Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Odżywki do paznokci

Indigo Nails Lab Home SPA, Keratin Shea Elixir Eliksir z keratyną (różne rodzaje)

4,5 na 52 opinie
flame1 hit!
100% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 100% osób
  • silkaa
    silkaa
    4 / 5
    13 września 2022 o 11:12
    bardzo przyjemny olejek
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    To, co wyróżnia kosmetyki Indigo to przecudowne zapachy. Którykolwiek bym nie wzięła, zapach mi odpowiada i mogłabym mieć nawet takie perfumy :) Olejek ma małą, wygodną buteleczkę z pipetą, która dobrze odmierza ilość produktu i można dokładnie go rozprowadzić na skórki i nic się nie rozlewa. Jak to olejek - jest tłustawy, jednak nie jest to typ taki jak np. w oliwie czy oleju. Jest to taki trochę suchy olejek, który nie utrudnia funkcjonowania i można go użyć w każdym momencie dnia, ponieważ nie brudzi wszystkiego wkoło. Widzę, że skórki są troszkę lepsze po jego stosowaniu, nawilżone i paznokcie w lepszej kondycji. Czy jakoś mocno spektakularnie - chyba nie. Jednak warto go przetestować na sobie, tym bardziej, że cena jest niska.
    Zalety:
    • zapach! posiadam drama queen
    • cena
    • buteleczka z pipetą
    • mała pojemność
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 marca 2021 o 22:01
    cudowny zapach
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Produkt świetnie prezentuje się w eleganckiej szklanej buteleczce z wygodnym aplikatorem z pipetą. Zapach eliksiru jest wyjątkowo piękny i intensywny. Używanie go to czysta przyjemność. Skórki po użyciu produktu wyglądają o wiele zdrowiej, na odżywione. Kosmetyk dobrze się wchłania i nie jest zbyt tłusty. Dobrze się aplikuje przez pipetkę. Chętnie sięgnę po inne produkty od indigo w tej linii zapachowej.
    Zalety:
    • opakowanie
    • zapach
    • wygodny aplikator
    • przyjemna konsystencja
    • odżywia skórki
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.