Velvet Care, Natural Comfort, Patyczki kosmetyczne

zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Velvet Care

Patyczki służą mi nie tylko do czyszczenia uszu ale również do poprawiania makijażu. (tuszu czy kreski).
Kupiłam opakowanie 200 sztuk, które starczyło mi na bardzo długo. Wacik n patyczku przyjemny, miękki nie podrażniający.
Uważam że patyczki spełniają swoje zadanie . Nie są to najtańsze patyczki ale są fajne.

Daja radę

Patyczki dla mnie są wielozadaniowe. Nie dość ze czyszczą małżowinę uszna to jeszcze pomagają przy korekcie nałożenia henny bądź jeżeli eyeliner pojedzie za daleko, lub tusz do rzes dotknie powieki. Są dobrej jakości nie spada wełna z patyczka wiec jest dobrej jakości

Ok

Ja lubię te Patyczki są w przystępnej cenie. Waciki na końcówkach są delikatne i miękkie w dotyku, dobrze zbierają zabrudzenia, nie zsuwają się z
z końcówek. Nadają się także do zmywania lakieru z paznokci szczególnie w tych trudno dostępnych miejscach, a również i do punktowego nakładania kremu na konkretne miejsce.

Dobre!

Najlepsze patyczki higieniczne i nie zamienię je na żadne inne. Są doskonale wykonane, nie rozwarstwiają się, wygodne w użyciu. Miękkie, delikatne, odpowiednia ilość miękkiej bawełny nawinięta na końcu każdego patyczka zapewnia komfort używania. Wygodne opakowanie chociaż wole w pudełeczku. Jednak za tą cenę jakościowo są świetne. Polecam!

Bawełniana delikatność

Patyczki kosmetyczne Velvet to niezbędnik w mojej codziennej pielęgnacji. Na końcu każdy patyczek owinięty jest miękką bawełną. Patyczki nie wyginają się, są wytrzymałe.

Pudełeczko, w którym się znajdują, pełni bardzo fajną funkcję. Dzięki niemu patyczki "nie rozsypują" się po całej łazience, a po zużyciu patyczków możemy wykorzystać je do przechowywania różnych drobiazgów.

W opakowaniu mamy aż 200 sztuk, więc wystarczą nam na długo.
Z przyjemnością kupię kolejne opakowanie.

ok

Patyczki Velvet są bardzo w porządku. Trwale przylegające, ale jednocześnie miłe i przyjemne w dotyku. Nie rozwijają się, nie zostawiają po sobie waty. Spełniają swoje zadanie, ale sprawdzą się też przy wielu domowych porządkach, makijażu, czy manicure.

Zapakowane w wygodny woreczek ściągany sznureczkami, który ułatwia ich wydobywanie. Cena też niewygórowana.

Są dobre!

Raz wyposażyłam się w te patyczki i byłam z nich ogólnie bardzo zadowolona. Wata się nie rozdwaja, nie wychodzą żadne paproszki. Do tego dobrze zbiera np. nadmiar tuszu. Jedyny minus to opakowanie. Wolę mieć patyczki w pudełku niż w woreczku, dlatego uzupełniłam stare opakowanie. Ja zakupiłam je przez internet, przyznaję, że stacjonarnie ich nie spotkałam.

Zalety:
- dobrze zbiera,
- wata się nie rozdwaja,
- ilość,
- cena.

Wady:
- patyczki są w woreczku.

Bardzo dobra jakość

Patyczki bardzo dobrze przydają się do usuwania "pomyłek" podczas tuszowania rzęs - kiedy czasem ciapnie mi się na powiekę. Pacynka jest zwarta, nie odrywają się od niej włoski, ale jednocześnie dobrze zbiera i chłonie tusz, nie rozmazując go po skórze. Używane przeze mnie wcześniej patyczki 'Tami' były gorsze; niby to taki niepozorny gadżecik, ale jednak może różnić się jakością.

Uniwersalne, całkiem w porządku.

Stosuję je od lat. Całkiem przyzwoite, wygodne w użyciu, dostępne w większości sklepów, drogerii czy kiosków. Dobrze się sprawdzają także przy manicurze, gdy trzeba zmyć odrobinę lakieru ze skórek.
Wata na patyczku nie rwie się, nie przykleja, jest zwarta.
Praktyczne.

Uniwersalne

Cenię je za uniwersalność. To nie produkt tylko do uszu, ale ma wiele innych ciekawych funkcji : poprawek make - UP, zmywacz, malowania, czyszczenia, zabawy itP
SA trwałe i mocne. Nie gubią łatwo watki, i nie rozpadaja się przy byle kichnieciu. Nie gubią paprochow przy smarowaniu skórek czy aplikacji innych wodnych roztworów.
Produkt dostępny w większości sklepów w atrakcyjnych cenach

niezbędne

Patyczków higienicznych używam nie tylko do czyszczenia okolic uszu, ale również do poprawek makijażu. Usuwania przypadkowo odbitego tuszu do rzęs lub korygowania linii krzywo nałożonej pomadki.
Te patyczki kupuję zazwyczaj w promocji.
Starczają na długo, wata umieszczona na końcach nie kosmaci się.

Przydatne

Bardzo przydatny produkt, który powinien znajdować się w każdej łazienkowe szafce.

+ patyczek nie łamie się
+ sam wacik nie odkleja się lub inne niechciane rzeczy z nią związane
+ bardzo fajne do usuwania nadmiaru makijażu pod brwiami
+ bardzo lubię nimi usuwać cienie, które osypały się na kości policzkowe
+ cena
+ dostępność
+ duża ilość sztuk w opakowaniu