Receptury Babuszki Agafii, Natural, Nawilżający żel pod prysznic

Receptury Babuszki Agafii, Natural, Nawilżający żel pod prysznic

Żel pod prysznic, który pobudza, tonizuje, uelastycznia, odświeża skórę i dodaje jej energii na cały dzień. Zawiera 98% składników naturalnych.

Składniki aktywne

Ekstrakt z dzikiego żeń-szenia syberyjskiego jest na wagę złota! Mieszkańcy Tajgi nazywają go korzeniem życia. Dzięki wysokiej zawartości witamin z grupy A, C, D, E, B, świetnie tonizuje skórę i dodaje jej energii na cały dzień.

Ekstrakty z mięty i świerku zapewniają długotrwałe orzeźwienie i pobudzenie.

Seria ZIELONA AGAFIA to unikatowa gama produktów, zachowująca wyjątkowe właściwości syberyjskich roślin.

Kosmetyki stworzone na bazie skoncentrowanych, organicznych i dziko rosnących ekstraktów i olejków z syberyjskich roślin i ziół.

Posiada certyfikaty BDIH COSMOS NATURAL i VEGAN.

Opakowanie w 100% podlega recyklingowi.

Produkt przyjazny zwierzętom, bez sztucznych barwników i substancji zapachowych.

nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w żelu
normalna, sucha
żele pod prysznic

Produkty Babuszki Agafii znam i sobie cenię za wspaniałe działanie, certyfikaty i przyjazną dla portfela cenę. Podczas zakupów w drogerii skusiłam się na zakup żelu pod prysznic zo działaniu nawilżającym. To świetny produkt do codziennego stosowania, dokładnie oczyszcza, nie wysusza, pielęgnuje dzięki naturalnym ekstraktom.

OPAKOWANIE

Opakowanie jest charakterystyczne dla całej serii Natural. Dość przyjemne dla oka, z motywami roślinnymi i ciekawą kolorystyką. Napisy w języku polskim to świetne rozwiązanie, te kosmetyki z obcojęzycznymi napisami zawsze mi się myliły. Opakowanie zamykane jest na klik, co uważam jest wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Butelka jest ciemnozielona, na bieżąco widać zużycie kosmetyku.

ŻEL

Produkt nie posiada barwy, ma gęstą, żelową konsystencję, która nie przecieka przez palce. Posiada intensywny ziołowy zapach - dla mnie dość specyficzny i na początku niezbyt mi się podobał, ale się do niego przyzwyczaiłam. Nałożony na skórę doskonale się pieni otulając ciało miłą pianką. Bardzo dobrze oczyszcza i nie powoduje uczucia ściągnięcia po myciu, nie wysusza. Dodatek roślinnych ekstraktów zapewnia działanie pielęgnacyjne. Kosmetyk nie nawilża jakoś spektakularnie, ale dla mnie najważniejsze jest to, że nie wysusza skóry. Plusem jest to, że jest to produkt naturalny, wegański z certyfikatami. Jest wydajny, ponieważ wystarcza jego niewielka ilość na pojedyncze zastosowanie. Cena i wydajność jest zachęcająca.

PLUSY
+ przyjemny ziołowy zapach
+ dokładne oczyszczenie
+ brak podrażnień
+ duża wydajność
+ niska cena
+ praktyczne opakowanie na klik

Tak wiele za tak niewiele

Kocham certyfikowane i naturalne produkty. Z tego powodu wzięłam w ciemno ten żel i nie żałuję!
Jest bardzo przyjemny!

Ma świetny, ziołowy, delikatny zapach.
Skutecznie oczyszcza skórę. Nadaje się również dla mężczyzny. Jest tani jak na produkt cosmos natural. Nawilża skórę i pozostawia ją miękką. Jest wydajny.

Czego chcieć więcej od kosmetyku tego typu?
Polecam gorąco