Jimmy Choo, I Want Choo EDP

Jimmy Choo, I Want Choo EDP

"I Want Choo" to wybuch radości i dobrego humoru, zniewalająca kompozycja kwiatowo-orientalna, której zmysłowe akcenty uzależniają i uwodzą.

Tętniący życiem, kobiecy i elegancki zapach odzwierciedla esencję kobiety w stylu Jimmy'ego Choo.
Inspiracją dla tego zapachu były przyjaciółki, które podczas przymiarki zamieniły swoje mieszkanie w prywatny klub.
W radosnej atmosferze, którą podkreśla dynamiczna i intensywna osobowość nowych perfum, zaimprowizowały imprezę ... przed imprezą.

Nuty głowy są przepełnione entuzjazmem: błyskotliwe akcenty mandarynki ożywiają łagodne i aksamitne niuanse brzoskwini.
Śmiała kwiatowa nuta serca łączy uwodzącą elegancję jaśminu sambac ze zmysłowymi, waniliowymi akcentami ekstrawaganckiej i hipnotycznej czerwonej lilii.
Na skórze nuty bazowe — wanilia i benzoes — potęgują zmysłowość kompozycji, nadając jej intensywny i uzależniający wymiar.

Podobnie jak inne kreacje Jimmy'ego Choo, butelka została zaprojektowana jako obiekt westchnień: jest natychmiast rozpoznawalna dzięki cennemu monogramowi JC i śmiałej, złotej nakrętce.
Fasetowane szkło igra ze światłem i ukazuje delikatny i wyjątkowo kobiecy brzoskwiniowy ton perfum.