Dermash Cosmetics, Curcumin Cream (Krem nawilżający przeciw niedoskonałościom z kurkuminą)

Cena PLN 119.00

Krem redukuje niedoskonałości, zmniejsza wydzielanie sebum,
długotrwale matuje i nawilża w celu zmniejszenia defektów
na skórze. Jest idealny dla skóry wrażliwej, mieszanej, tłustej,
z trądzikiem lub przebarwieniami.

Krem dedykowany problematycznej skórze, skutecznie zwalcza uporczywe niedoskonałości oraz przebarwienia potrądzikowe, zapobiegając ich nawrotom.
Formuła nie zatyka porów. Szybko się wchłania. Bogata w składniki bioaktywne łagodzi problemy skórne oraz wyrównuje jej koloryt. Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenia, zmiany temperatury, bakterie czy mroźne powietrze.

Unikalny kompleks matujący PROMAT COMPLEX długotrwale matuje. Curcumin cream doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż.

uniwersalne
Cera
mieszana, wrażliwa, z przebarwieniami, trądzikowa, tłusta
matujące, na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe, na zaczerwienienia, nawilżające
z pompką

• Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Po prostu świetny

Teb krem jest po prostu świetny. Dotąd nie miałam tak wszechstronnego kremu do twarzy. Nawilża, koi skore, łagodzi podrażnienia zmniejsza niedoskonałości, generalnie robi wszystko co producent napisał na opakowaniu, dodatkowo ma świetny opakowanie z pompka co bardzo ułatwia aplikacje i odmierzanie kremu. Kolor kremu jest żółty w sądziłam ze będzie zostawiał kolor na twarzy ale się pomyliłam krem nie zostawia żadnego koloru. Jest po prostu genialny !!!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Ocena szczegółowa:

• Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Zdecydowanie jeden z lepszych kremów nawilżających do twarzy. Dzięki kurkuminie skóra sucha znika bardzo szybko i przy dłuższym stosowaniu cera staje się lekka, wypoczęta i pełna blasku, a wszelkie wypryski szybko znikają. Minimalistyczne opakowanie z pompeczką dozuje idealnie krem o lekkiej konsystencji, który lekko się rozprowadza i szybko wchłania nie ściągając cery.