Inglot, Freedom System, Eyeshadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Inglot, Freedom System, Eyeshadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Pojemność 3,9 ml

Cienie do powiek w systemie Freedom Inglot, układane w palety cieni na życzenie klienta, dostępne w postaci ogromnych kwadratów (kiedyś również kółek, paluszków), układane wedle życzenia. Dostępne palety 3, 4, 5, 8, 16, 30.

Cienie Inglot, Freedom System Eye Shadow można wyjmować, przekładać, komponować samodzielnie w domu. Cienie mają mocny pigment i kremową konsystencja, do dyspozycji jest też duży wybór kolorów.

Uwielbiam

Miłość jaką darzę pojedyncze cienie z Inglota jest wielka. Najlepsze w nich jest to, ze same możemy komponować paletki wybierając cienie, które zużyjemy co samego dna, a następnie możemy je ponownie dokupić, przekładać, bawić się nimi. Nie jest to tania zabawa, ale warto zaznaczyć, że jeden wkład jest potężny i naprawdę cień jest bardzo wydajny przez co starcza na długo. Wykończenia są przeróżne, matowe cienie z Inglota to klasyka w makijażu. Sama mam 26 cieni z Inglota i uwielbiam się nimi malować. Jakość, trwałość, kolory, nie ma się tutaj do czego przyczepić. Cienie przepięknie wyglądają w magnetycznej kasetce, która jest poręczna i chroni je przed wypadnięciem. Dają piękny kolor, cudnie się blendują i zostają na powiece w niezmienionej formie aż do zmywania makijażu. Ja jestem od wielu lat na TAK :)

Bardzo lubię :)

Cienie marki Inglot są przede wszystkim świetne jakościowo. Mają dobrą pigmentację i konsystencję co sprawia, że przyjemnie się z nimi pracuje, dobrze się rozcierają i łączą. Plusem jest też wydajność i duży wybór kolorów- można skomponować idealną paletkę dla siebie.

UWIELBIAM!

Zalety:
- duży wybór kolorów w różnych wykończeniach
- świetna cena jak za taką jakość
- trwałe
- cudne kolory
- idealnie się blendują

Wady:
- BRAK! :-)

UWIELBIAM!

Zalety:
- duży wybór kolorów w różnych wykończeniach
- świetna cena jak za taką jakość
- trwałe
- cudne kolory
- idealnie się blendują

Wady:
- BRAK! :-)

Cienie, które są hitem za granicą

Inglot to marka i to nie tylko w Polsce, ale również za granicą, gdzie kobiety uwielbiają te kosmetyki,
Co do cieni - są one przede wszystkim rewelacyjnie napigmentowane i trwałe. Nie osypują się i nie wchodzą w załamanie powiek, gdy powieki oczywiście odpowiednio przygotujemy.
Inglot oferuje nam ogromną paletę odcieni, dzięki czemu możemy się bawić kolorami i dowolnie miksować cienie układając je w palety. Tutaj Inglot również oferuje kompletowanie ulubionych cieni w palety - kocham ten pomysł.
Wizażyści chętnie używają tych kosmetyków i je chwalą, co uważam za najlepszą rekomendację.
Jak na taką jakość, wydajność i pigmentację, to ceny są naprawdę przystępne.

bardzo dobre

plusy:
- wybór kolorów
- cena
- pigmentacja
- wydajność
- utrzymują się na powiece cały dzień
- możliwość skomponowania swojej własnej palety

minusy:
- nie zauważyłam

Idealne

Jedyne cienie do jakich mam absolutne zaufanie. Ogromny wybór kolorów, doskonała pigmentacja, cena odpowiednia, miękkie ale nie kruszą się, z bazą wytrzymuja baaaardzo długo, używałam ich w dniu swojego ślubu i nie wyobrażam sobie innych.

Jestem oczarowana tymi cieniami

Nigdy wcześniej jakoś nie kupowałam cieni z tej firmy, bo po prostu nie miałam takiej potrzeby, ale ostatnio szukałam cienia neutralnego, czyli ładnego, matowego nudziaka, który wyrówna koloryt mojej powieki. Poszłam do sklepu i tam znalazłam swój ideał! Kupiłam sobie matowego nudziaczka i dodatkowo skusiłam się na cień ze złotymi drobinkami, który od pierwszego roztarcia na ręce stał się moim ulubieńcem.
Jakość cieni jest ona dobra a konsystencja nie jest ani twarda ani zbyt kremowa - jak dla mnie odpowiednia. Trwałość cieni też jest dobra, bo cienie utrzymują się na powiece cały dzień, nie rolują się i nie wchodzą w załamania. Jestem oczarowana tymi cieniami.

BOSKIE!

Cudny pigment, świetnie trzymają się, łatwa aplikacja i wielki plus za opcje tworzenia własnych paletek. Mam dosłownie ok 40kolorów rozdzielonych w 2 paletkach magnetycznych. Mam wszystkie rodzje, matowe, pearl itd. Nie wchodzą w załamania oka. Nawet po 10h błyszczą na oczku <3 Jedyny problem to jak nie macie magnesu do wynajmowania cieni, a macie paletę z tymi podzielonymi polami na każdy cień. Wtedy to można namęczyć się próbując podważyć cień w celu wyjęcia, w taki sposób trochę pokurszyłam jeden cień. Także warto kupić ten magnesik za ok 2 zł :)

Najlepsze!

W swojej kolekcji mam palety cieni większości marek. Testowałam zarówno te tanie jaki z wyższej półki i jak dla mnie INGLOT powala je wszystkie na łopatki.
Plusy:
- możliwość samodzielnego komponowania paletki
- ogromny wybór kolorów
- cienie są mega mocno napigmentowane
- trwałość
- nie obsypują się
- bardzo wydajne (ciężko jest skończyć)
- cena
- dostępność
- polska marka ♥

Klasa sama w sobie

Co tu dużo mówić, pewnie te pojedyncze cienie zna każdy. Setki kolorów do wyboru, cudowna jakość produktu. Moja mama od zawsze je kupuje i przyznam szczerze, że mimo mnóstwa palet jakie posiadam to podkradam jej te cienie z Inglota dosyć często. Niestety, gdybyśmy chcieli złożyć sobie pełną paletkę to ta cena nie wychodzi taka niska.

Mam chyba wszystkie kolory i są cudowne!

Kocham marke Inglot, może nie należy do najtańszych, ale za to stosunek jakości do ceny to po prostu mistrzostwo!

Cienie są zamknięte w małych, magnetycznych wkładach, do samodzielnego skomponowania paletki.
Są kilkugramowe, ale za to tak wydajne, że używam ich od 3 lat i wyglądają wciąż jak nowe, a mam dużo paletek i używam codziennie je w makijażu.

Trwałość- po prostu zachywca, cienie są super napigmentowane, mega się trzymają, nie rozmazują się i świetnie się z nimi pracuje, bo naprawdę dobrze się je nakłada

Baza kolorystyczna jest ogromna, kolorów i odcieni jest po prostu ogrom, od matowych, po satynowe do brokatowych .