skarpetek ani pościeli. Skóra po systematycznym stosowaniu staje się miększa i gładsza. Największym plusem jest jednak sam zapach! Indigo przemyciło go już w kilku produktach, które z pewnością w przyszłości przetestuje.

fajny

Nie podrażnia i nie uczula. Ponadto ma piękny zapach i jest dość wydajny., Krem pięknie pachnie, cenowo jest ok co do jakości produktu, wart swej ceny

Najlepszy krem do stóp

Nie jestem zwolenniczką kremów do stóp.
Nie lubię zostawiać ich na noc, jednocześnie jestem na tyle roztrzepana, że nie wyleżę z kremem przez długi czas na stopach.. Muszę go po prostu wcierać.

Uwielbiam jego zapach, bo jest w mojej ulubionej wersji Seventh Heaven. Polecam każdemu wypróbować. Mocno nawilża i pielęgnuje stopy.

To zdecydowanie mój faworyt wśród kremów do stóp. Jego cena to jedynie 25zł, więc myślę, że warto się na niego skusić.

fajny

Kem do stóp jest bardzo wydajny, Żadne inne kosmetyki nie mają tak cudownego zapachu, oczywiście dodatkowym atutem jest to, że zapach utrzymuje się na skórze naprawdę bardzo długo, praktycznie przez kilka godzin. Krem do stóp jest po prostu rewelacyjny. Produkt bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę, Cenowo jest w miarę nawet porównując co do jakości produktu

Piękno stóp

Foot Lover to super krem na wydobycie piękna stóp w nadchodzące lato!! Składniki zawarte w kremie, a mianowicie:
*wosk pszczeli
*mocznik
*alantoina
*len
*ekstrakt z nostrzyka
nawilżają i wygładzają skórę stóp i zapobiegają jej pękaniu. Co najfajniejsze krem przynosi również ukojenie więc możemy pożegnać się z pieczeniem czy bólem. Ja stosuje krem zazwyczaj w nocy zakładając przy tym bawełniane skarpety wtedy efekt jest jeszcze lepszy a moje stopy gładkie i w pełni gotowe na lato i sandałki. Konsystencja jest lekka kremowa i łatwo się rozprowadza dając przy tym przyjemny zapach. Opakowanie eleganckie w postaci tubki łatwej w użyciu. Produkt naprawdę godny polecenia.

Indigo Nails Lab, Home Spa, Foot Lover Seventh Heaven (Krem do stóp)

Bardzo lubię zapachy kosmetyków Indigo, mój nos je uwielbia. W składzie znajdziemy: wosk pszczeli, mocznik, alantoinę, len oraz ekstrakt z nostrzyka. Ma bardzo fajną gęstą konsystencję. Nakładam grubą warstwę na stopy, następnie zakładam skarpetki i idę tak spać. Dobrze zmiękcza suchą skórę, radzi sobie z moimi piętami a to jest najważniejsze. Jestem na tak, polecam. Zapach jest cudowny

Krem do stóp, który zachwyca...

...zapachem, działaniem i lekką konsystencją.
Krem bardzo dobrze nawilża, zmiękcza skórę i ją wygładza. Oczywiście należy go stosować regularnie, żeby efekty były optymalne, ale już po pierwszym użyciu skóra jest lekko zmiękczona.
Dużym plusem jest opakowanie, krem się dobrze aplikuje.

Najlepszy krem do stóp

Już sam zapach kusi nas by go użyć. Bardzo przyjemny. Kremik to prawdziwie rajskie spa dla stóp w domowym zaciszu. Wchlania się szybko nawilża skórę dogłębnie. Stopy po użyciu kremu pozostają mięciutkie i nawilżone przez dlugi czas. Produkt najlepszy z takich kremów na zadbane stopy.

Nie

Kupiłam, bo zamawiałam balsam do ciała o tym samym zapachu. Balsamem jestem zachwycona, bo traktuje go jako perfumy do ciała i chyba ten krem powinnam potraktować podobnie, jako perfumy do stóp XD Tyle, że w tym celu jest mi trochę zbędny. Nie nawilża jakoś super, nie zmiękcza i w sumie byłby tylko zapachem do stóp, bo tu bez innego solidnego kremu się nie obędzie, gdyby nie robił jednej rzeczy, której strasznie nie lubię, a przez którą używam tego kremu nie za często, bo mnie denerwuje - otóż pozostawia bardzo wazelinową warstwę :( Nie znoszę tego w kremach do stóp, dlatego więcej nie kupię.

Idealna terapia dla zmęczonych stóp

Kiedyś myślałam, że idealny regenerujący krem do stóp można kupić tylko za kosmiczną cenę w aptece, w dodatku o paskudnym zapachu lub odwrotnie kupić krem do stóp o pięknym zapachu, który nie spełnia swojego działania i jedyne co robi - to pachnie.
Ten krem to strzał w 10! Zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizaż postanowiłam przetestować produkt. Już po pierwszym użyciu stopy były idealnie miękkie, przyjemne w dotyku, zadbane i gładkie jak po wyjściu od kosmetyczki.
Krem pachnie rewelacyjnie, łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania i pozostawia stopy przez długi czas bardzo miękkie w dotyku.
Mimo, iż to moje pierwsze opakowanie będę do niego często wracać.

piękniś

Opakowanie jest bardzo estetyczne i stylowe. Zapach jest słodziutki, mi bardzo pasuje. Dodatkowo utrzymuje się on przez kilka godzin. Jest rewelacyjny, bardzo łagodny. Dużo chodzę w pracy i przez to mam suchą i twardą skórę. Krem ten doskonale ją nawilża i sprawia, że robi się miększa. Petarda świetny krem!

Rewelacyjna terapia dla stóp!

Pachnący, delikatny i świetnie nawilżający :) Bardzo fajny krem z dobrym składem w pięknym różowym opakowaniu. Ma zapach słodkiej landrynki więc dla mnie rewelacja :) Zastanawiałam się na początku czy wybrać akurat tę firmę ale to był strzał w 10!