Isana, Jednorazowa maszynka do golenia dla kobiet z potrójnym ostrzem

Isana, Jednorazowa maszynka do golenia dla kobiet z potrójnym ostrzem

Pojemność 1 szt

Jednorazowa maszynka do golenia z potrójnym ostrzem dzięki czemu golenie jest jednocześnie delikatne i precyzyjne.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jest super

Szukałam jakiejś taniej jednorazówki z trzema ostrzami. W mojej ulubionej drogerii nie było żadnej, którą skusiłabym się kupić, więc wybrałam się do Rossmanna. Tam mój wzrok przykuła maszynka Isany przede wszystkim ze względu na nietypowy jak na golarki kolor oraz atrakcyjną cenę. Myślę sobie, że dam jej szansę.

W łazience maszynka fajnie się prezentuje na półce, naprawdę bardzo podoba mi się jej kolor, bo te wszystkie różowe jednorazówki mi zbrzydły. Po odpakowaniu widać, że do maszynki nie dołączono takiej ochronnej nakładki. Wywołało to we mnie obawę, że golarka szybko mi zardzewieje i użyję jej naprawdę tylko raz. Mam ją już jakiś czas i jak na razie nic takiego się z nią nie stało, w dalszym ciągu jest ostra.

Maszynka nie kaleczy skóry, jest na tyle ostra i precyzyjna, że dobrze i dokładnie można nią wydepilować nogi, pachy, a nawet okolice bikini, ponieważ dociera w trudno dostępne miejsca. Dużą zaletą jest to, że ostrza się nie zapychają, dla mnie ta cecha jest najbardziej istotna. Ponadto maszynka ma aloesowy pasek, który nieco łagodzi ewentualne podrażnienia, ale u mnie one nie wystąpiły. Rączka jest poręczna i nie wypada z dłoni podczas depilacji.

Według mnie produkt Isany w niczym nie ustępuje maszynkom Gillette, czy Wilkinson. Myślę, że mogę ją polecić nawet wymagającym kobietom.

Jak na jednorazówkę daje radę

Jak na golarkę w tej cenie jest ok, ostrza są ostre, ich trwałość ciężko określić bo to zależy od futerka jakiego się pozbywamy, mi wystarcza , nie ma co wymagać cudów bo jest to golarka a nie robot kuchenny, ma golić i goli, a to najwazniejsze