Hair Cure, Ultimate Nourishment Serum (Serum do włosów)

Hair Cure, Ultimate Nourishment Serum (Serum do włosów)

Ultimate Nourishment Serum to silnie skoncentrowane serum do skóry głowy, które działa przeciw wypadaniu włosów. Dzięki swojej przełomowej formule i innowacyjnemu procesowi tworzenia, pomaga kobietom i mężczyznom w odzyskaniu gęstszych włosów oraz równowagi skóry głowy.

Bardzo dobre serum

Z wypadaniem włosów miałam problem od zeszłego roku. Ciągle mi leciały, a ja nie wiedziałam czemu tak się dzieje. Teraz jest znacznie lepiej właśnie dzięki serum. Stosowałam je regularnie tak jak jest to zalecane dla najlepszych efektów co się opłaciło. Teraz są zdrowsze i mocniejsze, a na głowie mam pełno nowych baby hair! Dzięki serum moje włosy wracają do dawnej kondycji.

gęste włosy

nie spodziewałam się ale to serum rzeczywiście działa a moje włosy zrobiły się gęstsze. Jest ich więcej, w końcu mogę zrobić kucyka i nie jest on cienki. Serum regeneruje i pilegnuje skórę przez co włosy zaczynają lepiej rosnąc. Już po kilku tyg stosowania zauważ się róznicę. Zużyłam kilka opakowań serum i polecam każdej i każdemu kto ma problem z wypadającymi włosami.

Jest moc

W końcu nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto i kupiłam dobrze działający na moje włosy kosmetyk. Serum jest wydajne i łatwo się je nakłada. Ma dobry skład, który pomaga w walce z wypadającymi włosami. Pielęgnuje także skórę głowy. Nie tylko ja zauważałm że moje włosy są w lepszej kondycji moje koleżanki z pracy też pytały co robię z włosami bo widać że jest ich więcej

100X TAK

Serum pomogło mi w walce z wypadającymi włosami. Przez stres w pracy i wiele innych czynników moje włosy leciały z głowy jeden za drugim. Dzięki serum zahamowałam ten proces. Łatwo się je nakłada, jednak trzeba pamiętać o regularności bo to dzięki niej zauważymy dobre efekty. Skład jest ok, cena wysoka ale myślę że warta rezultatów jakie można otrzymac

dla włosomaniaczki

Odkąd uprawiam świadomy włosing uważnie biorę pod lupę składniki produktów do pielęgnacji włosów. Spodobał mi się organiczny skład serum Ultimate Nourishment, a efekty działania utwierdziły mnie w przekonaniu, że jest to produkt warty swojej ceny. Takiego wysypu baby hair oczekiwałam!

Bardzo dobre serum

Od znajomej słyszałam dużo dobrego na temat tego serum, więc sama musiałam kupić i przetestować. Nie żałuje wydanych pieniędzy, bo produkt po prostu jest boski. Stosuję go każdego dnia, a pierwsze efekty były dość szybko widoczne. Włosy się wzmocniły, przestały wypadać a nowe zaczęły wyrastać jak szalone. Takich rezultatów, tak szybko się nie spodziewałam.

Odzyskałam pewność siebie

Łysienie u panów jeszcze da się przeżyć ale kobiety mają ciężej pogodzić się z tym, że ich włosy wypadają. Mnie włosy wypadały, bo miałam duzo stresu, źle się odżywiałam itd. Teraz już zmieniłam swoje nawyki, zwracam uwagę na wiele rzeczy. Suplementuje witaminę D i każdego dnia używam serum. Dzięki kosmetykowi zauważyłam poprawę, włosy robią się gęstsze, pojawią się nowe. Serum zamknięte jest w wygodnym opakowaniu, które prosto się stosuje. Zapach ma taki neutralny jak dla mnie. Stosuję kilka miesięcy i nadal będę. Wiem, że cena jest wysoka, ale wolę zapłacić więcej i mieć włosy niż ich nie mieć.

Wow wow wow

Zachęcona opinią wizażanek oraz własnej siostry zamówiłam sobie serum, gdy przez stres w pracy zrobiło mi się o połowę mniej włosów. Chciałam za wszelką cenę uniknąć peruki, zawsze włosy były dla mnie powodem do dumy. Cierpliwie stosowałam serum zgodnie z zaleceniami producenta, zużyłam już dwa opakowania i moje ukochane włosy odrosły, może nawet jest ich nieco więcej...

Doskonały produkt

Nie znalazłam nic lepszego na porost włosów jeśli mam być całkowicie szczera. Czekałam z zakupem do wypłaty, bo trochę kosztuje, ale ten wysyp nowych włosów w miejscach, które zaczęły być łyse jest moim zdaniem warty każdej jednej wydanej złotówki.

Absolutny hit!

Po przejściu koronawirusa moje włosy przy czesaniu zostawały w dużej ilości na szczotce. Zaniepokoiło mnie to bardzo, dlatego w Internecie szukałam czegoś co mi pomoże z wypadaniem włosów. Znalazłam to serum i zaczęłam go używać. Przy regularnym stosowaniu po kilku tygodniach zauważyłam efekty. Serum jest wydajne, prosto się je nakłada. Trochę kosztuje, ale dla zahamowania wypadania włosów jestem w stanie dużo zapłacić.

Bardzo dobre serum

Serum w składzie ma aż 16 aktywnych składników, dzięki którym działa przeciw wypadaniu. Jeszcze jakieś trzy miesiące temu włosów na szczotce zostawało mi mnóstwo, teraz jest ich o wiele mniej, bo wypadanie zostało zahamowane. A baby hair jest pełno na mojej głowie.

Silnie skoncentrowane serum

Serum ma łagodny zapach, nie uczula mnie, a kolejną zaletą jest to, że poradziło sobie z uporczywym i nawracającym łupieżem, z którym się borykałam od dłuższego czasu. Wygodne opakowanie starcza na długo, pełna kuracja odbudowała moje włosy, czyli spełniła swoje główne zadanie.