Cettua, Pure White, Nose Strip (Paski oczyszczające na nos)

Cettua, Pure White, Nose Strip (Paski oczyszczające na nos)

Pojemność 6 szt

Paski oczyszczające na nos to szybki i skuteczny sposób do usuwania zaskórników i zanieczyszczeń zatykających pory. Po ich użyciu skóra jest gładka i zadbana. Efekt widoczny jest zaraz po usunięciu paska. Zawiera ekstrat oczary wirginijskiego. Paski oczyszczające na nos to szybki i skuteczny sposób do usuwania zaskórników i zanieczyszczeń zatykających pory. Po ich użyciu skóra jest gładka i zadbana.
Efekt widoczny jest zaraz po usunięciu paska.Zawiera ekstrat oczary wirginijskiego.
Do kupienia w perfumeriach Douglas.

Niestety, nie polubiliśmy się.

Paski w założeniu mają pomóc w walce z zapchanymi porami na nosie, z tak zwanymi potocznie "wągrami".
Jak sobie z tym radzą? Niestety, średnio. Ale najpierw - jak to działa: przyklejamy pasek na zwilżoną skórę nosa ( najlepiej też już przyklejony zmoczyć np. wacikiem ) i czekamy ok. 10 minut aż wyschnie i zrobi się sztywny, następnie odrywamy i podziwiamy efekty.
Nie są one jednak zbyt spektakularne, oczyszczenie jest bardzo subtelne, mało widoczne, zaskórniki jak były tak są.
Generalnie paski Cettua nie zadziałały u mnie jakoś rewelacyjnie. Ładnie usuwają martwy naskórek i wierzchnią warstwę zaskórników. Skóra staje się gładka i wygląda lepiej. Ale paski na pewno nie usuwają całych wągrów, jak to mamy zademonstrowane na opakowaniu produktu.
Uważam, że 6 pasków to dobra ilość, bo wystarcza na dość długo a Nose Strips w porównaniu z innymi produktami obiecującymi to samo działanie, wypada zdecydowanie korzystniej, choć nieco zawiodłam się na tym preparacie i nie sądzę, żebym wróciła do niego ponownie.

Stosowałam już wiele maseczek ,peelingów i innych specyfików do mycia twarzy ,jednak nic nie pomagało. Jakiś czas temu ,na pewnym forum o kosmetykach trafiłam na wątek o plastrach CETTUA , na początku nie spodziewałam się większych efektów , jednak po pierwszym użyciu "zamurowało" mnie. Plastry na prawdę działają , taki mały plasterek a jest w stanie "wyciągnąć" wiele wągrów.Troszkę boli odklejanie plastra ponieważ jego resztki zostają na nosie. Ogólnie ocena bardzo dobra ,byłam zadowolona z efektów.

Generalnie, nie bardzo

To moje drugie podejście do tych pasków (nie pamietam jak sprawdziło się u mnie pierwsze opakowanie kupione ok. 2 lata temu). Mam mieszana skore, trochę rozszerzonych porów, trochę zaskórników na nosie i na brodzie. Plastry aplikuję na rozgrzany, wilgotny nos, dociskam, poprawiam i trzymam.

Nie sprawdziły się

Plastry po nałożeniu trzymają się mocno, ale nie miałam nigdy problemów z ich oderwaniem. Po użyciu skóra jest gładka... ale nic poza tym. Czasami usunęły mi kilka większych zaskórników, ale było to dosłownie KILKA. Teraz używam ich już tylko żeby skończyć opakowanie, a potem poszukam czegoś innego.

Robią to co maja robić

Plastów na nos używałam średnio raz w tygodniu po wykonanej maseczce.

Plusy:
*oczyszczają nos z zanieczyszczeń
*nie podrażniają skóry i nie uczulają
*cena
*higieniczne opakowanie plastrów

Minusy:
*materiał jest „tępy” i za bardzo twardnieje
*plaster do ściągnięciu często trzeba domyć, bo osadza się na skrzydełkach nosa
*działają raczej krótkotrwało i na powierzchni.

Ból przy ściąganiu wiadomo że jest, ale taki sam jak przy każdym innym plasterku.

Być może kupię przy okazji innych zakupów.

Słabo...

Produkt nie spełnił moich oczekiwań nawet w 1%. Nie oczyszcza nosa. Nie działa NAWET powierzchownie. Przykleja się do skóry i przy zdejmowaniu nie schodzi w całości- trzeba zmywać. Porażka, nie polecam.

3 x NIE

Kupiłam paski, ponieważ w strefie T mam najwięcej rozszerzonych porów, miałam nadzieję, że chociaż trochę będę zadowolona, ale niestety produkt się nie sprawdził. Działanie? Ciężko ocenić, plastry nawet nie chciały się trzymać, robiłam wszystko tak jak trzeba. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Bez szału

Niestety, ale podziewałam się większego efektu wow. Nie oczyszcza dokładnie nosa, tylko powierzchownie i nie trwa to zbyt długo. Lekko podrażnia nos, po zdjęciu plastra nos jest dosyć poczerwieniały i swędzi.

Używam tego produktu od: nie pąmiętam

fajne

Fajne te paski... Dobrze oczyszczają pory, łatwo się ich używa, cena nie jest wygórowana, tylko mam wrażenie że jest to efekt jednorazowy. Paski działają jakoś tak tylko na powierzchni skóry, nie działaja wgłąb, usuwają zanieczyszczenia, ale efekt jest chwilowy. Mam tłustą cerę i właściwie to mogłabym ich używać codziennie, gdyż efekt oczyszczenia nie utrzymuje się zbyt długo. Napewno nie jest to jakiś niezbędnik w mojej kosmetyczce, ale mozna spróbować!

Używam tego produktu od:2 miesięcy