O'linear, Silk Touch, Cotton Buds (Papierowe patyczki kosmetyczne)

O'linear, Silk Touch, Cotton Buds (Papierowe patyczki kosmetyczne)

patyczki higieniczne
do twarzy
zestaw
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie mogę ich znaleźć

Czy ktoś wie czy gdzieś jeszcze można kupić te patyczki? Szukam ale nie mogę znaleźć. Bardzo proszę o pomoc. Kiedyś były podobne w Rossmannie o nazwie Avellia, ale tez nie mogę ich znaleźć.

Jakość super

Patyczków używam do czyszczenia uszów a także do poprawek makijazowych.
Patyczki zamknięte w plastikowym przezroczystym pojemniku przypominającym słoiczek.
W opakowaniu znajduje się 200 szt patyczków.
Patyczki wykonane z papieru na końcach znajdują się puszki z bawełny .
Patyczki dobrej jakości nie łamią się podczas używania.
Idelane do czyszczenia uszu i zażywanie rozmazanego makijażu.
Puszki patyczków nie zostawiają nitek na twarzy.

Mega patyczki znowu dostępne

"Hej, długo były niedostępne udało mi się znależć u tego użytkownikahttps://allegro.pl/oferta/olinear-patyczki-kosmetyczne-do-korekty-makijazu-10244319150 gdyby któraś szukała - ja jestem w nich zakochana"

• Design produktu: 4

polecam

Patyczki jak patyczki, spełniają swoją rolę
są delikatne i najważniejsze jest to, że papier nie odkleja się od patyczka, co jest częstym problemem w tego typu produktach

Niezawodne!

Produkt, który powinna mieć każda miłośniczka wizażu. Patyczki są tanie i dobre. Starczają na długo. Problem jest tylko z ich dostępnością, ponieważ rzadko je można dorwać w Rossmanie.
Mają dwie precyzyjne końcówki. Poprawimy nimi nie tylko makijaż twarzy (jak np.odbitą maskarę) , ale i wyjechany poza płytkę paznokcia lakier.
Nie rozwarstwiają się. Są precyzyjne. Mają twarde główki.

Malutka pomoc

Patyczki kupiłam w sumie przypadkiem, do codziennego makijażu konieczne, ,bo komu się w końcu ręka nie omyka!
Dwie małe główki, bo są mniejsze od tradycyjnych patyczków, bardzo spełniają swoją rolę, łatwo można się dostać w okolice oczu i usunąć tusz czy brokat. Nie rozwarstwia się, nie zostawia farfocli. Korekta makijażu z nimi jest o 100% łatwiejsza. Jestem mega zadowolona, przy następnych zakupach na pewno będę szukać akurat tych patyczków.

Dobry produkt..

Patyczki kosmetyczne mają o wiele mniejszą główkę i też cieńszy trzonek, niż standardowe, ogólnodostępne patyczki higieniczne. Dodatkowo patyczki są papierowe, a nie bawełniane.

W moim przypadku idealnie nadają się do poprawy makijażu, czy podczas demakijażu. W takich sytuacjach te patyczki to prawdziwy ratunek i w przypadku małych poprawek makijażu równie świetnie się sprawdzają.

Zawsze mam je w pogotowiu i jestem z nich zadowolona.

Produkt oceniam na 5!

• Design produktu: 4

Jedne z lepszych patyczków do poprawy makijażu

Patyczki udało mi się zdobyć przypadkowo. Wybrałam pierwsze lepsze z półki. Szukałam dobrych patyczków do poprawy makijażu. Ile to razy człowiek dotknie szczoteczką od tuszu powieki i ups! A często nie ma czasu na większe poprawki.
Te patyczki są świetne do poprawek, bo są małe i trwałe. Wacik nie rozwala się na żadną stronę, nie ma paproszków, a dodatkowo patyczek jest twardy i nie wygina się.

• Design produktu: 5

Bardzo fajne malutkie patyczki, w wygodnym opakowaniu, nie zajmującym dużo miejsca. Oczywiście pochwała za kształt i wykonanie z papieru. Da się ominąć tonę plastiku? pewnie. Delikatne i "zrzucają" niteczek. Jak najbardziej na tak.

• Design produktu: 5

Rewelacyjne do poprawek makijażu i nie tylko :)

Zakupiłam te patyczki ( odrazu 2 paczki ) w Rossmanie po recenzji zrobionej przez RedLipsticMonster, jak je zobaczyłam pomyślałam że ktoś miał dobry pomysł. Patyczki są w okrągłym opakowaniu , pakowane po 200 sztuk więc wystarczają na dosyć sporo czasu .Patyczki są dobrze wykonane mimo że postawa jest papierowa , nie wyginają się, a końcówki mają zbite więc żadny kłaczek nie wystaje. Są idelane do wytarcia wychniętego tuszu , przeciągniętego nie tam gdzie trzeba eyelinera , usunięcia jakiegoś nadmiaru kosmetyku. Dzięki wąskiej główce łatwiej jest dotrzeć w miejsca gdzie standardowy patyczek może być za gruby. Patyczkami może też wyczyścić wąskie miejsca np w pilocie czy w telefonie. Są po prostu uniwersalne ;). Na jakiś czas zniknęły z półek Rossmana ( w mojej okolicy nie wiem jak w innych) ,teraz powróciły, więc zdjęcie przedstawia nowe opakwowanie :). Polecam je zakupić ,naprawdę warto :) .

GENIALNE

Nie wiem jak do momentu odkrycia tego cudu mogłam korzystać ze zwykłych dużych patyczków kosmetycznych. Te są idealne, malutkie doskonałe do wszelkich poprawek przy makijażu (ja stosuję je także do usuwania ze skórek resztek lakieru do paznokci). Te patyczki są porządnie zbite (nie wystają żadne kłaczki, nic nie wchodzi do oka), wydajne, zamknięte w porządnym plastikowym opakowaniu i to wszystko naprawdę za niewielką cenę. Do tego wielki plus za biodegradowalność i papierowy patyczek.
Jedyny minus to trudno na nie trafić w Rossmannie, więc jak już mi się uda to od razu kupuję 2 opakowania. Ale to tylko potwierdza jakie są one super.
Jeśli jeszcze ktoś ich nie używał, to polecam, bo są genialne.

Pozycja obowiązkowa

To jeden z tych produktów, których nie potrzebujemy, dopóki nie użyjemy pierwszy raz.
Każda z nas czasem popełni jakiś mniejszy lub większy błąd w makijażu. Standardowe patyczki często oprócz błędu, usuwają również to co dobre. Dopóki nie kupiłam tych malutkich pomocników, kombinowałam z normalnymi, ratowałam się zrolowaną chusteczką, kawałkiem wacika. Pojawienie się ich w mojej kosmetyczce dało mi poczucie bezpieczeństwa w codziennym pośpiechu.
Są zakończone dwustronnie, każda z obu końcówek ma trochę inną strukturę i wielkość, którą można dobrać w zależności od potrzeb. Łebki są malutkie, można nimi spokojnie usunąć szaleństwa naszej ręki (rozmazany eyeliner, za gruba brew, rozlana poza usta szminka). Służą mi również w przypadku zbyt obfitego rozświetlenia kącika oka. Są komfortowe również gdy niespodziewanie w naszym oku znajdzie się np. drobina brokatu, glutek z tuszu do rzęs.
Są wykonane bardzo dobrze, bawełna jest zbita, mięciutka, nie odpada, nie kłaczy się.
W opakowaniu jest ich aż 200, a nie używam ich na szczęście codziennie. Pierwsze opakowanie mam już z pół roku i nie doszłam nawet do 1/4 pojemności.
Cena nie jest wysoka, a warto mieć taką deskę ratunku na toaletce :)