Lovely, Banana Chocolate Powder (Puder brązująco-wykończeniowy do twarzy)

Lovely, Banana Chocolate Powder (Puder brązująco-wykończeniowy do twarzy)

Bananowo-czekoladowy puder do twarzy z ekstraktem z nasion kakao. Koryguje i wyrównuje koloryt skóry, nadając jej delikatne, ciepłe tony. Drobno zmikronizowane pigmenty gwarantują równomierną aplikację i długotrwały efekt. Nadaje skórze aksamitną gładkość i zdrowy promienny wygląd. Zawiera Nanocacao o działaniu głęboko relaksującym, które w połączeniu z przyjemnym czekoladowo-bananowym zapachem sprawia, że stosowanie tego pudru jest czystą przyjemnością.

prasowany
Cera
tłusta
kryjące, utrwalające
bez parabenów
Krycie
średnie

Lubie

Cala seria jest calkiem spoko za przyjemne pieniadze, fajnie mozna wykonturowac twarz, pieknie opakowane, super jest malowac sie "kawalkiem czekolady" :)

Arcydzielo

Pierwszy puder, którego zaczelam na sobie uzywac. I jedyny jak dotad kupowany przeze mnie. Piekny zapach, wydajny i przede wszystkim nie pozostawia efektu sztucznej maski. Bardzo poreczne opakowanie, dzieki czemu nie wysypuje i nie wykrusza sie w torebce.

puder

Skusilam się na niego z okazji promocji w Rossmann urzekło mnie jego opakowanie, a po otwarciu jego cudowny zapach i od tego czasu jest moim ulubionym przyjacielem.
Z powodów dużej ilości sebum na mej twarzy muszę używać pudrów, które zmatowią moja twarz, a jednocześnie nie będą za bardzo wysuszać ten puder jest strzałem w dziesiątkę ... nie jest zbyt ciężki, matowi na bardzo długi czas przy tym ma wspaniały zapach, wydajna ilość i świetnie wygląda na twarzy, ponieważ nie jest blady jak inne pudry transparentne, a się tez nie osypuje.
Z czystym sumieniem mogę go polecić u mnie się sprawdził w stu procentach i ciągle do niego wracam.

Dobry puder w dobrej cenie

Bardzo polubiłam się z tym produktem. Moją uwagę najpierw zwróciło opakowanie i wygląd czekoladki. Tego typu opakowania są dużo lepsze od plastikowych,nie łamią sie i nie psują. Produkt ma delikatny,przyjemny zapch. Idealnie wykańcza makijaż wyrównując przy rym koloryt skóry. Zdecydowanie mój ulubiony w ostatnim czasie.

Bardzo dobry

Puder znajduje się w solidnym, tekturowym opakowaniu, zamykanym na magnes. Ze względu na ten sposób zamknięcia bałabym się wrzucać go do torebki, bo jednak nie ma gwarancji, że opakowanie nie otworzy się. Papierowe opakowanie posiada jednak tę zaletę, że w przeciwieństwie do plastiku jest odporne na upadki i przez cały okres użytkowania nic się z nim nie dzieje.
Puder zachwyca wytłoczeniem w kształcie smakowitej, słodkiej czekoladki o zapachu czekoladowo - bananowym, który trochę jest jednak chemiczny, ale na szczęście słabo wyczuwalny w trakcie aplikacji.
Puder jest koloru żółtego i dzięki temu ładnie neutralizuje zaczerwienienia na twarzy. Wtapia się w cerę, wygląda na skórze bardzo naturalnie, nie robi efektu maski. Nie wysusza skóry, ani nie podkreśla zmarszczek, ani suchych skórek. Nie robi płaskiego matu, tylko daje satynowe wykończenie. Dzięki temu skóra wygląda zdrowo i promienie. Nie matuje na długo. Po kilku godzinach makijaż zaczyna się wyświecać i trzeba robić poprawki. Nakładany pędzlem nie pyli, nie robi plam, nie da się nim zrobić sobie krzywdy. Nie ma tendencji do kruszena się resztek w opakowaniu, pozwala to na wygodne i komfortowe wykończenie pudru do samego końca.
Jest wydajny. Opakowanie wystarczyło mi na prawie na cztery miesiące codziennego stosowania.

Zalety:
+żółty kolor sprawia, że neutralizuje zaczerwienienia,
+nie robi maski,
+wtapia się w cerę,
+nie podkreśla porów, ani suchych skórek,
+daje satynowe wykończenie makijażu,
+nie przesusza skóry,
+nie robi plam,
+nie wchodzi w załamania skóry,
+nie podkreśla zmarszczek,
+nie pyli,
+nie kruszy się,
+odporne na upadki opakowanie,
+wydajność,
+cena,
+dostępność.

Wady:
+chemiczny zapach,
+zamknięcie na magnes,
+nie matuje na długo, trzeba robić poprawki w ciągu dnia.

Jest naprawdę niesamowity

To pierwszy puder bananowy w kompakcie, który naprawdę mi się sprawdził. Muszę przyznać, że dodatkowo pięknie rozświetla twarz, chociażby pod oczami. Trudno nie wspomnieć także o przepięknym zapachu bananowym i cudownym opakowaniu zamykanym na magnes.

Super :)

Idealny do mojego koloru skóry, ma przepiękne opakowanie <3
Nie sypie sie, nie kruszy - nakładany pędzlem daje super efekt zmatowienia.
Gąbeczką troche trudniej, ale nie robi dziwnych plam jesli sie nie rozprowadzi go rownomiernie
Moj numer 1 <3

Bananowa czekoladka

Przygodę z czekoladkami od Lovely rozpoczęłam od bronzera, który zrecenzowałam w jednej z listopadowych recenzji. Ponieważ szata graficzna "czekoladek" aż kusi, aby wypróbować je wszystkie, skusiłam się na bananka, który kupiłam na kwietniowej promocji w Rossmannie -55%. Mam więc go wystarczajaco dlugo, aby podzielić się wrażeniami.

Opakowanie to sztosik po prostu,- urocza, słodka czekoladka. Podkreślić tez trzeba, że owa czekoladka jest niesamowicie wydajna- mam ją od kwietnia, ale ubyło jej tyle, co kot napłakał- kolejny plus.

Zapach jak dla mnie jest nieco chemiczny, sztuczny, ale nie miał wplywu na końcową ocenę produktu.

Puder nakładam za pomocą dużego pędzla- nie zauwazyłam, aby się pylił. Opakowanie jest odporne na upadki (kilka razy zaliczyło spotkanie z podłogą), co uważam za kolejny plus.

Puder ładnie ociepla i delikatnie matuje twarz- daje to efekt naturalnego makijażu i zadbanej, zdrowej cery. Jak pisały Poprzedniczki, nie sposób zrobić sobie nim krzywdy, nawet jeżeli ktoś dopiero zaczyna przygodę z makijażem. Puder ładnie wykańcza makijaż, nadaje skórze lekko cieply koloryt. Nie powoduje powstawania smug, nie zbiera się niestetycznie w zakamarkach skóry, nie robi plam na buzi. Nie podkresla zmarszczek i nie wysusza skóry.

Trwałość jest w moim odczuciu przecietna- po kilku godzinach trzeba poprawiać makijaż.

Wahałam się z wystawieniem oceny końcowej. Poczatkowo chciałam dać cztery gwiazdki, bo produkt ma pewne minusy, o których pisałam . Jednak ze względu na niebanalne, apetyczne opakowanie czekoladki daję pięć z minusem

W sam raz!

Nie jest moim ulubionym, ale nie żałuję tego zakupu. Puder brązująco-wykończeniowy, którym naprawdę można doszlifować makijaż. Używam go głownie zimą, bo jest delikatny. Trudno nim zrobić sobie krzywdę w postaci plam, więc śmiało polecam tym, którzy szukają pudru, który można wrzucić do torebki i bez oglądania się w lustrze szybko poprawić makijaż w biegu. Dobrze się go aplikuje, produkt się nie kruszy. Jakość jest adekwatna do ceny czyli - jest po prostu w porządku. Nie wiem czy jeszcze kiedyś go zakupię, ponieważ znalazłam już wiele lepszych bronzerów od niego. Ale jest całkiem przyjemny. Nie powoduje podrażnień, nie naraził też mojej skóry na niedoskonałości.

Czekoladka :D

Bardzo dobry puder, który się nie osypuje. Ładnie się rozprowadza i ma niesamowity zapach !.Poza tym jest bardzo łatwo dostępny :) Plusem jest też opakowanie.

Istny szał zapachowy

Trwały puder który nie obsypuje się nadmiernie dając delikatne wykończenie makijażu. Jego zapach to istny szał aż ma się ochotę go zjeść i to na surowo. Nie no kocham po prostu tak mega zapachowe kosmetyki. Opakowanie ++

Zdecydowanie spełnia moje oczekiwania

Puder zapakowany jest w małe, poręczne kartonowe pudełeczko. Ma przepiękny bananowo-czekoladowy zapach, który wyczuwalny jest jeszcze przez jakiś czas na twarzy. Zgodnie z obietnicą producenta puder nadaje delikatnie żółte tony, matuje, ale delikatnie. Na pewno nie jest to matowienie które sprosta mocno przetłuszczającej się skórze. Wykończenie pozostawia satynowe- nie jest to ani pudrowy mat, ani rozświetlenie. Nie obciąża skóry, wygładza ją. Nadaje się również do utrwalania korektora, ponieważ nie wysusza