Mixa, Lekki krem nawilżający 24 h przywracający równowagę

Mixa, Lekki krem nawilżający 24 h przywracający równowagę

Lekki krem nawilżający 24 h przywracający równowagę. Skór normalna i mieszana. Nawilża skórę dla zdrowego wyglądu. 6 % gliceryny + miedzi.Krem idealnie sprawdzi się w pielęgnacji skóry wrażliwej, miejscami suchej i miejscami tłustej. Produkt zawiera 6% nawilżającej gliceryny, regulująca miedź i matujący puder. Formuła produktu stworzona jest pod kontrolą medyczną w celu zminimalizowania ryzyka alergii. Krem pozbawionym jest barwników, parabenów i alkoholu. Produkt nawilża i uelastycznia skórę, poprawia jej kondycję.

hipoalergiczna
w tubce
krem
50 – 100ml
uniwersalne

Dobry

Używam czasami na całą twarz lub gdy mam suche skórki, tak to tylko na policzki.
Leciutki, gładka skóra, nawilża lecz chyba mnie lekko zapycha, dlatego nie używam zawsze na całą twarz. Dobry kremik w przystępnej cenie, polecam.

Lekki krem na twarz

Firme Mixa poznalam poprzez strone wizaz.pl Nigdy wczesniej nie mialam przyjemnosc jej probowac. Jednakze czytalam opinie testerek i postanowilam sama go wyprobowac. I polecam, kupujcie i probujcie.
Krem nawilzajacy Mixa przeznaczony jest dla skory normalnej i mieszanej. Pozbawiony jest parabenow, alkoholu i innych sztucznych skladnikow. Mozecie byc wiec pewne, ze nie dziala uczulajaco.
Odklad zdecydowalam sie go stosowac, zauwazylam duza poprawe w kondycji skory. Bardzo fajnie nawilza skore i pozostawia fajny, neutralny zapach kremu na twarzy. Skoro po nim nie blyszczy sie.

Krem przywracający równowagę

Krem Mixa kupiłam przez przypadek, ponieważ nie było kremu, którego używam zazwyczaj. Nie żałuję - krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, nawilża skórę, dobrze przygotowuje ją pod makijaż i jednocześnie nie wchodzi w reakcję z nałożonymi na niego kosmetykami.
Krem ma hipoalergiczną formułę, jest przeznaczony do skóry normalnej, wrażliwiej i mieszanej.
Produkt można stosować również jako maskę - wystarczy nałożyć grubszą warstwę kremu i odczekać aż się wchłonie.