Anida, Pharmacy, Medisoft Woman Anti-perspirant roll on (Antyperspirant w kulce 'skòra delikatna i wrażliwa)

Szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze uczucia tłustości, utrzymuje naturalne pH skóry, nie pozostawia białych śladów na odzieży. Redukuje nadmierne pocenie, pozostawia świeży zapach do 24 godzin. Produkt przebadany dermatologicznie, produkt hypoalergiczny.

Cechy i właściwości antyperspirantu Medisoft Woman
przebadany dermatologicznie,
produkt hypoalergiczny,
szybko się wchłania,
utrzymuje naturalne pH skóry,
nie pozostawia białych śladów na ubraniach

antyperspiranty
ochronne
hipoalergiczna, zapachowa
w kulce
wrażliwa

Przypadkowy, trafiony zakup

Antyperspirant kupiłam w aptece DOZ .
Przeznaczony jest on dla skóry delikatnej
i wrażliwej , której jestem posiadaczką, dodatkowo liczyłam na ochronę przed potem i przykrym zapachem.

Opakowanie produktu to plastikowa biała obudowa wyposażona w kulkowy aplikator.

Antyperspirant po aplikacji jest niewidoczny,niemal bezbarwny, szybko się wchłania i pozostawia przyjemny ,lekki , świeży zapach .
Ten zapach towarzyszy mi cały czas
w ciągu dnia, a produkt zapewnia mi skuteczną ochronę przed potem i przykrym zapachem .Czuję się świeżo i pewnie ,moja skóra jest zabezpieczona, oddycha, ubrania są świeże , pozbawione plam.

Podsumowując, to dobry produkt,który
szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze i utrzymuje naturalne pH skóry o działaniu redukującym pocenie i nieprzyjemny zapach potu do 24 h
w miejscu aplikacji.

Pozytywne zaskoczenie. Bardzo dobry dezodorant

Przez lata byłam wierna dezodorantom Garniera w kulce, jednak moja skóra stała się w ostatnim czasie bardzo wrażliwa. Niestety, dotychczasowe dezodoranty były dla mnie zbyt drażniące - skóra swędziała, była zaczerwieniona. Mimo że wstrzymywały pot, to jednak te efekty uboczne były uciążliwe.

Aż tu WTEM! Zupełnie przypadkiem wzięłam z półki drogerii DM (nie wiem, czy jest dostępny w innych sklepach? oby!) ten dezodorant. Nie nastawiałam się na nic, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Raz że działa i nawet w trakcie upałów dobrze maskuje pot. A dwa, że skóra pod pachami już mnie nie swędzi. Jestem serio zachwycona!

Nie znam się na składach dezodorantów, ale też nie unikam składników z powodu internetowych trendów. Ten jest naprawdę okej. Kosztuje ok. 8 zł. Mam już kolejne opakowanie i wiem, że będę wracać do niego.

Dobre działanie

Kulkę kupiłam w aptece przy okazji zamówienia internetowego. Mój mąż miał wcześniej wersję męską i co nie zdarza mu się często poprosił znów o tę samą. Byłam ciekawa czy wersja dla kobiet jest równie skuteczna.
Opakowanie ma standardową pojemność 50 ml, ale wydało mi się mniejsze od innych. Spowodowane jest nietypowym otwarciem, czyli ściągamy większość opakowania, które jest nakrętką, a zostaje nam w rękach dół, identycznie jak w przypadku kulek od garnier. Zapach jest kobiecy, przyjemny, kosmetyczny. Nakłada mi się go od razu spora ilość, więc widać białą kremowość produktu i błyszczenie. Z początku obawiałam się, że po pierwsze wpłynie to na jego wydajność, po drugie trzeba będzie długo czekać na wchłonięcie. Na szczęście czas wysychania określam jako standardowy, a ilość przy aplikacji z czasem nauczyłam się opanowywać. Lepkość się wchłania w całości i nie brudzi ubrań, jeśli chwilę odczekamy, ale to też jak w każdym tego typu antyperspirancie.
Działanie jest bardzo dobre. Utrzymuje suchość spokojnie do wieczora, nawet przy większej, niż zwyczajnie aktywności fizycznej, a co ważne w moim przypadku w sytuacjach stresowych. Z racji pory roku nie wiem jak mu pójdzie w ekstremalnie wysokich temperaturach albo przy sporcie wyczynowym, ale z chęcią się dowiem. Mnie przekonał, a nie słyszałam o nim wcześniej, przydatne odkrycie.

Taniość i skuteczność:)

Wrzuciłam do wirtualnego koszyka w jednej z drogerii internetowych,bo tani był:)
Nie oczekując wiele,pozytywnie się zaskoczyłam.

Kosmetyk ma przyjemny aromat. Szybko wchłania się w skórę,w odróżnieniu od moich faworytów jakimi są kulki Garniera.
Faktycznie nie pozostawia białych śladów na ubraniach, chyba że zbyt szybko założę coś czarnego,to wtedy może pozostawić na ciuchach swój ślad.

Nie podrażnia ,ani nie uczula tej delikatnej partii ciała jaką jest skóra pod pachami.
Chroni. I to bardzo dobrze. Po całym dniu pracy w nierzadko stresujących warunkach w służbie zdrowia,ten sprawdził się wzorowo.
Zero nieprzyjemnego zapachu czy mokrych plam na ubraniach ,a jedynie suchość i komfort związany ze skuteczną ochroną.
Ogólnie rzecz ujmując jest to naprawdę bardzo dobry antyperspirant,na którego faktycznie mogę liczyć. Z chęcią wypróbuję go również latem,najlepiej w ekstremalnych warunkach pogodowych i podczas aktywności fizycznej :)