Inglot, Freedom System, Eyeshadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Inglot, Freedom System, Eyeshadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Pojemność 3,9 ml

Cienie do powiek w systemie Freedom Inglot, układane w palety cieni na życzenie klienta, dostępne w postaci ogromnych kwadratów (kiedyś również kółek, paluszków), układane wedle życzenia. Dostępne palety 3, 4, 5, 8, 16, 30.

Cienie Inglot, Freedom System Eye Shadow można wyjmować, przekładać, komponować samodzielnie w domu. Cienie mają mocny pigment i kremową konsystencja, do dyspozycji jest też duży wybór kolorów.

Moja miłość

Cienie kupuje nałogowo bo są cudowne. Gama kolorów jest olbrzymia tak samo jak ich wykończenia. Pigment jest tak mocny że czasem tylko leciutko nabieram na pędzelek aby efekt był delikatniejszy. Nie rolują się nie kruszą nie robią plam a ze sobą ładnie się łączą. Są łatwe w blendowaniu. Trwałość jest mega duża tak samo jak ich wydajność. Niektóre z nich mam dobre kilka lat.

są elastyczne za co je lubie

Uwielbiam politykę Inglot, można sobie dokupić pojedynczy cień w odcienie jaki chcesz, do swojej paletki, czasem kupię paletę cieni a w niej jakieś 3 kolory nigdy nie ruszone.

Podobnie jak odważny naszyjnik z akcentami lub zabawny szalik w kwiaty, jasnoniebieski cień do powiek Freedom System dodaje wyjątkowego charakteru makijażowi. Na całą paletę w takich odcieniach bym się nie skusiła, ale na pojedynczy czemu nie zaszaleć.

Eyeshadow jest uderzający, a także elastyczny, łatwy do zbudowania od zwykłego do intensywnego w zaledwie kilku warstwach. Lubie to w cieniach, jak są elastyczne, czasem wolę niewidoczne, subtelne kolory, a czasem mam ochotę szaleć z mocnym makijażem, Eyeshadow na to pozwala.

Gładka konsystencja ślizga się jak marzenie, ale matowe wykończenie i wysoki poziom pigmentu mogą utrudniać blendowanie krawędzi. Myślę, że dobrze jest mieć w pobliżu dobry pędzel do blendowania

Jestem oczarowana tym cieniem; Myślę, że to idealny odcień na specjalne okazje. Jeśli Twoja kolekcja makijażu jest w pełni zaopatrzona w podstawy i szukasz elastycznego sposobu na rozgałęzienie w kolorze niebieskim, rozważ Freedom System możesz szaleć z pojedynczymi kolorami jak ja.

Dobra pigmentacja

Cienie mają naprawdę dobrą pigmentację. Mam czarny cień. Zrobienie nim czarnej, równej kreski nie jest problemem.
Cienie nie są suche, sporo produktu nakłada się na pędzel, więc trzeba porządnie otrzepać jeśli chcemy delikatny efekt na powiece.
Są trwałe, w ciągu dnia nie ścierają się same z siebie, ale zawsze używam bazy ( mam tłustą powiekę)

System dokupowania pojedynczych cieni jest naprawdę przemyślany i praktyczny. Nie musimy wymieniać całej paletki, czy męczyć się z nią jeśli zużyjemy połowę cieni, tylko wymieniamy pojedynczo.

Cienie mają naprawdę sporą pojemność ( ok. 3 gramy) , stosunkowo do innych cieni dobrych jakości wychodzą naprawdę tanio.

Super sprawa! Świetna jakość!

POMYSŁ:
Pomysł cieni magnetycznych z Inglota bardzo przypadł mi do gustu. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie stworzyć swoją ulubioną paletę, którą wykorzystamy w całości (bez żadnych zbędnych kolorów).

KONSYSTENCJA:
Cienie matowe mają raczej suchą konsystencję, jednak podczas aplikacji nie pylą się. Cienie metaliczne i satynowe są za to bardziej kremowe.
Cienie świetnie nabierają się na pędzle.

TRWAŁOŚĆ:
Bez użycia bazy cienie utrzymują się na powiekach cały dzień.

KOLORYSTYKA:
Do wyboru jest mnóstwo kolorów. Bardzo polecam serię od Jennifer Lopez (pigmentacja i konsystencja cieni jeszcze lepsza).

Spełnił wszystkie oczekiwania

Cienie Inglota oczarowały mnie rozwiązaniem z magnetycznymi paletami i możliwością wymiany wkładów już kilka lat temu. Później zachwyciły mnie pigmentacją, trwałością i wydajnością. Nie wiem czy kiedykolwiek bede używać innych produktów. Jestem zachwycona.

Niedocenione

Bardzo dobrej jakości cienie, a przy tym można samemu skomponować paletę. Cienie są dużę i starczają naprawdę na długo, zwłaszcza że są dobrze napigmentowane i wydajne. Moim zdaniem niedocenione, wszyscy korzystają raczej z gotowych paletek znanych marek, podczas gdy Inglot oferuje takie hity. Bardzo fajny wybór kolorów. Super mi się z nimi pracuje i są bardzo trwałe.

Cienie bardzo mi odpowiadają. Mają rewelacyjną pigmentację. Fajnie się rozprowadzają, nie rozsypują się przy nakładaniu. Długo się utrzymują. Nie uczulają. Łatwo je zmyć. To co mi się w nich nie podoba to cena, ale cóż za jakość się płaci...

Mój nr.1 wśród cieni pojedynczych

Z produktami Inglot znam się od wielu lat. Towarzyszyły mi przy moich makijażowych początkach. Cienie pojedyncze z inglota zna każdy interesujący się makijażem. Szczerze? Nie bez powodu są tak znane.
Inglot oferuje nam cienie pojedyncze o różnych wykończeniach ( matowe, błyszczące, perłowe.. )
Przede wszystkim charakteryzują się świetną jakością. Bardzo łatwo i przyjemnie się z nimi pracuje. Nie sypią się, bardzo ładnie się blendują. Utrzymują się na powiece przez cały dzień.
Cienie o wykończeniu błyszczącym są świetne.
Fajne również jest to że samemu można stworzyć swoją idealną, perfekcyjną paletkę cieni. Każdy z nich będzie używany. W paletach gotowych niestety często są kolory, których wcale się nie używa. Ich gramatura jest spora. Dobry stosunek jakości do ceny

Uwielbiam

Miłość jaką darzę pojedyncze cienie z Inglota jest wielka. Najlepsze w nich jest to, ze same możemy komponować paletki wybierając cienie, które zużyjemy co samego dna, a następnie możemy je ponownie dokupić, przekładać, bawić się nimi. Nie jest to tania zabawa, ale warto zaznaczyć, że jeden wkład jest potężny i naprawdę cień jest bardzo wydajny przez co starcza na długo. Wykończenia są przeróżne, matowe cienie z Inglota to klasyka w makijażu. Sama mam 26 cieni z Inglota i uwielbiam się nimi malować. Jakość, trwałość, kolory, nie ma się tutaj do czego przyczepić. Cienie przepięknie wyglądają w magnetycznej kasetce, która jest poręczna i chroni je przed wypadnięciem. Dają piękny kolor, cudnie się blendują i zostają na powiece w niezmienionej formie aż do zmywania makijażu. Ja jestem od wielu lat na TAK :)

Bardzo lubię :)

Cienie marki Inglot są przede wszystkim świetne jakościowo. Mają dobrą pigmentację i konsystencję co sprawia, że przyjemnie się z nimi pracuje, dobrze się rozcierają i łączą. Plusem jest też wydajność i duży wybór kolorów- można skomponować idealną paletkę dla siebie.

UWIELBIAM!

Zalety:
- duży wybór kolorów w różnych wykończeniach
- świetna cena jak za taką jakość
- trwałe
- cudne kolory
- idealnie się blendują

Wady:
- BRAK! :-)

UWIELBIAM!

Zalety:
- duży wybór kolorów w różnych wykończeniach
- świetna cena jak za taką jakość
- trwałe
- cudne kolory
- idealnie się blendują

Wady:
- BRAK! :-)