Neutrogena, Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion (Głęboko nawilżająca emulsja do skóry suchej)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Nowa emulsja do ciała, która działa głęboko, zapewniając długotrwałe 24-godzinne nawilżenie. Klinicznie potwierdzone dogłębne nawilżenie do 10 warstw w głąb skóry*.
Już od pierwszego użycia Twoja skóra jest miękka i aksamitna w dotyku, co daje poczucie komfortu przez 24 godziny. Dzień po dniu Twoja skóra jest trwale nawilżona, piękna i promienieje zdrowym wyglądem.
Nowa nawilżająca linia kosmetyków Neutrogena ma delikatny kwiatowo-owocowy zapach oraz kremową, nietłustą konsystencję.
* górna warstwa naskórka.

zapachowa
odwodniona, sucha
Struktura
bogate
balsamy

Bardzo dobre nawilżenie i ukojenie

Balsamy Neutrogena są moim zdaniem jednymi z lepszych albo i najlepsze w drogeriach. Tutaj mamy lekka konsystencje zamkniętą w wygodnej tubie z pompką. Ładny przyjemny zapach ale najważniejsze jest działanie.

Ważne dla mnie ze się nie lepi. Szybko się wchłania ale przy tym porządnie nawilża. Największy etap jego testów przypadł w ciąży kiedy skóra na brzuszku była już mocno przesuszona i swędząca i ciążowe balsamy i olejki które akurat miałam nie dawały sobie rady. Wtedy wjechał ten balsam, który pięknie koil rozdrażniona skórę i mocno ją nawilżał. Czasem stosowałam go warstwowo - balsam a na to olejek. Myślę że dla "typowo" suchej skóry sprawdzi się idealnie solo. Opisany przeze mnie przykład był już bardziej hardkorowy. Ale pokazuje jak dobrze się sprawdza. Chętnie wracam do różnych wersji z tej marki. Polecam spróbować!

Norweska formuła

Krem jest gęsty, taki solidny. Bardzo dobrze się wchłania i bardzo dobrze nawilża. Opakowanie z pompką - strzał w 10. Nie trzeba ubrudzić całego opakowania. Niewielka ilość wystarcza na pokremowanie np. nóg. Nawet przy podrażnionej skórze nie czuć szczypania jak często zdarza się to przy innych kremach. Bardzo przyjemny zapach. Skóra jest zadbana, odżywiona, gładka i nawilżona

Kiedyś jeden z ulubionych, teraz mówię mu NIE

Skóra mojego ciała jest bardziej wymagająca w okresie jesienno - zimowym i to głównie nogi jak i ręce są najbardziej narażone na przesuszenie.

Produkt jest mi znany od dawna bo zużyłam już kilka opakowań i opakowanie, które powoli kończę będzie moim ostatnim. Niestety ale emulsja nie jest już dla mnie wystaczającą pod każdym względem. Przestał mi odpowiadać zapach, konsystencja i co najważniejsze działanie.

Konsystencja rzadka, która po zaaplikowaniu na ciało potrzebowała czasu na całkowite wchłonięcie. Uczucie nawilżenia było odczuwalne a zapach nie mój. Jak wspomniałam zużyłam kilka opakowań i jak kiedyś jakoś mi się sprawdzał tak teraz niechętnie po niego sięgam. Aktualnie sięgam po inne produkty do nawilżenia ciała, które bardziej odpowiadają mojej skórze a ten po prostu się znudził.

Balsam, na którym można polegać

Od lat mój nr 1 wśród balsamów do ciała. Jest bardziej gęsty od przeciętnego balsamu, nie rozlewa się, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, łagodzi podrażnienia. Wystarczy cienka warstwa, żeby zniwelować uczucie napięcia skóry. Ma delikatny zapach, który nie przeszkadza.
Dobrze sprawdza się zarówno latem, jak i zimą.

Bardzo dobry krem

To jeden z najlepszych kremów z jakich korzystałam - dobrze nawilża, szybko się wchłania i nie ma intensywnego zapachu. Skóra po nim jest odżywiona i gładka. To jedyny balsam, z którym polubił się mój mąż (niestety przez cały rok boryka się z bardzo wysuszoną skórą), żaden inny nie dawał tak dobrych efektów. Lubię wracać do niego zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Fajne i wygodne opakowanie z pompką, solidnie wykonane, niestety kiedy produktu jest już mało staje się niepraktyczne. Jako minus wskażę też cenę - jest dosyć wygórowana, warto polować na niego kiedy jest objęty promocją. Stosuję na ciało i dłonie, zdarzyło mi się też nałożyć go zamiast balsamu do ust kiedy były mocno popękane i też dał radę.

Jestem bardzo zadowolona

Niesamowicie przyjemny kosmetyk, który bardzo dobrze nawilża skórę. W dodatku jego cena jest niska, a jakościowo radzi sobie bardzo przyzwoicie. Ma gęstą konsystencję, która szybko się wchłania. Nie pozostawia skóry tłustej. Poziom nawilżenia utrzymuję się przez cały dzień, a regularne stosowanie pomaga pozbyć się problemów z przesuszoną skórą. Dodatkowo ma przyjemny zapach. Osobiście uważam, że jest to bardzo dobry balsam i z pewnością jeszcze nie raz go zakupię.
Opakowanie ma solidne, co prawda plastikowe jak większość kosmetyków, ale zdarzyło mi się go kilka razy upuścić i nic na tym nie ucierpiało. Bardzo się cieszę, że aplikuję się go za pomocą pompki, ponieważ lubię takie higieniczne rozwiązania.

bardzo dobry

Jestem bardzo wymagająca co do balsamów do ciała, jednak ten spełnia wszystkie moje oczekiwania! Delikatna konsystencja, szybko się wchłania, w wygodnym opakowaniu z pompką. Balsam według producenta jest bezzapachowy, jednak odczuwam lekki drażniący mnie zapach- jednak po rozsmarowaniu na ciele zapach szybko znika :) Przyjemnie się stosuje i z czystym sercem mogę polecić każdemu, kto szuka super nawilżenia i bardzo szybkiego wchłaniania!

Nawilżenie od stóp do głów

Kocham produkty neutrogeny za ich jakość i świetną,kremową formułę. Ta emulsja jest jedną z najlepszych jakie testowałam. Świetnie się rozprowadza,dobrze wchłania i przede wszystkim nawilża. Uwielbiam używać jej po kąpieli i po goleniu bo wtedy wiem,że moja skóra będzie gładka i nawilżona. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Używamy jednego opakowania z mamą na pół i starcza na długo.

Jeden z lepszych

Jeden z niewielu balsamów, który przynosi ukojenie mojej skórze. Co prawda średnio go lubię rozsmarowywać, bo jak dla mnie jest trochę za gęsty co utrudnia szybkie posmarowanie, ale działa i pozostawia skórę nawilżoną na długo. Ma delikatny, subtelny zapach i jest wydajny. Bardzo go lubię.

Wchłania się szybko

Jeden z niewielu balsamów do ciała, który mogę śmiało polecić.
Bardzo wygodny w użyciu!
Dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania, nawilża, nie brudzi i nie roluje się!
Zapach nie zwracający uwagi.

Najlepszy na zimę

Świetny balsam - zawsze stosuję go zimą, kiedy skóra potrzebuje więcej nawilżenia. Szybko się wchłania, ładnie pachnie i co najważniejsze nawilża skórę.
Warto go stosować codziennie. Skóra jest wtedy dobrze nawilżona, gładka i zdrowsza.

bardzo dobry drogeryjny balsam

Balsam kupiłam spontanicznie kilka miesiecy temu. Niestety jak na drogerię nie jest najtańszy, jak na jednorazowy zakup. Natomiast jakość jest wysoka. Zapach jest przyjemny i nienachalny. Opakowanie jest bardzo dobrze przemyślane i nie brudzi się.
Krem będzie odpowiedni dla osób, które nie przepadają za mocnymi zapachami i oblepionym ciałem. Stopień nawilżenia można stopniować poprzez wcieranie w skórę. Jest dobre, ale trzeba być systematycznym. Podobnie jak kremy do rąk i stóp z tej serii.