Bioderma, Sensibo Deo, Deodorant Fraicheur (Delikatny dezodorant do skóry wrażliwej)

Delikatny dezodorant do skóry wrażliwej zapewniający długotrwałą świeżość.
Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach potu. Łagodzi podrażnienia po goleniu i depilacji. Nie pozostawia białych śladów na ubraniu. Delikatne działanie - nie zawiera alkoholu ani soli aluminium. Należy nakładać na czystą i suchą skórę.

w kulce
50 - 100ml
zapachowe, łagodzące

Zadowolenie.

Tak czytam opinie i różne są wnioski, ale w moim przypadku się sprawdził, może duży wpływ na jego działanie mają indywidualne cechy osób testujących. Mnie odpowiada, przestałam się drapać pod pachami tzn. że nie podrażnia mojej skóry, co nie mogę powiedzieć o innych. Ma subtelny zapach, czy zachowuje świeżość? tak! może nie aż 48h jak to inni producenci piszą, ale ten przez cały dzień był skuteczny, nie poczułam przykrego zapachu, więc wystarcza taka ochrona. Opakowanie estetyczne, można postawić odwrotnie, nie posiada glinu, alkoholu, nie brudzi ubrań. Ja jestem zadowolona. Być może Bioderma już ulepszyła, poprawiła jego skuteczność

Rozczarowanie

Zachęcona składem (bez aluminium i alkoholu) kupiłam w aptece. Nieskuteczny- nie chroni przed brzydkim zapachem. Nie mam problemów z potliwością ani nie używałam go w ekstremalnych warunkach (powyżej 25 stopni). Nie podrażnia skóry i szybko się wchłania.

Lepiej sprawdzi się zimą, na lato to może być za mało

Poczułam się bardzo zachęcona do zakupu kiedy zobaczyłam, że antyperspirant nie zawiera glinu (soli aluminium). Dodatkowo drogeria Super-Pharm ostatnio wrzuciła promocję, gdzie 2 sztuki kosztowały 44,90zł, więc dogadałam się z siostrą i po 1 sztuce wyszło nam po 22,50zł - to dobry deal jak na zakup produktu Bioderma.

Antyperspirant ma wygodne opakowanie i dobrze, że przy końcu zawartości da się postawić je do góry denkiem, aby wykorzystać go w 100%. Jeśli chodzi o sam płyn to ma lekko kremowy kolor, ale po wchłonięciu się w skórę staje się transparentny i nie zauważyłam, aby brudził ubrania. Co do działania to hmm.. mam mieszane uczucia, bo raz chroni naprawdę dobrze a raz kiepsko. Duży wpływ mają obecne temperatury, bo kiedy jest około 20 stopni, to produkt działa bez zarzutu, ale kiedy temperatura jest już wyższa to po około 8h od aplikacji potrafię już się czuć nieświeżo. Nie mam wielkich problemów z poceniem, ale przy 30 stopniach każdy się poci i jest to normalne, więc zależy mi na pewnej ochronie antyperspiracyjnej a ten w upałach sobie po prostu nie radzi.

Antyperspirant ma delikatny zapach, bardzo przyjemny i szkoda, że przegrywa w walce z upałem. Niektóre dezodoranty tak mają, że zapach kosmetyku bardziej wybija się od tego nieświeżego a ten po prostu jest na tyle subtelny, że nie daje rady. Miałam nadzieję, że apteczny kosmetyk, tym bardziej marki, którą naprawdę lubię, spisze się nieco lepiej. Możliwe, że lepiej sprawdzi się w chłodniejszych porach roku lub po prostu takich, gdzie słońce tak nie smaży.

Jeszcze jedna kwestia.. Producent opisuje kosmetyk jako delikatny. Czy on jest taki delikatny? Różnie z tym bywa. Czasami jest tak, że po depilacji nic złego mi nie robi a innego dnia, gdzie tej depilacji nie wykonywałam czuję lekkie pieczenie który. Co prawda mija po jakimś czasie, ale mimo wszystko z mianem ,,delikatny" to bym uważała. Nie wiem od czego to zależy, bo na pewno nie mam od dłuższego czasu przesuszonej skóry pod pachami i w tę stronę przyczyny bym nie szukała, Zaznaczam więc tylko, że u wrażliwców może coś takiego wystąpić.

Z oceną końcową nie wiem co zrobić.. Bo z jednej strony lubię ten kosmetyk, ma bardziej wartościowy skład (bez alkoholu, bez glinu), natomiast z drugiej strony zdarza się, że w wyższej temperaturze nie spełnia podstawowej funkcji, do której został stworzony. Nie wiem więc czy do niego wrócę, bo szukam kosmetyku antyperspiracyjnego, który będzie moim pewniakiem w każdej sytuacji i niezależnie od pory roku.. czy to w tej stresującej czy w gorące dni a tutaj tego nie jestem pewna..

Najgorszy jaki miałam

Kupiłam dezodorant zachęcona innymi produktami tej marki, jednak okazał się totalną porażką. W ogóle nie zatrzymuje brzydkiego zapachu i według mnie jest nieużyteczny. Nie mam problemu z nadmierną potliwością, a miałam wrażenie jakbym nie użyła żadnego kosmetyku. Nie polecam, szczególnie za tą cenę.

Nieskuteczny

Szybko się wchłania, jest wydajny, nie podrażnia, nie zawiera aluminium, alkoholu, nie brudzi ubrań i to tyle z plusów. Niestety zupełnie nie spełnia swojej funkcji, nie chroni przed przykrym zapachem.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Nie działa

Nie chroni przed potem ani brzydkim zapachem potu. Nie wart swojej ceny. Żeby jakoś go zużyć używałam razem z blokerem z Ziaji i tu się dobrze spisywał.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie.

Mam skórę skłonną do podrażnień i dość częste uczulenia, zwłaszcza pod pachami, dlatego jestem zmuszona używać dezodorantów antyalergicznych. Do tej pory używałam Vichy, jednak ten był w promocji w Super-Pharm i zdecydowałam się wypróbować. Nie, nie i jeszcze raz nie! Pierwsze wrażenie nie było najgorsze, ale szybko przekonałam się, że dezodorant nie działa najlepiej w podstawowej kwestii - nie bardzo chroni przed zapachem potu. Chodzę na aerobik, i tam gdzie Vichy działał bez zarzutu, ten niestety nie wystarcza. Nie łagodzi podrażnień, I na dodatek zostawia paskudne żółte plamy na białych bluzkach :( Nie pomaga to, że zawsze po posmarowaniu dezodorantem, czekam 10-15 minut aż specyfik się wchłonie. Ślady są, i to dość widoczne.

Uwielbiam!

Kupiłam gdyż Vichy nie był w promocji a ten tak i się zakochałam :)

+ extra wydajny: bardzo ale bardzo wydajny, kulka nie jest bezpośrednio zamoczona w płynie, lecz poza płynem a kulką jest jeszcze jedna warstwa, która dozuje kosmetyk, dzięki czemu jest on bardzo ale to bardzo wydajny (np. Vichy w kulce starczał mi na 3 tygodnie, a ten na 3 miesiące)
+ ładny bardzo delikatny zapach
+ skuteczny, na mnie działa lepiej niż Vichy z niebieską nakrętką czy Iwostin niebieski bądź czerwony, nie wspominając o Adidasie

Minusów brak, oczywiście wolałabym aby był tańszy ;)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bioderma Anti-Transpirant skuteczniejszy ...

Zapach ma zdecydowanie bardziej intensywny niz Bioderma, Sensibio Deo, Anti-Transpirant 24h. Osobiscie preferuje Sensibio Deo, Anti-Transpirant 24h pod wzgledem ochrony przed poceniem.
Wedlug mnie – wcale nie zapewnia tak obiecywanej przez producenta dlugotrwałej swiezosci i skutecznego neutralizowania zapachu potu…
Trzeba sie natomiast zgodzic z producentem co do twierdzenia o łagodności i delikatnosci dla wrazliwej skory pod pachami.
Jednak to za malo, bym siegnela po niego kolejny raz…
Zostaje przy wyprobowanym antyperspirancie Biotherm’u.

Używam tego produktu od: obecnie nie używam już

Nie działa

Kupiłam go ze względu na brak w składzie aluminium i alkoholu. Niestety zupełnie sie nie sprawdził. Nie mam problemu z nadmiernym poceniem, wystarczyłby mi delikatny efekt. Niestety wręcz wydawało mi się że pocę się więcej niż zwykle. Jest dość drogi, a nie działa. Jestem rozczarowana.

Używam tego produktu od: pół opakowania
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Delikatny

Kupiłam jednocześnie dwa dezodoranty Biodermy. Antyperspirant stosowałam w czasie upałów, a ten w chłodniejsze letnie dni. Nie mam problemów z nadmiernym poceniem. Wręcz odwrotnie, moja skóra jest zbyt sucha. Dobieram dezodoranty ze względu na delikatny skład, a nie właściwości antyperspiracyjne. Nie lubię jednak, kiedy po kilku godzinach od nałożenia dezodorantu znika uczucie świeżości. Nie zdarzało się to w przypadku dezodorantów Vichy czy Sanoflore.

Trzy gwiazdki przyznaję za to, że dezodorant nie powoduje podrażnień ani pieczenia. Spokojnie można go nakładać nawet bezpośrednio po depilacji. Nie klei się i nie zostawia plam na ubraniach. Zapach jest niemal niezauważalny. Nie gryzie się z wodą toaletową i balsamem.

delikatny i skuteczny

kulka te jest bardzooo delikatna, doskonala po depilacji czy podrażnieniu . Likwiduje pocenie, pielegnuje skórę pod pachami , nie brudzi ubrań , nie zostawia sladów . Nie zawiera alkoholu a przede wszystkim soli aluminium . Jego cena jest naprawdę wysoka jednak ja kupiłam w promocji ok 30 zł.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej kulki