Jimmy Choo, Jimmy Choo EDP

Jimmy Choo, Jimmy Choo EDP

W eleganckim, wyrafinowanym opakowaniu inspirowanym fakturą skóry pytona zamknięty jest luksusowy, niezwykle uwodzicielski zapach promieniujący świeżością gruszki i słodkich pomarańczy ze słonecznej Italii, tętniący kuszącą orchideą i osładzający myśli nutami indonezyjskiej paczuli i toffi. Woda perfumowana oddaje ducha tej luksusowej marki, przywodząc na myśl styl, blask, wyjątkowość czerwonego dywanu i odrobinę prowokacji.

Nuty zapachowe: gruszka, pomarańcza, orchidea, paczula, toffi

70% jesień/zima 30% wiosna/lato

Rewelacja

Te perfumy po prostu mnie uwiodły. Mają piękny, słodkawy zapach. Nie jest on jednak przesadzony, czy zbyt intensywny. Taki w sam raz. Dodatkowo bardzo długo utrzymuje się na ubraniach i na skórze. Plusem jest też bardzo eleganckie opakowanie. Na pewno jeszcze do niego wrócę. Cena też nie jest przesadzona jak na taką markę.

Idealny zapach dla wielbicielek słodyczy

Przepiękny zapach,słodki,lecz dla mnie nie mdły. Wyczuwalna nuta orchidei,zapach zmienia się na skórze. Co ciekawe,zaobserwowałam,że na każdej skórze pachnie inaczej. Dość długo utrzymuje się na skórze,co jest zdecydowanie zaletą. Jeśli obecnie posiadamy flakonik się opróżni,zdecydowanie kupię kolejny.

Mój numer jeden

Trafiłam na te perfumy tylko dlatego, że będąc w Sephorze spodobał mi się flakonik. Powąchałam i... przepadłam. W tym momencie mija 5 rok odkąd ich używam. Są niezwykle trwałe a przez to i wydajne. Bywało, że po całym dniu ja już nie wyczuwałam zapachu, podczas gdy inni nadal go czuli.
Zapach jest odrobinę ciężki (ale nie przytłaczający!), dlatego zwykle późną wiosną i latem wybieram coś lżejszego. Chociaż jak mam ochotę poprawić sobie humor i poczuć się bardziej pewna siebie nie szczędzę sobie ich także w cieplejsze dni ;)

Moje ulibione

Perfumy Jimmy choo dostałam w prezencie rok temu i bardzo mi spasowały ,mają zmysłowy zapach owocowo kwiatowy i długo utrzymują się się na skórze . Zużywam już druga butelkę i myślę że na długo ten zapach pozostanie ze mną .

Co za zapach!

Zakochałam się od samego początku w tym zapachu. Jest wyjątkowy, zmysłowy i trwały. Zawsze gdy go używam znajomi pytają mnie czym tak pięknie pachnę. Według mnie idealnie pasuje na wieczorne wyjście/ważne spotkanie czy imprezę.

Urzekający, ale malo trwaly.

Testowałam kilka razy wśród innych zapachów zanim zdecydowalam sie na zakup. Urzekl mnie swoja slodkością, lekkością. Wyobrazilam sobie kolibra unoszacego się, by wypić nektar z kwiatu tuż przy oknie w moim rodzinnym domu.
Piekny sen szybko sie kończy, gdyz po ok 3 godzinach zapach zanika i to nie tylko na mnie, ale na innych kobietach.
Gdzie bym go użyła..... na silowni.

Najlepszy zapach

Jestem wielbicielka tego zapachu odkąd pojawił się na rynku :) wspaniały kobiecy uwodzicielski dodający pewności siebie jest ze mną zawsze niezależnie od pory roku i dnia jedne z moich top perfum świetnie utrzymują się na skórze maja obłędny zapach polecam każdemu przetestować ten zapach jest duża szansa ze zostanie z wami na dłużej :)!

Nie jest to ulubieniec ale ma swój urok

Perfumy dostałam w prezencie na urodziny - w drogerii raczej nie zdecydowałabym się na zakup bo nie są to do końca moje klimaty ale nie mogę powiedzieć żeby to był brzydki zapach.
Jest dość mocny, wieczorowy - Bardzo długo się utrzymuje. Mała buteleczka jest fajną opcją do torebki.

Uwielbiam!

Lubię mocne, dość słodkie, typowo wieczorowe perfumy. Perfum Jimmy Choo używam od rana do nocy, przez cały rok. Odkąd je odkryłam, nie mogę znaleźć innego zapachu, który mógłby mi je zastąpić. Każda próba zmiany zapachu kończy się zakupem kolejnego flakonu Jimmy.
Mimo, że używam ich od lat nie martwię się, że pachnie jak co druga kobieta w miescie. Wręcz często mnie pytają co to za zapach, bo jeszcze się panie z takim nie spotkały.

Używa produktu od: próbka

PRAGNE CIE MIEC juz ,teraz ,zaraz!!!

Przepiekny, wodny, kwiatowy,owocowy,soczysty ,slodki -ale nie ulep !O nie .Nie mam sily pisac. ..Musze go wachac :))) Cos pieknego -tylko tyle. Bardzo podobny do Freya z Oriflame. Mam tylko odlewke. Jutro kupie cale10000litrow ????. Trwaly -Na ciele okolo 8-9 godzin. Ubrania Intensywnie 2 dni, potem tli sie lekko. Zapach caloroczny .Dzien i wieczor.Bardzo pociagajacy, kuszacy. Wcale nie duszacy i nie przeslodzony. WSPANIALY. Bedzie u mnie stale.

dla fanów słodyczy :)

Jimmy Choo dostałam w prezencie na świeta iii uważam że w takim właśnie okresie powinien byz używany. Wyraźnie czuć mocno słodki (dla mnie lekko orzechowy) zapach, także proponowałbym używanie go podczas wieczornych wyjść i w okresie jesienno zimowym. Z trwałością powiedziałabym jest średnio tzn mi ten dloski zapach trochę przeszkadzał w nadmiarze (za dużo psikow) dlatego wtedy czułam go dłużej ale ogólnie gdy zapomniałam o nim, jakoś nikt inny mi nie przypominał że użyłam takich lub takich perfum.

Trwałość nie powala

Zapach jest piękny, wyraźny, a jednocześnie slodki. Opakowanie przepiękne, natomiast do trwałości mozna sie przyczepić. Po kilku godzinach nie czuć kompletnie zapachu.