Jimmy Choo, Flash EDP

Jimmy Choo, Flash EDP

Okazje i pomysły na prezent

Zapach Jimmy Choo symbolizuje wyrafinowaną kobietę z wielkiego miasta, seksowną, zbuntowaną i pewną siebie.
Trzecia odsłona wyjątkowej i prowokującej marki Jimmy Choo to wybuchowa mieszanka wdzięku, zuchwałości, pewności siebie i poczucia humoru. Jimmy Choo `Flash` to zapach dla niesfornej, lubiącej igrać z ogniem, przełamującej konwencje kobiety. Stworzony został na bazie ultra kobiecych i zmysłowych białych kwiatów. Nie przejdziesz obok nich obojętnie! A na ich tle połyskują nuty różowego pieprzu, mandarynki i truskawki.
Ten zmysłowy zapach zamknięty jest w wyjątkowym flakonie, który igra ze światłem. Trzy artystycznie żłobione powierzchnie flakonu załamują światło, tworząc migoczące refleksy. Zamknięcie flakonu strukturą przypomina diament, a aluminiowy pierścień wokół zamknięcia dodaje mu luksusowego wykończenia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: różowy pieprz, truskawka
nuta serca: tuberoza, jaśmin, biała lilia
nuta bazy: białe drewno

Nuty
kwiatowe
50 - 100ml, <50ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Truskawka i inne słodycze

Uważam , że to naprawdę fajne perfumy i gdy ich użyję to bardzo często mnie zaczepiaja ludzie i pytają co to? ... Ogon jest,trwałość bardzo dobra. Polecam.

cudowny zapach

Po raz pierwszy poczułam ten zapach u siostry, odrazu mi się spodobał. Stwierdziłam że muszę go mieć. Piękny, nie powtarzalny, do tego ciekawy flakonik. Kupiłam za 203 zł 100 ml.

Cudowne, najlepsze perfumy jakie miałam!

Pokochałam te perfumki od pierwszego wejrzenia. Poczułam je idąc Marszałkowską spotkać się z kimś, od razu zapytałam pani co to!
Prześliczne, od razu kupiłam pełnowymiarowy flakonik.
Pachną na mnie cały dzień i noc, na ubraniach trzyma się jeszcze dłużej :D
Mega! Jak ktoś lubi perfumy pachnące pieprzem różowym, jaśminem lub lilią to tak jak ja się w nich zakocha.

Zwyklak na co dzień

Jimmy Choo Flash nie ma w sobie nic czego już nie było i niczym się nie wyróżnia. Pachnie jak wiele innych, podobnych zwyklaków na rynku, a w kategorii znanych marek w moim mniemaniu wypada bezbarwnie. Jest bezpłciowy i pospolity. Do mnie osobiście Flash nie przemówił i nie jest w moim guście węchowym, ALE jeśli nie lubicie się zbytnio wyróżniać z tłumu, ale jednocześnie chcecie na moment poczuć „przebłysk” (zapewni Wam to tuberoza), to może się Wam spodobać… lub… lubicie białe kwiaty w subtelnym wydaniu… lub… na przykład macie tendencje do migren czy bólów głowy i dłuższa aromaterapia Was razi, to ten zapach możecie przetestować, chociażby z tego względu, że jego trwałość jest słaba, a kompozycja mimo wszystko nie jest ani dusząca, ani ciężka, bardzo lekka i neutralna. Mnie Jimmy Choo Flash nie porwał, ale być może z Waszym PH skóry będzie lepiej współpracował niż w moim przypadku i spodoba się Wam na tyle, że kupicie dużą buteleczkę :). Nie wiem czy wrócę jeszcze do niego, ale póki co, oddaje dalej w świat.

jest w nich coś intrygującego

Perfumy kupiłam ze względu na intrygującą nutę, której nie mogę zlokalizować w spisie ani nazwać. Jest to zapach słodkiej otoczki z tic-taców albo cukierków kamforowych. Pachną mi tym na początku i pod koniec dnia, to zapach słdkawy, waniliowy, ale nie jadalny, tylko świeży. Pomędzy tymi nutami jest dość nudno, kwiaty, w wydaniu trochę szyprowym, ale nie zbyt ciężkim. Opakowanie w rzeczywistości nie jest aż tak ładne, to szkło pokryte opalizującą farbą. Zatyczka trzyma się mocno, nie spada. Ale plastik w zatyczce zrobił się żółtawy.

Mam opakowanie 60ml, używam od zeszłej zimy i jeszcze trochę mi zostało. Dla mnie to perfumy typowo zimowe, mimo że kwiatowe to dość zimne, mroźne - są tam takie piżmowo-mydlane nuty, które mi pasują tylko zimą.

Cudowny!

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy u koleżanki na półce to opakowanie tego cudnego produktu, jest prześliczne, przykuwa uwagę i zachowam je nawet jak perfumy się zużyją, podniosłam nakretke, powachalam i wiedziałam że to to! Kilka razy przeszłam się po perfumerii powąchać je jeszcze raz aż w końcu kupiłam przez internet i jestem zachwycona. Co prawda zapach na lato to to nie jest, raczej jest ciężki i zimowy,bardzo fajnie utrzymuje się na nabalsamowanej skórze i pachnie jeszcze długo.. szalik po zimie pachnie mi do tej pory a mamy lipiec ;D lubię nawet go po prostu powąchać przechodząc obok nie koniecznie się psikac bo mi szkoda. cudne <3

Nic specjalnego

Flakon dostałam w prezencie. Kojarzyłam markę wcześniej lecz sama nie zdecydowałam się na zakup ich perfum. Pierwsze wrażenie było mieszane. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Jednak po użyciu nadal nie rozumiem czym akurat te perfumy się wyróżniają. Żadnej konkretnej nuty, ani pazura. Zwykły zapach, bezpieczna opcja dla każdego.

Winna

Cóż, jestem winna kompletnego zakochania się w tym zapachu:)
Bardzo ładny, klasyczny, świeży i kwiatowy.
Bardzo dobrze czuć właśnie kwiaty: lilię oraz jaśmin.
Trwałość bardzo dobra, do tego piękny flakon.
Idealne na ciepłe dni.

Pociągajacy i trwały

Zapach intrygujący... zazwyczaj skłaniam się ku bardziej świeżym, kwiatowym i neutralnym zapachom i właśnie czegoś takiego szukała, gdy trafiałam na te perfumy i choć są przeciwieństwem tego opisu musiałam je mieć. Dziesięć razy przymierzałam się do zakupu, żeby mieć pewność czy to nie była chwilowa utrata zmysłów, ale nie, to było TO. W końcu mam swój zapach, który nie ginie wśród róż i fiołków! Perfumy są bardzo wyraziste, ciepłe, wieczorne, zimowe i latem rzadko ich używałam, ale z pierwszymi chłodami na pewno wrócą do łask jak ciepłe swetry. Do tego zapach jest szalenie trwały- utrzymuje się na ubraniach jeszcze po kilku dniach i to na rzeczach, które nie były bezpośrednio perfumowane tylko np. na szalu który miał kontakt ze skórą.

Do kolekcji !

Perfum o fajnym, nietypowym zapachu towarzyszy mi od przynajmniej roku, stale występuje w mojej kolekcji perfum. Fajna butelka w pięknym opakowaniu. Ciekawy zapach, który jak dla mnie jest właśnie "flash" i z nim na pewno będziesz błyszczeć w towarzystwie !

Słodki

Perfumy zakupiłam w Super Pharm nie planowałam konkretnie ich zakupu, ale chciałam wypróbować jakiś zapach Jimmy Choo. Zacznę od butelki nie wyróżnia się niczym szczególnym trochę tandetna, przezroczyste szkło delikatnie zabarwiona fioletowym odcieniem, butelka w kształcie kwadratu przednia ścianka gładka na niej czarny napis FLASH Jimmy Choo, pozostałe trzy boczne ścianki szkło pikowane, nakrętka tandetna w kształecie koła o średnicy ściany kwadratu strukturą przypominająca strukturę diamentu, bok oklejony srebrną otoczką.
Zapach delikatny słodkawy nietrwały jak na EDP to jestem bardzo rozczarowana trwałością, najbardziej wyczuwam kwiaty, jaśmin, truskawkę, pieprzu absolutnie nie czuję. Zapach ma symbolizować wyrafinowaną kobietę z wielkiego miasta, seksowną, zbuntowaną i pewną siebie wg mnie zapach jest całkowitą odwrotnością jest pospolity kwiatowy nie ma w sobie nic intrygującego używam go na co dzień do pracy, jest delikatny słodki i głównie kwiatowy nie wyróżnia się niczym szczególnym. Butelkę zużyję ale na pewno nie kupię go po raz kolejny.

Intrygujący

Zaczęło się od próbki. Zapach tak mnie zaintrygował, że musiałam mieć przynajmniej 40ml flakon. Używam raczej okazjonalnie, zapach wyrafinowany, zmysłowy, dość ciężki, słodki, jednak brak mu świeżości. Mimo to intryguje, kusi, trudno przejść obok niego obojętnie. Z serii takich, które się uwielbia lub nienawidzi. Przy pierwszym rozpyleniu, faktycznie wrażenie babcinej chemii (amol?). Jednak wrażenie szybko mija wraz z utlenianiem się na skórze. Zdecydowanie przebija się wanilia, pieprz, odrobina jaśminu, ja nie wyczuwam truskawki. Nuta piżma i drewna, ale nie krzykliwa, raczej delikatna.
Zapach na pewno do stosowania z umiarem, w nadmiarze może być duszący i irytujący.
Buteleczka nawet ładna, choć nieco bazarowa.
Średnia trwałość, jak na edp. Zapach utrzymuje się nie dłużej niż woda toaletowa. Tu jedyne rozczarowanie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 40ml