Kemon, Liding, Energy Lotion (Energetyzująy lotion przeciw wypadaniu włosów)

Kemon, Liding, Energy Lotion (Energetyzująy lotion przeciw wypadaniu włosów)

Lotion Kemon Liding Energy VC to skuteczny preparat przeciw wypadaniu włosów. Formuła lotionu wzbogacona została ekstraktem z żeń-szenia o właściwościach tonizujących oraz kofeiną, która pomaga stymulować mikrokrążenie krwi w skórze głowy, wzmacniając włosy u nasady. Kosmetyk poprawia strukturę włosa i stymuluje porost.

Niezależnie od wieku, stres, styl życia, brak równowagi hormonalnej mają ogromny wpływ na stan włosów. Z czasem mogą mogą one stać się bardziej wrażliwe i podatne na wypadanie. Specjalnie dla dodania siły i witalności włosom powstała linia Liding Energy. Tworzą ja produkty, które rewitalizują skórę głowy i wzmacniają włosy. Unikalna technologia opiera swoją skuteczność na składnikach pochodzenia naturalnego, znanych ze swoich wzmacniających właściwości. Ekstrakt z żeń-szenia pobudza i tonizuje skórę głowy, kofeina natomiast stymuluje zdrowy wzrost włosów. Formuła produktów wzbogacona została również kompleksem Velian Complex, mieszanką organicznych ekstraktów roślinnych: dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego. Ekstrakty uzyskane z tych roślin posiadają właściwości ochronne, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwutleniające.