Be Beauty Care, Patyczki higieniczne papierowe

Be Beauty Care, Patyczki higieniczne papierowe

Pojemność 200 szt

Patyczki higieniczne do codziennej pielęgnacji i kosmetyki ciała. Miękkie i delikatne główki wykonane w 100% z bawełny. Papierowy patyczek oraz kartonowe opakowanie sprawiają, że produkt jest w pełni biodegradowalny.

100% bawełniana główka
100% papierowy patyczek

zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

uniwersalne

Patyczki wielofunkcyjne, tak naprawdę nie tylko kosmetyczne ale i w innym miejscach w domu się sprawdzą.
Patyczki są dobrej jakości, nie rozbijają się, nie są ani za miękkie ani za twarde.
Opakowanie idealne. Plus za wersję dla dzieci.

Ok

Patyczków do czyszczenia uszu używam codziennie.Także nie może ich zabraknąć w moim domu,podobnie jak płatków kosmetycznych itp.Będąc przy okazji na zakupach spożywczych chętnie po nie sięgam,ponieważ są niedrogie.Dobrze czyszczą usuwając woskowinę,nie podrażniają i nadają się do poprawek przy makijażu oczu kiedy np tusz się rozmaże albo odbije na górnej powiece.Czasami także ich używam do wyczyszczenia przestrzeni w klawiaturze komputera.Tanie,skuteczne,sprawdzone.Zużyłam kilka opakowań i na tym nie poprzestanę :)

Dobre i miękkie

Lubię te patyczki , jest ich dużo w opakowaniu a kosztują grosze . Szczerze u mnie patyczki bardziej służą do poprawy makijażu niz do czyszczenia uszu ( do tego mam specjalnie płyny ) sale czasem się zdarza że użyje do czyszczenia
Po pierwsze skład produktu na plus . Po drugie patyczki są bardzo delikatne wykonane no podrażnia okolicy uszu ( a mam bardzo wrażliwe ) po drugie dobrze i łatwo się nimi czyści . Lubię je

Są dobre

Patyczki te są biodegradowalne co daje im duży plus. Najczęściej używam ich żeby zmazac resztki tuszu z niechcianych miejsc, nadają się do tego idealnie przez kształt i mała ilość waty. Jest to produkt który zawsze się przyda w domu.

Mają węższą główkę niż w dotychczas używanych przeze mnie patyczkach

Patyczki skusiły mnie niską ceną regularną oraz eko wykonaniem.
Opakowanie w formie sztywnego papieru ma minimalistyczną grafikę i ułatwiającą otwarcie perforacje. Nie wiem jak długoterminowo spisuje się opakowanie, bo mam specjalny pojemnik dla patyczkow higienicznych.
Same patyczki wyróżniają się przede wszystkim smukłym kształtem główki. Do tego stopnia, że zdarzyło mi się podczas czyszczenia ucha za mocno wsunąć patyczek.
Jest to zdecydowany atut dla osób, które korzystają z patyczkow w celu poprawek makijażu. Wacik nie puszy się i nie odpada z patyczka.
Ponadto patyczki są bardzo wytrzymałe w związku z faktem, że są wykonane z papieru. Nie rozpuszczaja się w mokrych rękach i nie łamią jakoś nadzwyczaj mocno.
Raczej są elastyczne w stosunku do materiału z jakiego zostały wykonane.
Nie jestem wybredna co do patyczkow higienicznych więc poza zbyt wąską główką wacika nie mam im nic więcej do zarzucenia.

Super ekologiczne patyczki, tanie i dostępne w Biedronce!

Bardzo się cieszę, że to marka należąca do marketów Biedronka, czyli BeBeauty wprowadziła ekologiczne patyczki higieniczne z papierowym patyczkiem a nie plastikowym!
Jakością nie różni się niczym od plastikowe odpowiednika. Patyczek jest bardzo trwały, dobrze spełnia swoją rolę, nie zgina się podczas użytkowania i nacisku, mimo papierowego patyczka.
Patyczki są zapakowane w papierowy kartonik z lekkim nadrukiem, który przykuwa oko. Kosztują 3 złote , a w opakowaniu znajdziemy 200 sztuk patyczków. Pudełko zawiera łatwe otwarcie i zamknięcie.
Bawełniane główki składają się w 100% z czystej, eko bawełny. Wata jest bardzo dobrze zbita, nie rozpada się i nie pyli. Bez problemy wykonamy wszystkie zadania. Patyczki te są w pełni biodegradowalne. Jestem z nich bardzo zadowolona i używam wyłącznie już tylko ich.

w porządku

Opakowanie z papieru, patyczki w porządku - nie ma co się dłużej zastanawiać. Nie są twarde (to znaczy zbyt twarde) ale też nie wyginają się przy używaniu. Do tego dobra cena i aż 200 sztuk, wystarczą na długo.

Dobre tanie i ekologiczne

Kupując patyczki kosmetyczne nie rozczytuje się w etykietach czy nie zastanawiam się które wybrać, biorę pierwsze lepsze. Przy otwarciu opakowania zorientowałam się że nie tylko opakowanie jest wykonane z papieru ale także i patyczki. Pomyślałam super sprawa, czasami od małych rzecz trzeba zacząć zeby być bardziej eko. Patyczki są dobrze wykonane, nie gna są przy wykonywaniu swoich zadań, poprawy makijażu czy wyczyszczenia jakieś szczeliny. Bawełna na końcach się nie rozwarstwia nie spada. Tak jak napisałam w tytule dobre tanie i ekologiczne.

Są bardzo dobre

Patyczki w papierowym opakowaniu, które jest trwałe po mimo materiału wykonania. Patyczki są dobrej jakości, po mimo wersji z papieru są twarde i wyginają się czy łamią. Główki nie rozwarstwia się. Patyczki w dobrej cenie, dobrej jakości więc same plusy. Łatwo dostępne w każdej Biedronce.

wszystko na plus

Patyczki przydają się na co dzień w różnych sytuacjach, nie tylko do ciała czy poprawek makijażu czy manicure, czasem też służą w domu do czyszczenia sprzętów. Ale zawsze stanowią odpad, który jest problematyczny dla środowiska. Na szczęście producenci wychodzą naprzeciw i można już kupić papierowe akcesoria i ja tylko takie już wybieram.

- OPAKOWANIE: biedronkowe patyczki znajdują się w papierowym pudełku, który posiada perforacje na wieczku, która to tworzy po jej przedarciu klapkę z zakładką. Stanowi ona wygodne zamknięcie i pozwala chronić wnętrze opakowania.

- WYKONANIE: papierowe patyczki są trwałe, nie łamią się i nie wyginają. Oba końce obleczone są bawełną, która nie targa się, nie zostawia „kućków”, a wypadku higieny ciała nie podrażnia bo nie jest twardo zwinięta na tyle, by uszkodzić naskórek.
Zauważyłam, że zdarzały mi się patyczki, gdzie jeden zwitek bawełny był mniejszy od innych, ale nie miało to wpływu na funkcjonalność patyczka, więc jest to jedynie drobna uwaga co do wykonania.

Ogólnie rzecz ujmując, patyczki są niedrogie, łatwo dostępne i spełniają swoje zadanie, ale przede wszystkim są w całości biodegradowalne łącznie z opakowaniem.

badz eco

sa super, latwo czysci sie nimi uszy, dla mnie super
nie rozdwajaja sie
ja juz tylko te kupuje
jesli chcesz pomyslec o naszej planecie to wybierz te patyczki

Dobre i ekologiczne

Patyczki higieniczne BeBeauty można kupić w sklepie Biedronka.
Są bardzo tanie, kosztują około 2 zł za 200 sztuk. Dzięki czemu są też wydajne, starczają na bardzo długo.
Patyczki są w 100% ekologiczne, ponieważ główka patyczka jest wykonana z bawełny, a patyczek wraz z całym opakowaniem jest papierowy, dzięki czemu niepotrzebnie nie zaśmiecamy środowiska plastikiem.
Patyczki nie rozdwajają się.
Podsumowując: tanie, dobre i ekologiczne.