Inglot, Freedom System, Eyeshadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Inglot, Freedom System, Eyeshadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Pojemność 3,9 ml

Cienie do powiek w systemie Freedom Inglot, układane w palety cieni na życzenie klienta, dostępne w postaci ogromnych kwadratów (kiedyś również kółek, paluszków), układane wedle życzenia. Dostępne palety 3, 4, 5, 8, 16, 30.

Cienie Inglot, Freedom System Eye Shadow można wyjmować, przekładać, komponować samodzielnie w domu. Cienie mają mocny pigment i kremową konsystencja, do dyspozycji jest też duży wybór kolorów.

Niedocenione

Bardzo dobrej jakości cienie, a przy tym można samemu skomponować paletę. Cienie są dużę i starczają naprawdę na długo, zwłaszcza że są dobrze napigmentowane i wydajne. Moim zdaniem niedocenione, wszyscy korzystają raczej z gotowych paletek znanych marek, podczas gdy Inglot oferuje takie hity. Bardzo fajny wybór kolorów. Super mi się z nimi pracuje i są bardzo trwałe.

Cienie bardzo mi odpowiadają. Mają rewelacyjną pigmentację. Fajnie się rozprowadzają, nie rozsypują się przy nakładaniu. Długo się utrzymują. Nie uczulają. Łatwo je zmyć. To co mi się w nich nie podoba to cena, ale cóż za jakość się płaci...

Mój nr.1 wśród cieni pojedynczych

Z produktami Inglot znam się od wielu lat. Towarzyszyły mi przy moich makijażowych początkach. Cienie pojedyncze z inglota zna każdy interesujący się makijażem. Szczerze? Nie bez powodu są tak znane.
Inglot oferuje nam cienie pojedyncze o różnych wykończeniach ( matowe, błyszczące, perłowe.. )
Przede wszystkim charakteryzują się świetną jakością. Bardzo łatwo i przyjemnie się z nimi pracuje. Nie sypią się, bardzo ładnie się blendują. Utrzymują się na powiece przez cały dzień.
Cienie o wykończeniu błyszczącym są świetne.
Fajne również jest to że samemu można stworzyć swoją idealną, perfekcyjną paletkę cieni. Każdy z nich będzie używany. W paletach gotowych niestety często są kolory, których wcale się nie używa. Ich gramatura jest spora. Dobry stosunek jakości do ceny

Uwielbiam

Miłość jaką darzę pojedyncze cienie z Inglota jest wielka. Najlepsze w nich jest to, ze same możemy komponować paletki wybierając cienie, które zużyjemy co samego dna, a następnie możemy je ponownie dokupić, przekładać, bawić się nimi. Nie jest to tania zabawa, ale warto zaznaczyć, że jeden wkład jest potężny i naprawdę cień jest bardzo wydajny przez co starcza na długo. Wykończenia są przeróżne, matowe cienie z Inglota to klasyka w makijażu. Sama mam 26 cieni z Inglota i uwielbiam się nimi malować. Jakość, trwałość, kolory, nie ma się tutaj do czego przyczepić. Cienie przepięknie wyglądają w magnetycznej kasetce, która jest poręczna i chroni je przed wypadnięciem. Dają piękny kolor, cudnie się blendują i zostają na powiece w niezmienionej formie aż do zmywania makijażu. Ja jestem od wielu lat na TAK :)

Bardzo lubię :)

Cienie marki Inglot są przede wszystkim świetne jakościowo. Mają dobrą pigmentację i konsystencję co sprawia, że przyjemnie się z nimi pracuje, dobrze się rozcierają i łączą. Plusem jest też wydajność i duży wybór kolorów- można skomponować idealną paletkę dla siebie.

UWIELBIAM!

Zalety:
- duży wybór kolorów w różnych wykończeniach
- świetna cena jak za taką jakość
- trwałe
- cudne kolory
- idealnie się blendują

Wady:
- BRAK! :-)

UWIELBIAM!

Zalety:
- duży wybór kolorów w różnych wykończeniach
- świetna cena jak za taką jakość
- trwałe
- cudne kolory
- idealnie się blendują

Wady:
- BRAK! :-)

Cienie, które są hitem za granicą

Inglot to marka i to nie tylko w Polsce, ale również za granicą, gdzie kobiety uwielbiają te kosmetyki,
Co do cieni - są one przede wszystkim rewelacyjnie napigmentowane i trwałe. Nie osypują się i nie wchodzą w załamanie powiek, gdy powieki oczywiście odpowiednio przygotujemy.
Inglot oferuje nam ogromną paletę odcieni, dzięki czemu możemy się bawić kolorami i dowolnie miksować cienie układając je w palety. Tutaj Inglot również oferuje kompletowanie ulubionych cieni w palety - kocham ten pomysł.
Wizażyści chętnie używają tych kosmetyków i je chwalą, co uważam za najlepszą rekomendację.
Jak na taką jakość, wydajność i pigmentację, to ceny są naprawdę przystępne.

bardzo dobre

plusy:
- wybór kolorów
- cena
- pigmentacja
- wydajność
- utrzymują się na powiece cały dzień
- możliwość skomponowania swojej własnej palety

minusy:
- nie zauważyłam

Idealne

Jedyne cienie do jakich mam absolutne zaufanie. Ogromny wybór kolorów, doskonała pigmentacja, cena odpowiednia, miękkie ale nie kruszą się, z bazą wytrzymuja baaaardzo długo, używałam ich w dniu swojego ślubu i nie wyobrażam sobie innych.

Jestem oczarowana tymi cieniami

Nigdy wcześniej jakoś nie kupowałam cieni z tej firmy, bo po prostu nie miałam takiej potrzeby, ale ostatnio szukałam cienia neutralnego, czyli ładnego, matowego nudziaka, który wyrówna koloryt mojej powieki. Poszłam do sklepu i tam znalazłam swój ideał! Kupiłam sobie matowego nudziaczka i dodatkowo skusiłam się na cień ze złotymi drobinkami, który od pierwszego roztarcia na ręce stał się moim ulubieńcem.
Jakość cieni jest ona dobra a konsystencja nie jest ani twarda ani zbyt kremowa - jak dla mnie odpowiednia. Trwałość cieni też jest dobra, bo cienie utrzymują się na powiece cały dzień, nie rolują się i nie wchodzą w załamania. Jestem oczarowana tymi cieniami.

BOSKIE!

Cudny pigment, świetnie trzymają się, łatwa aplikacja i wielki plus za opcje tworzenia własnych paletek. Mam dosłownie ok 40kolorów rozdzielonych w 2 paletkach magnetycznych. Mam wszystkie rodzje, matowe, pearl itd. Nie wchodzą w załamania oka. Nawet po 10h błyszczą na oczku <3 Jedyny problem to jak nie macie magnesu do wynajmowania cieni, a macie paletę z tymi podzielonymi polami na każdy cień. Wtedy to można namęczyć się próbując podważyć cień w celu wyjęcia, w taki sposób trochę pokurszyłam jeden cień. Także warto kupić ten magnesik za ok 2 zł :)